Veronika P. – rakovina prsníka

Dobrý deň,
v decembri 2020 som si nahmatala v prsníku hrčku, lekár ma uisťoval, že to nič nebude, urobil ultrazvuk a pozval si ma na kontrolu o 2 mesiace. Že sa nemám báť a že mi potom urobí znova ultrazvuk. Navyše som na takú diagnózu predsa mladá, ženy v mojom veku na žiadne skríningové vyšetrenie ešte ani nechodia. Síce som v detstve prekonala rakovinu sietnice, ale myslela som si, že nie som nijako riziková.

 

Po kontrole vo februári mi povedal, že to vyzerá v poriadku, hrčka sa nezväčšila, uzliny vyzerajú dobre, ale že by ma radšej poslal aj na biopsiu, až budem mať čas, že to neponáhľa. Vzhľadom na pracovné povinnosti a na to, že to mohlo byt jedine v piatok, som išla začiatkom apríla na onú ​​biopsiu a o 10 dní mi volali, nech sa dostavím, že majú výsledok a diagnostikovali mi rakovinu prsníka.

Týždeň nato som už išla na operáciu a v ďalšom mesiaci po zahojení jazvy po mastektómii som začala s chemoterapiou a po 12 týždňoch s biologickou liečbou, v ktorej ešte stále pokračujem. Potom ma čaká ožarovanie, rok trvajúca spomínaná biologická liečba a potom 10-15 rokov hormónoterapie, pri ktorej mi musia navodiť umelú menopauzu. Hľadala som možnosti nejakej podpornej liečby pri tomto ochorení. Začala som užívať Aloe a kúpila si aj výťažok z Reichi húb a po operácii dobrala Wobenzym.

Po každej chemoterapii som mala katastrofálne hodnoty krvného obrazu a musela som si pichať injekcie na podporu rastu bielych krviniek, po ktorých ma vždy bolelo celé telo, hlavne svaly a kosti ako pri chrípke. Mama našla na internete vychvaľovaný prípravok Penoxal, o ktorom mi povedala tesne po tretej chemoterapii. Tie ma veľmi oslabovali a 5 dní po aplikácii som len ležala. Napiť sa a zdvihnúť ruku s pohárom bol veľký problém, o jedle nehovoriac, žalúdok som mala ako na vode. Onkologička sa divila, že ma to vždy tak zomelie.

Sprvu som bola k prípravku skeptická, ale rodičia mi ho kúpili, takže som ho začala užívať. Už užívam štvrté balenie a odvtedy mám všetky odbery v poriadku. Aj pani doktorka žasne, ako to zrazu parádne moje telo zvláda. Po chemoterapii sa cítim dobre, akoby sa nič nedialo. Takže doberiem štvrté balenie, urobím si mesačnú pauzu a už teraz viem, že ho budem brať dlhodobo.

Teraz mám za sebou 4 silné chemoterapie, 7 slabých (ešte päť ma ich čaká), 2 x biologickú liečbu a je mi naozaj dobre. Teraz už viem, že to je vďaka vášmu Penoxalu a kadiaľ chodím, tadiaľ ho odporúčam. Naozaj neľutujem jedinej vynaložené koruny za neho, dokonca aj lekárka sa pýtala, že čo to beriem. Aj keď si ho na začiatku mojej liečby vyhľadala na internete a povedala, že mi rozhodne neublíži a že ho môžem užívať. Pri rakovine by sa mali všetky lieky a podporné prípravky konzultovať s ošetrujúcim lekárom, pretože niektoré sa naozaj užívať nesmú.

Som rada, že aj keď som vážne chorá a moje ochorenie bolo bohužiaľ zistené až v pokročilom stave, váš prípravok mi pomáha v tom, aby som mohla doma fungovať a venovať sa môjmu manželovi, 9 ročnej dcére a trojročnému synovi ako to len najviac ide.

Veľmi pekne ďakujem

Prečítajte si ďalšie príbehy

Informácie k článku:

Popísaný príbeh je pravdivý a bol napísaný pani Veronikou. Ak by ste sa chceli s pani Veronikou spojiť či porozprávať, napíšte nám a radi vám dáme kontakt, ktorý však slúži výhradne pre účel Vašich otázok, nie odovzdanie ďalším osobám či verejného šírenia. Všetkým vám úprimne prajeme veľa zdravia.

Ako Penoxal pomáha pri onkologickom ochorení?

Silný imunitný systém si dokáže s nádorovými bunkami poradiť a zničiť ich, niekedy však potrebuje pomoc. PENOXAL stimuluje imunitný systém a pomáha tak optimalizovať jeho pôsobenia, ktoré sa prejavujú dostatočne efektívne pri boji s nádorovými bunkami. Liek sa môže užívať aj počas rádioterapie a chemoterapie, kedy pomáha znášať niektoré nežiaduce účinky liečby. Ďalej zlepšuje činnosť tráviaceho traktu, pečene, obličiek a ďalších orgánov, ktoré sú pri onkologickej liečbe veľmi zaťažované, a tým prispieva k správnemu fungovaniu organizmu a celkovej pohode. Je teda vhodným doplnkom pri celkovej liečby onkologického ochorenia, čo vo svojom vyjadrení o Penoxalu potvrdzuje MUDr. Anna Galambošoválekárnik PharmDr. Tomáš Arndt a ďalší lekári. O skúsenostiach používateľov Penoxalu sa môžete viac dočítať TU.

Povedzte nám svoj príbeh

Pomôžete tak ostatným a my Vás odmeníme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Penoxal posilňuje imunitu

Penoxal100% prírodné zloženie obohatené o vitamín C a beta glukán, ktoré prispieva k nomálnej funkcii imunitného systému.

ADRESA

BIOCOL PHARMA a.s., Tomkova 180/11 500 02, Hradec Králové, Česká republika

Penoxal je vyrobený z prírodného mikroorganizmu, radí sa medzi medicinálne liečivé huby. Účinná látka Biocol je vyrobená patentovaným spôsobom formou modernej biotechnologickej výroby.

Copyright © 2022 Penoxal

X
Add to cart