Jana M. – zápal močových ciest

Volám sa Jana a rada by som sa s vami podelila o svoje skúsenosti s dlhodobým bojom proti zápalom močových ciest, ktoré sa mi ľahko prehupli do chronického štádia. Bohužiaľ mi nepomohla štandardná cesta lekárov, preto som bola nútená zvoliť alternatívny spôsob.

Predtým som zápal močových ciest mala raz za čas. Vtedy som si vystačila s urologickým čajom, teplou dekou, prípadne brusnicami. Bohužiaľ pred dvoma rokmi sa mi zápal vrátil v oveľa väčšom rozsahu, pričom som tiež oveľa viac trpela. Tieto gynekologické ťažkosti ma už donútili navštíviť lekára. Po prvom lekárskom vyšetrení mi boli predpísané prvé antibiotiká na zistenú baktériu E. Coli v moči. Súčasne s užívaním antibiotík som dodržiavala všetky dôležité zásady – pokoj na lôžku, zdržiavať sa v teple a dodržiavať prísny pitný režim. Bohužiaľ ani po tejto liečbe sa môj stav nezlepšil. Lekár mi teda predpísal druhé antibiotiká. V priebehu ich užívania som sa cítila o trochu lepšie, ale akonáhle som antibiotiká dobrala, všetko sa vrátilo do starých koľají.

 

Z gynekológie som teda prešla na urológiu a bolo mi oznámené, že z akútneho zápalu som prešla do chronického štádia a niektorí pacienti sa napríklad nikdy nevyliečia. Predpísali mi teda ďalšie antibiotiká, hoci som už mala aj tak dosť oslabenú imunitu a vďaka tomu som vzápätí ležala aj so streptokokom a neskôr angínou.

Vzhľadom k opakovaným ťažkostiam a celkovému oslabeniu som sa rozhodla vyhľadať známu liečiteľku v okolí. Tá mi odporučila niektoré bylinky a súčasne Penoxal 120 / 50mg na posilnenie organizmu. Poradila mi, aby som sa týchto prírodných produktov držala dlhodobo, aby som dostatočne posilnila imunitu a problémy by sa mi po vyliečení nemali vracať. Podotkla tiež, že s týmto postupom, keď je reštartovaný organizmus, má veľmi dobré skúsenosti, a preto ho odporúča, kde môže. Dnes aj ja môžem potvrdiť, že to skutočne zabralo. Chronického zápalu močových ciest som sa zbavila prírodnou cestou a pomocou Penoxalu. Dnes je tomu rok a ja som šťastná, že som od tej doby už neochorela.

V dnešnej dobe na zápaly močových ciest trpí veľa žien, a tak som rada, že sa môžem o svoju skúsenosť podeliť, a napríklad môžem takto pomôcť aj niekomu z Vás!

Prečítajte si ďalšie príbehy

Informácie k článku:

Popísaný príbeh je pravdivý a bol napísaný pani Janou. Ak by ste sa chceli s pani Janou spojiť či porozprávať, napíšte nám a radi vám dáme kontakt, ktorý však slúži výhradne pre účel Vašich otázok, nie odovzdanie ďalším osobám či verejného šírenia. Všetkým vám úprimne prajeme veľa zdravia.

Aké má Penoxal využitie pri gynekologických problémoch?

Prípravok Penoxal podporuje jednoduchšie a rýchlejšie vyliečenie tým, že posilňuje imunitu, čím znižuje riziko vzniku ochorenia, upravuje nerovnováhu vnútorného prostredia a harmonizuje činnosť reprodukčných orgánov. Je teda vhodným doplnkom pri celkovej liečby gynekologického ochorenia, čo vo svojom vyjadrení o Penoxalu potvrdzuje MUDr. Anna Galambošoválekárnik PharmDr. Tomáš Arndt a ďalší lekári. O skúsenostiach používateľov Penoxalu sa môžete viac dočítať TU.

Povedzte nám svoj príbeh

Pomôžete tak ostatným a my Vás odmeníme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Penoxal posilňuje imunitu

Penoxal100% prírodné zloženie obohatené o vitamín C a beta glukán, ktoré prispieva k nomálnej funkcii imunitného systému.

ADRESA

BIOCOL PHARMA a.s., Tomkova 180/11 500 02, Hradec Králové, Česká republika

Penoxal je vyrobený z prírodného mikroorganizmu, radí sa medzi medicinálne liečivé huby. Účinná látka Biocol je vyrobená patentovaným spôsobom formou modernej biotechnologickej výroby.

Copyright © 2022 Penoxal

X
Add to cart