Všeobecné príznaky rakoviny

Ak odhalíme počiatočné príznaky choroby, rakovina môže byť včas diagnostikovaná a šanca na vyliečenie sa násobí. Príznaky rakoviny sa líšia podľa jej druhov. Pri niektorých ochoreniach rakovinou sa príznaky prejavia až v neskoršom štádiu choroby, u niektorých sa neprejavia vôbec. Napríklad rakovina žalúdka na seba upozorní bolesťou v nadbrušku na ľavej stranenechutenstvom či únavou až v jej neskorej fáze. Rakovina krvi naopak vyvoláva mnohé príznaky sprevádzané znížením obranyschopnosti a zvýšenou tendenciou k infekciám. U nádorového ochorenia s možnými príznakmi potom existujú varovné signály, ktoré by sme nemali prehliadať.

Zmeny na tele

Nahmatanie nezvyčajnej hrčky kdekoľvek na tele je rozhodne dôvodom na navštívenie lekára. Môže sa jednať o typický príznak rakoviny prsníka, rakoviny semenníkov, rakoviny hrtana, rakoviny štítnej žľazy ako i ďalších druhov rakovín.

Podceňovať by sme rozhodne nemali zmeny veľkosti či sfarbenia znamienok a pieh na tele alebo dokonca náhly výskyt krvácajúcej škvrny. Ani tu nie je dôvod otáľať s návštevou lekárskej prehliadky, pretože môže ísť o jeden z príznakov nádorového ochorenia, napríklad rakoviny kože.

Obozretní buďme aj pri náhodnom úbytku hmotnosti. Tento príznak choroby je často sprevádzaný nechutenstvom či únavou a môže znamenať napr. rakovinu pečene, rakovinu pankreasu i rakovinu prostaty. U rakoviny krvi (leukémia) sa okrem straty hmotnosti prejavujú známky nočného potenia, motanie hlavy, hučanie v ušiach či búšenie srdca.

Alarmujúcim príznakom je aj zmena vo vyprázdňovaní. Pri ochorení rakovinou prostaty sa objavujú problémy s močením, typickým príznakom je veľmi často nutkavý pocit na močenie, nočné močenie, zadržiavanie moču aj krv v moči. Problém môže znamenať tiež dlhodobá zápcha, hnačka, nadúvanie, ťažkosti s vyprázdňovaním a krv v stolici. S týmito príznakmi sa stretávajú ľudia postihnutí rakovinou hrubého čreva a konečníka.

Nenápadné príznaky

Aj drobné ťažkosti môžu znamenať veľký zdravotný problém. Ak cítite uvedené zmeny na tele, rozhodne navštívte svojho lekára rovnako tak, ak dlhodobo vnímate nevysvetliteľnú bolesť (bolesť na hrudníku by mohla znamenať príznak ochorenia rakovinou pľúc), nadmernú únavu bez príčiny, pocity dýchavičnostikrvácanie bez dôvodu alebo aj ďalšie bezdôvodné zdravotné ťažkosti , ktoré si neviete vysvetliť.

Prečítajte si príbehy uživateľov

Ako Penoxal pomáha pri onkologickom ochorení?

Silný imunitný systém si dokáže s nádorovými bunkami poradiť a zničiť ich, niekedy však potrebuje pomoc. PENOXAL stimuluje imunitný systém a pomáha tak optimalizovať jeho pôsobenia, ktoré sa prejavujú dostatočne efektívne pri boji s nádorovými bunkami. Liek sa môže užívať aj počas rádioterapie a chemoterapie, kedy pomáha znášať niektoré nežiaduce účinky liečby. Ďalej zlepšuje činnosť tráviaceho traktu, pečene, obličiek a ďalších orgánov, ktoré sú pri onkologickej liečbe veľmi zaťažované, a tým prispieva k správnemu fungovaniu organizmu a celkovej pohode. Je teda vhodným doplnkom pri celkovej liečby onkologického ochorenia, čo vo svojom vyjadrení o Penoxalu potvrdzuje MUDr. Anna Galambošoválekárnik PharmDr. Tomáš Arndt a ďalší lekári. O skúsenostiach používateľov Penoxalu sa môžete viac dočítať TU.

Informácie o produkte Penoxal

Penoxal

Penoxal je prírodný doplnok stravy s pozitívnym vplyvom na imunitný systém, ktorý nevykazuje žiadne negatívne alebo toxické účinky.

Vyniká schopnosťou podporovať predovšetkým špecifické biele krvinky – B a T-lymfocyty, ktoré sú kľúčové pre správne imunitné reakcie a prevenciu ochorení. Jeho výrazné antioxidačné pôsobenie a vplyv na optimalizáciu apoptózy znižujú riziko vzniku najzávažnejšieho ochorenia súčasnosti – rakoviny.

Výživový doplnok Penoxal sa tiež významne podieľa na zmiernení nežiaducich účinkov chemoterapeutickej a rádioterapeutickej liečby a navracia hodnoty krvného obrazu rýchlejšie k normálu.

Povedzte nám svoj príbeh

Pomôžete tak ostatným a my Vás odmeníme.

Penoxal posilňuje imunitu

Penoxal100% prírodné zloženie obohatené o vitamín C a beta glukán, ktoré prispieva k nomálnej funkcii imunitného systému.

ADRESA

BIOCOL PHARMA a.s., Tomkova 180/11 500 02, Hradec Králové, Česká republika

Penoxal je vyrobený z prírodného mikroorganizmu, radí sa medzi medicinálne liečivé huby. Účinná látka Biocol je vyrobená patentovaným spôsobom formou modernej biotechnologickej výroby.

Copyright © 2022 Penoxal

X
Add to cart