Pavla S. – zažívacie ťažkosti

V priebehu  mája tohto roku som začala mať veľké zdravotné problémy, ktoré sa prejavovali dosť agresívne. Mala som zažívacie ťažkosti, bolesti brucha a časté neopodstatnené kŕče v celej brušnej dutine. V tomto smere som absolvovala niekoľko vyšetrení u lekára, kde bolo verifikované, že moje problémy spočívajú v zápale čreva v kombinácii s výrastkom v hrubom čreve. Prvotná prognóza bola, že bude vhodné oblasť hrubého čreva riešiť operatívne. Vzhľadom na súčasnú situáciu v zdravotníctve, som dostala lieky, ktoré môj stav nijako nezlepšili. Prípadná operácia mala prebehnúť koncom mesiaca septembra po kontrolnom vyšetrení. Môj zdravotný stav zároveň sprevádzalo vyčerpanie a únava.

Moja kamarátka, ktorú som o svojom stave informovala, mi odporučila užívať Penoxal – sama mala značné problémy s imunitným systémom po onkologickom ochorení. Penoxal 120 tabl. 50 mg, som si zakúpila už v mesiaci jún a odvtedy ho pravidelne denne užívam – 2 tabl. denne až doteraz. Môj zdravotný stav to výrazným spôsobom zlepšilo, dokonca sa mi upravilo trávenie a bolesti už nemám. Na kontrolnom vyšetrení sa teraz preukázalo, že výrastok v hrubom čreve vymizol alebo je tak nepatrný, že nie je zaznamenaný. Z tohto dôvodu je teda operácia zrušená a zdravotný stav budem priebežne konzultovať s lekárom. Som presvedčená, že mi Penoxal v tomto smere veľmi pomohol. S tak dobrým výsledkom som ani nepočítala, chcela som najmä vylepšiť svoj imunitný systém a posilniť svoj organizmus.

Fakt, že mi užívanie tohto lieku pomohlo aj s problémami v hrubom čreve, ma veľmi prekvapil a som vďačná, že som radu svojej kamarátky poslúchla. Pozitívne účinky Penoxalu som pocítila asi po mesačnom užívaní, preto som si zakúpila ďalšie balenie tohto lieku a som rozhodnutá, že ho budem užívať minimálne pol roka. V súčasnej situácii, keď naďalej dochádza k nárastu občanov nakazených koronavírusom, je užívanie tohto lieku na posilnenie obranyschopnosti organizmu pre mňa veľmi vítané a dôležité.

Prajem Vám veľa zdravia a veľa úspechov vo Vašej práci.

Prečítajte si ďalšie príbehy

Informácie k článku:

Popísaný príbeh je pravdivý a bol napísaný pani Pavlou. Ak by ste sa chceli s pani Pavlou spojiť či porozprávať, napíšte nám a radi vám dáme kontakt, ktorý však slúži výhradne pre účel Vašich otázok, nie odovzdanie ďalším osobám či verejného šírenia. Všetkým vám úprimne prajeme veľa zdravia.

 

Aké má Penoxal využitie pri gastroenterologických problémoch?

Okrem pozitívneho ovplyvnenia obranyschopnosti organizmu napomáha prípravok Penoxal k správnej funkcii tráviaceho traktu, čo sa odrazí aj v dobrom stave imunitného systému. Podporuje optimálny stav črevnej mikroflóry. Pozitívne pôsobí na vyprázdňovanie, čo sa dá využiť aj pri liečbe mnohých ochorení, pri ktorých dochádza k narušeniu sliznice čreva a tým k zvýšenému riziku rozvoja závažnejších ochorení. Pozitívne účinky Penoxalu na zažívanie sa prejavujú pocitom, že je žalúdok a tráviaci systém v poriadku. Je teda vhodným doplnkom pri celkovej liečby gastroenterologických ochorenia, čo vo svojom vyjadrení o Penoxalu potvrdzuje MUDr. Anna Galambošoválekárnik PharmDr. Tomáš Arndt a ďalší lekári. O skúsenostiach používateľov Penoxalu sa môžete viac dočítať TU.

Povedzte nám svoj príbeh

Pomôžete tak ostatným a my Vás odmeníme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Penoxal posilňuje imunitu

Penoxal100% prírodné zloženie obohatené o vitamín C a beta glukán, ktoré prispieva k nomálnej funkcii imunitného systému.

ADRESA

BIOCOL PHARMA a.s., Tomkova 180/11 500 02, Hradec Králové, Česká republika

Penoxal je vyrobený z prírodného mikroorganizmu, radí sa medzi medicinálne liečivé huby. Účinná látka Biocol je vyrobená patentovaným spôsobom formou modernej biotechnologickej výroby.

Copyright © 2022 Penoxal

X
Add to cart