Lilly, Veľká Británia - syndróm dráždivého čreva (IBS)

Viac ako päť rokov utrpenia z dôvodu chronických bolestí a veľmi oslabeného imunitného systému. Zvykla som si na skutočnosť, že som neustále bojovala so symptómami chrípky a moja úroveň energie bola nízka. Pozerala som sa na ostatných ľudí a rozmýšľala som nad tým, ako je možné, že sa cítia tak plní energie a zdravia.

Keďže som z nemocničného prostredia, prichádzala som často do kontaktu s chorobami a prišlo mi, že všetko, čo sa objavilo okolo mňa, som chytila. Okrem toho som tiež stále bojovala so syndrómom dráždivého čreva IBS.

Odporúčania od lekárov, ako jesť viac ovocia, cvičiť, vziať si paracetamol atď., vôbec nepomáhali a hlavne, keď už sa cítite na dne a oslabene, nie ste schopní veľa cvičiť.

Bohužiaľ žijeme v spoločnosti, kedy sme denne vystavovaní najrôznejším reklamám typu - vezmite si tento zázračný doplnok a budete zdravší. Musím priznať, že som minula veľa peňazí a strávila veľa času skúšaním rôznych sľubných doplnkov, ale aby som bola úprimná, v mojom živote sa nič nezmenilo.

Môj kamarát mi odporučil Penoxal a musím povedať, že po mojich dlhoročných a finančne náročných skúsenostiach s rôznymi prírodnými doplnkami, som bola viac ako nedôverčivá. Dal mi jedno balenie Penoxalu a musím povedať, že som sa naozaj cítila lepšie.

Aby som sa uistila, že to nie je len náhoda, prestala som na chvíľu Penoxal užívať a výsledkom bolo to, že som sa opäť cítila nezdravo ako predtým a dni, kedy mi nebolo dobre, opäť pribúdali. Moje zdravie sa zlepšilo a symptómy zmizli potom, čo som znovu začala užívať Penoxal, čo je pre mňa dostatočný dôkaz toho, že naozaj funguje a nie sú to len plané sľuby.

Veľmi odporúčam Penoxal každému, kto potrebuje posilniť svoj imunitný systém, a to najmä s ohľadom na skutočnosť, že sa jedná o prírodný produkt.

Dúfam, že vám táto moja recenzia vášho produktu pomôže. Som naozaj šťastná, že som tento produkt objavila a že mi toľko pomáha.

S pozdravom,

Lilly 

 

 

Uvedený príbeh je pravdivý a bol napísaný pani Lill. Pokiaľ by ste sa chceli s pani Lill spojiť, napíšte nám a radi Vám dáme kontakt, ktorý však slúži výhradne pre účel Vašich otázok, nie na predanie ďalším osobám či verejného šírenia. Všetkým Vám uprímne želáme veľa zdravia.

 

Aké má Penoxal využitie pri dráždivom čreve?

Okrem pozitívneho ovplyvnenia obranyschopnosti organizmu napomáha prípravok Penoxal k správnej funkcii tráviaceho traktu, čo sa odrazí aj v dobrom stave imunitného systému. Podporuje optimálny stav črevnej mikroflóry. Pozitívne pôsobí na vyprázdňovanie, čo sa dá využiť aj pri liečbe mnohých ochorení, pri ktorých dochádza k narušeniu sliznice čreva a tým k zvýšenému riziku rozvoja závažnejších ochorení. Pozitívne účinky Penoxalu na zažívanie sa prejavujú pocitom, že je žalúdok a tráviaci systém v poriadku. Je teda vhodným doplnkom pri celkovej liečbe gastroenterologických ochorení, čo vo svojom vyjadrení o Penoxale potvrdzuje MUDr. Anna Galambošová, lekárnik PharmDr. Tomáš Arndt a ďalší lekári. O skúsenostiach používateľov Penoxalu sa môžete viac dočítať TU.