Libor Svoboda - rakovina prostaty
Sú to tri roky, čo mi bola diagnostikovaná rakovina prostaty. Podrobil som sa operácii, pri ktorej mi bol nádor odstránený, avšak nebol som dieťa šťasteny.


Zdeněk Pokorný, 72 rokov - rakovina hrubého čreva
Začiatkom roka 2017 som objavil krv v stolici. Myslel som si, že sa jedná o hemoroidy, pretože som mal tieto problémy už skôr. 


Milan Čampula, 45 rokov – nádor na týmusu
Bol mi zistený nádor na týmusu (tumor predného mediastima), ktorý začal tlačiť na hlasivkové nervy a ľavá hlasivka je úplne paralyzovaná.


Ivan Doležal,62 rokov – rakovina pažeráka
Bolo zistené, že mám zhubný nádor, čo následná histológie potvrdila. Potom som bol na CT a to ukázalo, že nádor je väčší - 8 cm a metastázuje do uzlín.


Milan Pustka

Manželé Poulíčkovi – dcera Ester, 45 rokov, Montreal (rakovina štítnej žľazy)
Počas troch mesiacov, pred opakovanou biopsiou štítnej žľazy, sa dcére zväčšili lymfatické, krčné uzliny a boli bolestivé.


Milan Pustka

Milan Pustka – 57 rokov, Frýdek Místek (rakovina hrubého čreva)
Na začiatku roku 2010 mi bol indikovaný mnohopočetný nález metastáz na oboch pečeňových lalokoch. Primárny nádor sa nachádzal v zostupnom tračníku hrubého čreva.


Pavlína Šmídová, 57 rokov - Plzeň (rakovina prsníka)
V septembri roku 2014 mi bol pri skríningovej mamografii diagnostikovaný zhubný nádor prsníka. Hneď od začiatku bolo jasné a preukázané, že sa jedná o nádor s vysokou proliferačnej aktivitou.


manželé Pavlovi

Manželé Pavlovi - Hradec Králové (rakovina obličiek)
Manželovi bol pri kontrole prostaty zistený novotvar na obličke, pri nasledujúcom vyšetrení sa ukázalo, že ide o rakovinový tumor.


Paní Dagmar – Vamberk (rakovina maternice)
Ochorela som rakovinou maternice a chcela mi pomôcť prírodnou cestou. Pred rakovinou som veľa trpela na prechladnutie a mala veľmi oslabenú imunitu.


Dagmar Seibertová

Dagmar Seibertová - Pardubice (rakovina štítnej žľazy)
V roku 2014 mi lekári odobrali štítnu žľazu, ale aj potom som sa neustále cítila veľmi unavená. Pri ďalšom vyšetrení lekári objavili na mieste štítnej žľazy folikulárna lymfóm.


Milan Ryba – 58 rokov, Tábor (rakovina prostaty)
Hoci bol môj lekár odborne na úrovni, pri výsledkoch z biopsie mi sucho povedal "máte rakovinu, vyberte si, kde to chcete operovať".


Jan Ambrožy – 74 rokov, Svoboda nad Úpou (rakovina pľúc)
Nasledovala teda liečba chemoterapiou, ktorá hoci mi pomohla sa s nádorom popasovať, zanechala samozrejme v mojom tele i nepriaznivé následky.


paní Kamila

paní Kamila, 58 rokov (rakovina prsníka)
Rakovina už dvakrát skrížila moju životnú cestu. Bolo mi čerstvých 54 rokov, keď som si nahmatali hrčku v prsníku, a tým to všetko začalo. Autor si nepraje byť identifikovaný


paní Karolína

paní Karolína, 27 rokov - Frýdek Místek (rakovina prsníka)
Mojej mame diagnostikovali rakovinu prsníka, keď mi bolo 9 rokov. Preto som sa od svojich 18 rokov snažila dostať na mamograf každý rok. Autor si nepřeje být identifikován


paní Daňková - okr. Olomouc (rakovina krvi)
Následne ma vzali do starostlivosti v Olomouci s diagnózou CML-chronická myeloidná leukémia s poškodeným philadelfickým chromozómom. Autor si nepřeje být identifikován


paní Jabůrková

Paní Jabůrková - Beroun (rakovina pľúc)
Manželovi bol niekedy počas júna-júla 2015 diagnostikovaný nemalobunkový karcinóm v pľúcach s metastázami. Autor si nepřeje být identifikován


Jiří Novák

Jiří Novák – Praha, 41 let (rakovina hrubého čreva)
Začal som ho užívať ešte pred nastúpením na chemoterapeutickú liečbu a ožarovanie (nález na hrubom čreve). Autor si nepřeje být identifikován


Libuše Čížková


Paní Libuše, Praha – 75 rokov (rakovina prsníka)
Som onkologická pacientka, s rakovinou bojujem už niekoľko rokov. Autor si nepřeje být identifikován

 

 

Penoxal je dostupný vo všetkých lekárňach.