Skúsenosti s oslabenou imunitou


Mária Očenášová, 44 rokov – chýbajúca slizničná imunita
Po dôkladných opakujúcich sa krvných testoch sa potvrdila znížená tvorba protilátok. Imunológ nám potvrdil, že deťom chýba slizničná imunita a preto ich každý bacil premôže, ktorý sa objaví na sliznici nosa, či hrdla.Monika Semerádová - problémy s imunitou

Po operácii krčnej chrbtice som mala problémy s imunitou, bola som veľmi unavená a necítila som sa dobre. Lekári mi indikovali zbytočne CT vyšetrenie na základe zle stanovenej diagnózy.Petr Moc – 64 rokov, Karviná (borelióza)
V roku 2014 po prisatí kliešťa a následnom červenom pruhu v oblasti brušnej krajiny mi bola zistená odberom krvi borelióza a to akútna, tzv. pamäťová - chronická.


Michal Nejedlý – 39 rokov, Prostějov (oslabený imunitný systém)
Už pár rokov som trpel na vírusové choroby vďaka veľmi oslabenému organizmu. Moja imunita bola katastrofálna. Oslabený imunitný systém sa u mňa tiež prejavoval bolesťami lakťov, nezriedka pichaním v kolene, nepríjemným trhaním svalu na nohe a pod.Monika - 44 rokov, Hradec Králové, Alopécia (vypadávanie vlasov)
Je to večný boj s vypadávaním vlasov, mihalníc, obočia a všetkého ochlpenia. Prvé koliesko, čiže plešina sa mi objavila v 14 rokoch a odvtedy mi vlasy vypadávajú stále. V dvoch prípadoch mi vlasy vypadali takmer úplne, dokonca som na dva roky skončila úplne bez vlasov a nahradila ich parochňou. 


Helena Lorenz


Helena Lorenz - Karlsruhe, Nemecko (obnova organizmu)
Brala som dve kapsule denne, aby som reštarovala svoj organizmus a posilnila imunitný systém. Počas samotného týždňa som mala pocit, že je mi celkovo lepšie na tele i na duši.


Tereza Svobodová


Tereza Svobodová - Hradec Králové (oslabený imunitný systém)
Ja, aj môj päťročný syn sme veľmi trpeli na časté prechladnutia, predovšetkým v období jesene. Ja som navyše alergička, a tak sebemenšie prechladnutie znášam oveľa horšie.


Pavlína, Praha - (podpora imunity)
Asi pred 15 rokmi som začala mať problémy s uzlinami na krku, ktoré som mala veľmi často zväčšené. Často som sa z toho dôvodu cítila veľmi unavená, slabá, nič ma nebavilo. 
Autor si nepraje byť identifikovaný


Pavel Dohnal

Pavel Dohnal – Brno, 56 rokov (posilnenie imunity)
Môžem povedať, že na posilnenie imunity funguje skvele. Od tej doby som niekoľko rokov nemal chrípku, alebo iné vírusové ochorenia, ako je nádcha alebo kašeľ, a to ani v chrípkovom období.
Autor si nepraje byť identifikovaný

Penoxal je dostupný vo všetkých lekárňach.