Růžena M. – melanóm tenkého čreva

Som Růžena Matrasová a mám 63 rokov. Vlani v lete mi umrela mamička, s ktorou som žila, okrem detstva 40 rokov pod jednou strechou a posledných 10 rokov som sa o ňu starala. Jej úmrtím som trpela tak, že sa u mňa preukázal veľký pokles imunity a začala som mať rôzne bolesti od brucha až po všetky kĺby v tele, veľké kĺby, ale aj malé. Tri mesiace ma doktori testovali, vykonávali rôzne vyšetrenia a pchali do mňa viac a viac liekov, ktoré mi takmer nepomáhali. Kupovala som si rôzne, doplnky v lekárni, avšak zbytočne. Žiadne zlepšenie a nakoniec mi bol diagnostikovaný melanóm tenkého čreva, klasicky prebehla endoskopia, kde sa našiel len zápal. Na kolonoskopii som bola tiež, ale kvôli bolestiam nemohla byť dokončená.

Konečný záver vzhľadom na výsledky endoskopie a čiastočnú kolonoskopiu s náhlym poklesom imunity mi bola diagnostikovaná autoimunitná choroba – reumatoidná artritída, ktorá, ako mi reumatológ potvrdil má počiatky, práve pri zápaloch čriev. Tá mi napadla bohužiaľ takmer všetky kĺby v tele. Bedrá, rameno, kolená, lakte, zápästia, členky a prsty na rukách. Moja psychika mi zabránila, akokoľvek sa vzoprieť, ale len do doby, kým mi kamarátka poslala odkaz na Penoxal a sestra mi ho kúpila. Po 14 dňoch som konečne začala pociťovať zlepšenie a niektoré lieky som mohla obmedziť. Trochu ma zarazila cena, ale chápem, že kvalitné prostriedky vyžadujú dlhý výskum a preto som sa rozhodla Penoxal brať, pretože som čím ďalej tým viac, presvedčená, že mi pomôže. Aj kvôli tomu, ako veľmi sa po jeho užívaní zlepšil môj stav.

Ďakujem, že ste Penoxal vyvinuli a umožnili ľuďom ako som ja zlepšiť kvalitu života.

Prečítajte si ďalšie príbehy

Informácie k článku:

Popísaný príbeh je pravdivý a bol napísaný pani Růženou. Ak by ste sa chceli s pani Růženou spojiť či porozprávať, napíšte nám a radi vám dáme kontakt, ktorý však slúži výhradne pre účel Vašich otázok, nie odovzdanie ďalším osobám či verejného šírenia. Všetkým vám úprimne prajeme veľa zdravia.

Ako Penoxal pomáha pri onkologickom ochorení?

Silný imunitný systém si dokáže s nádorovými bunkami poradiť a zničiť ich, niekedy však potrebuje pomoc. PENOXAL stimuluje imunitný systém a pomáha tak optimalizovať jeho pôsobenia, ktoré sa prejavujú dostatočne efektívne pri boji s nádorovými bunkami. Liek sa môže užívať aj počas rádioterapie a chemoterapie, kedy pomáha znášať niektoré nežiaduce účinky liečby. Ďalej zlepšuje činnosť tráviaceho traktu, pečene, obličiek a ďalších orgánov, ktoré sú pri onkologickej liečbe veľmi zaťažované, a tým prispieva k správnemu fungovaniu organizmu a celkovej pohode. Je teda vhodným doplnkom pri celkovej liečby onkologického ochorenia, čo vo svojom vyjadrení o Penoxalu potvrdzuje MUDr. Anna Galambošoválekárnik PharmDr. Tomáš Arndt a ďalší lekári. O skúsenostiach používateľov Penoxalu sa môžete viac dočítať TU.

Povedzte nám svoj príbeh

Pomôžete tak ostatným a my Vás odmeníme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Penoxal posilňuje imunitu

Penoxal100% prírodné zloženie obohatené o vitamín C a beta glukán, ktoré prispieva k nomálnej funkcii imunitného systému.

ADRESA

BIOCOL PHARMA a.s., Tomkova 180/11 500 02, Hradec Králové, Česká republika

Penoxal je vyrobený z prírodného mikroorganizmu, radí sa medzi medicinálne liečivé huby. Účinná látka Biocol je vyrobená patentovaným spôsobom formou modernej biotechnologickej výroby.

Copyright © 2022 Penoxal

X
Add to cart