MUDr. Anna Galambošová

S potravinovým doplnkom Penoxal mám skúsenosti už sedem rokov, vtedy mal však iný názov. Pôvodne sme preparát Penoxal využívali pri liečbe onkologických pacientov, neskôr sa skupina pacientov rozšírila o pacientov s ochorením tráviaceho traktu, s kožnými problémami a s rôznymi ďalšími ochoreniami vírusového či bakteriálneho pôvodu. U všetkých pacientov došlo k potlačeniu alebo vymiznutiu príznakov, v prvom rade sa však zlepšoval ich komfort po chemoterapii a rádioterapii (ožarovanie). Nespozorovali sme žiadne negatívne účinky, všetci pacienti preparát znášali dobre, len u dvoch pacientov sme zaznamenali hnačku pri vyšších dávkach a bolo nutné dávkovanie upraviť. Nestretli sme sa ani s problémami pri kombinácii s inými liečivami alebo liekmi, dokonca bolo pri užívaní doplnku Penoxal možné znížiť dávky ostatných liekov.

Tento prípravok by som odporučila predovšetkým pri onkologickej liečbe, pretože znižuje prípadný diskomfort (hnačka, zvracanie, nechutenstvo, nekvalitný spánok). Pacienti aj ich rodiny si tento doplnok veľmi pochvaľovali a odporučili by ho.

MUDr. Anna Galambošová
interní lékařka
Tř. Václava Klementa 869
293 01 Mladá Boleslav
Česká republika

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Penoxal posilňuje imunitu

Penoxal100% prírodné zloženie obohatené o vitamín C a beta glukán, ktoré prispieva k nomálnej funkcii imunitného systému.

ADRESA

BIOCOL PHARMA a.s., Tomkova 180/11 500 02, Hradec Králové, Česká republika

Penoxal je vyrobený z prírodného mikroorganizmu, radí sa medzi medicinálne liečivé huby. Účinná látka Biocol je vyrobená patentovaným spôsobom formou modernej biotechnologickej výroby.

Copyright © 2022 Penoxal

X
Add to cart