Šárka J. – HPV vírus

Rok po narodení mojej druhej dcéry som bola objednaná na preventívnu gynekologickú prehliadku. Nemala som vôbec žiadne problémy, o to viac som bola zdesená zo zlých výsledkov cytológie. Pri kontrolách sa skrátil interval najskôr na pol roka, následne na štvrť roka. Keďže výsledky sa nelepšili, bola som odovzdaná do rúk špeciálneho pracoviska, kde som podstúpila biopsiu. Výsledky zneli jasne – HPV pozitívna, ľahké predrakovinové zmeny na krčku maternice. Mala som na výber opätovné časté sledovanie alebo konizáciu krčka maternice. Pri snahe zbaviť sa toho všetkého zlého som konizáciu podstúpila. Následne som sa na odporúčanie lekára nechala naočkovať proti rakovine krčka maternice v tej dobe dostupnou vakcínou.

Výsledky boli v poriadku, bola som konečne HPV negatívna. V takej predstave som žila ďalšie 4 roky, nemala som žiadne problémy, cytológia vychádzala v poriadku. Verila som, že ma očkovanie ochráni a iný variant som ani nepripúšťala. Ešte väčší šok pre mňa boli výsledky, ktoré prišli po oných 4 rokoch –opäť HPV vírus. Áno, vakcína ma síce ochránila od najrizikovejších typov, ale bohužiaľ sú aj ďalšie vysoko rizikové typy, na ktoré bola aj vakcína krátka.

Vedela som, že vírus sa nedá liečiť, že sa s ním musí pobiť telo a imunita sama. Preto som začala hľadať na internete, čítala diskusie a rady, ako zlepšiť a nabudiť imunitný systém. Narazila som na diskusiu ohľadom prípravku PENOXAL a na základe kladných recenzií som si objednala prvé balenie, a to aj napriek jeho vysokej cene. Zdravie máme len jedno a ja som nechcela za žiadnu cenu podstupovať ďalšiu konizáciu krčka maternice.

Po mesiaci užívania sme prišli aj na ďalší pozitívny účinok – úprava trávenia, pravidelná stolica. Po troch mesiacoch mám výsledky z cytológie v poriadku. V užívaní samozrejme pokračujem ďalej a teším sa na len a len dobré výsledky v budúcnosti.

Odvtedy tento zázračný prípravok odporúčam všetkým.

Prečítajte si ďalšie príbehy

Informácie k článku:

Popísaný príbeh je pravdivý a bol napísaný pani Šárkou. Ak by ste sa chceli s pani Šárkou spojiť či porozprávať, napíšte nám a radi vám dáme kontakt, ktorý však slúži výhradne pre účel Vašich otázok, nie odovzdanie ďalším osobám či verejného šírenia. Všetkým vám úprimne prajeme veľa zdravia.

Aké má Penoxal využitie pri gynekologických problémoch?

Prípravok Penoxal podporuje jednoduchšie a rýchlejšie vyliečenie tým, že posilňuje imunitu, čím znižuje riziko vzniku ochorenia, upravuje nerovnováhu vnútorného prostredia a harmonizuje činnosť reprodukčných orgánov. Je teda vhodným doplnkom pri celkovej liečby gynekologického ochorenia, čo vo svojom vyjadrení o Penoxalu potvrdzuje MUDr. Anna Galambošoválekárnik PharmDr. Tomáš Arndt a ďalší lekári. O skúsenostiach používateľov Penoxalu sa môžete viac dočítať TU.

Povedzte nám svoj príbeh

Pomôžete tak ostatným a my Vás odmeníme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Penoxal posilňuje imunitu

Penoxal100% prírodné zloženie obohatené o vitamín C a beta glukán, ktoré prispieva k nomálnej funkcii imunitného systému.

ADRESA

BIOCOL PHARMA a.s., Tomkova 180/11 500 02, Hradec Králové, Česká republika

Penoxal je vyrobený z prírodného mikroorganizmu, radí sa medzi medicinálne liečivé huby. Účinná látka Biocol je vyrobená patentovaným spôsobom formou modernej biotechnologickej výroby.

Copyright © 2022 Penoxal

X
Add to cart