Václav P. – rakovina pankreasu

Mám 48 rokov a v roku 2019 mi zistili rakovinu pankreasu. Po operácii, v januári r. 2020, kedy mi vybrali pankreas a 21 uzlín, som sa stal diabetikom 1. stupňa na inzulíne. V priebehu roku 2021 som chodil na kontroly a všetko vyzeralo, že je v norme. Jedného dňa som postúpil PET CT vyšetrenie. Už som si aj myslel, že je všetko v poriadku, až do toho dňa, kým mi doktorka oznámila výsledky krvi. Rakovina sa mi vrátila a to v uzlinách niekde pri chrbtici. Musel som teda podstúpiť chemoterapiu. Potom sa mi ozvala moja sestra s novým prípravkom, ktorý by mi mohol pomáhať pri chemoterapii, tzv. Penoxal. Začal som teda študovať na internete, čím by mi mohol pomôcť a zaujala ma zložka Biocol. Veľmi sa mi to páčilo a povedal som si, že Penoxal vyskúšam.

Hneď ako som ho začal užívať, krvný obraz sa zlepšil a postupne som začal mať chuť do jedla, čo je po chemoterapiách zázrak. Dokonca aj hladina cukru bola na veľkú pochvalu u mojej diabetologičky. Teraz sa cítim dobre a dokonca ma prestala po chemoterapiách aj bolieť hlava. Vrátila sa mi chuť do jedla a zbavil som sa zo 60 % pocitu na zvracanie. Stále vážim rovnako to, čo som vážil skôr, ani nepriberám, ani neuberám. Neviem si to vysvetliť, že po dvoch práškoch ráno a po dvoch práškoch večer môže človek fungovať ako keby mu nič ani nebolo. Mám dve krásne dcéry a chcem im dopriať čo najviac lásky a šťastia a pokiaľ možno, čo najdlhšie. Ešte ma teraz čaká nové PET CT vyšetrenie, tak pevne dúfam, že s pomocou prípravku Penoxal prebehne veľmi úspešne a rakovina ustúpi!

Ďakujem a prajem všetkým PEVNÉ ZDRAVIE !!!

Prečítajte si ďalšie príbehy

Informácie k článku:

Popísaný príbeh je pravdivý a bol napísaný pánom Václavom. Ak by ste sa chceli s pánom Václavom spojiť či porozprávať, napíšte nám a radi vám dáme kontakt, ktorý však slúži výhradne pre účel Vašich otázok, nie odovzdanie ďalším osobám či verejného šírenia. Všetkým vám úprimne prajeme veľa zdravia.

Ako Penoxal pomáha pri onkologickom ochorení?

Silný imunitný systém si dokáže s nádorovými bunkami poradiť a zničiť ich, niekedy však potrebuje pomoc. PENOXAL stimuluje imunitný systém a pomáha tak optimalizovať jeho pôsobenia, ktoré sa prejavujú dostatočne efektívne pri boji s nádorovými bunkami. Liek sa môže užívať aj počas rádioterapie a chemoterapie, kedy pomáha znášať niektoré nežiaduce účinky liečby. Ďalej zlepšuje činnosť tráviaceho traktu, pečene, obličiek a ďalších orgánov, ktoré sú pri onkologickej liečbe veľmi zaťažované, a tým prispieva k správnemu fungovaniu organizmu a celkovej pohode. Je teda vhodným doplnkom pri celkovej liečby onkologického ochorenia, čo vo svojom vyjadrení o Penoxalu potvrdzuje MUDr. Anna Galambošoválekárnik PharmDr. Tomáš Arndt a ďalší lekári. O skúsenostiach používateľov Penoxalu sa môžete viac dočítať TU.

Povedzte nám svoj príbeh

Pomôžete tak ostatným a my Vás odmeníme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Penoxal posilňuje imunitu

Penoxal100% prírodné zloženie obohatené o vitamín C a beta glukán, ktoré prispieva k nomálnej funkcii imunitného systému.

ADRESA

BIOCOL PHARMA a.s., Tomkova 180/11 500 02, Hradec Králové, Česká republika

Penoxal je vyrobený z prírodného mikroorganizmu, radí sa medzi medicinálne liečivé huby. Účinná látka Biocol je vyrobená patentovaným spôsobom formou modernej biotechnologickej výroby.

Copyright © 2022 Penoxal

X
Add to cart