Skúsenosti s oslabenou imunitou

 

Dušan Raťkovič - zmenená činnosť imunity
Zistenie bolo, že z dôvodu “neznámej, pravdepodobne vírusovej záťaže” mám preukázateľne zmenenú činnosť imunity.


Vojtěška Mrakavová - zápaly pľúc
Obvodná lekárka ma ihneď odoslala na röntgen pľúc, kde mi zistili zápal pľúc a nasadili antibiotiká.


Adela Downeyová, Veľká Británia – posilňovanie imunitného systému
Býval ťažký fajčiar a Penoxal napravuje škody, ktoré mu fajčenie napáchalo na bunkách, a posilňuje jeho imunitný systém.


Mária Očenášová, 44 rokov – chýbajúca slizničná imunita
Po dôkladných opakujúcich sa krvných testoch sa potvrdila znížená tvorba protilátok. Imunológ nám potvrdil, že deťom chýba slizničná imunita a preto ich každý bacil premôže.


Jindřich Vožda - oslabený organizmus
Hneď potom rad častých prechladnutí vyústil v angínu. Na moje prekvapenie sa v oboch prípadoch hovorilo o možnej príčine v oslabenej imunite.


Monika Semerádová - problémy s imunitou
Po operácii krčnej chrbtice som mala problémy s imunitou, bola som veľmi unavená a necítila som sa dobre. Lekári mi indikovali zbytočne CT vyšetrenie na základe zle stanovenej diagnózy.


Petr Moc – 64 rokov, Karviná (borelióza)
V roku 2014 po prisatí kliešťa a následnom červenom pruhu v oblasti brušnej krajiny mi bola zistená odberom krvi borelióza a to akútna, tzv. pamäťová - chronická.


Michal Nejedlý – 39 rokov, Prostějov (oslabený imunitný systém)
Už pár rokov som trpel na vírusové choroby vďaka veľmi oslabenému organizmu. Moja imunita bola katastrofálna. Oslabený imunitný systém sa u mňa tiež prejavoval bolesťami lakťov, nezriedka pichaním v kolene, nepríjemným trhaním svalu na nohe a pod.


Monika - 44 rokov, Hradec Králové, Alopécia (vypadávanie vlasov)
Je to večný boj s vypadávaním vlasov, mihalníc, obočia a všetkého ochlpenia. Prvé koliesko, čiže plešina sa mi objavila v 14 rokoch a odvtedy mi vlasy vypadávajú stále. V dvoch prípadoch mi vlasy vypadali takmer úplne, dokonca som na dva roky skončila úplne bez vlasov a nahradila ich parochňou. 


Helena Lorenz

Helena Lorenz - Karlsruhe, Nemecko (obnova organizmu)
Brala som dve kapsule denne, aby som reštarovala svoj organizmus a posilnila imunitný systém. Počas samotného týždňa som mala pocit, že je mi celkovo lepšie na tele i na duši.


Tereza Svobodová

Tereza Svobodová - Hradec Králové (oslabený imunitný systém)
Ja, aj môj päťročný syn sme veľmi trpeli na časté prechladnutia, predovšetkým v období jesene. Ja som navyše alergička, a tak sebemenšie prechladnutie znášam oveľa horšie.