Pavlína Š. – rakovina prsníka

V septembri roku 2014 mi bol pri skríningovej mamografii diagnostikovaný zhubný nádor prsníka. Hneď od začiatku bolo jasné a preukázané, že sa jedná o nádor s vysokou proliferačnej aktivitou, to znamená, veľmi rýchlo rastúci, hoci bol pomerne malý – 13 mm. Ihneď teda musela byť zahájená radikálna liečba. Nádor bol úspešne vyoperovaný, podľa histológie však išlo o skutočne agresívny typ, a preto musela byť zahájená aj následná systémová liečba.

Od decembra 2014 do júna 2015 som absolvovala 16 cyklov chemoterapie. V priebehu tejto liečby nastúpili mnohé nežiaduce účinky. Okrem vypadávanie vlasov, čo som v tej chvíli považovala za úplne bezvýznamné, nastúpili ďaleko nepríjemnejšie nežiadúce javy. Z počiatku som mala veľké problémy s kolísaním tlaku, pociťovala veľkú únavu, celkové vyčerpanie organizmu. Chemoterapia mi ku všetkému „vyradila z prevádzky“ v tej dobe ešte normálne fungujúce vaječníky. Táto skutočnosť so sebou niesla ďalšie problémy, spojené s klasickým prechodom u žien môjho veku. Ďalším dosť nepríjemným nežiaducim javom bolo brnenie a bolesti končatín, znížená obranyschopnosť organizmu. Mimo toho, nastali aj kožné reakcie na chemoterapeutické látky vo forme ekzémov. V tej dobe som sa v podstate musela vzdať bežného života. Jednak kvôli vysokému stupňu únavy, ale tiež kvôli veľmi zníženej imunite, zažívacím a ďalším problémom.

V auguste a septembri roku 2015 som absolvovala ďalšiu časť liečby – rádioterapiu. Táto časť liečby už nebola tak drastická, ale tiež so sebou niesla určité problémy, pretože organizmus vyčerpaný chemoterapiami bol náchylný k chorobám a navyše som bola bez sily a energie.

Už v priebehu choroby som hľadala prírodné prostriedky, ktoré by mohli aspoň čiastočne eliminovať prejavy nielen ochorenia, ale aj liečby. Jedného dňa som na onkologickom oddelení objavila leták s doplnkom stravy Penoxal. Informácie z letáčiku ma zaujali rovnako ako neskôr článok v časopise o zdraví. Keď som sa začala viac zaujímať priamo u spoločnosti predávajúcej Penoxal, využila som možnosti testovacieho balenia. Už v priebehu užívania tohto balenia som pocítila odchádzanie vysokej únavy, návrat energie a celkovú úľavu na tele i na duši. Vzhľadom k týmto pozitívnym dopadom som zakúpila ďalšie balenie, pričom následne začali ustupovať ďalšie ťažkosti. S celkovo zvýšenou imunitou ustúpili zažívacie problémy, zmiernili sa kožné prejavy a mala som ďaleko viac energie, čo bolo pre mňa v tú dobu najpodstatnejšie.

V súčasnej dobe dochádzam na pravidelné kontroly, som pacientka tzv. v remisii. S prekvapením som nastúpila na začiatku roka späť do zamestnania, aj keď na polovičný úväzok, a tak sa pomaly vraciam k bežnému životu. Pevne verím, že prírodnými prostriedkami, ktoré budem užívať ďalej ako prevenciu, vrátane PENOXAlu, si minimálne udržím svoj súčasný zdravotný stav, prípadne sa naďalej bude zlepšovať.

Prečítajte si ďalšie príbehy

Informácie k článku:

Popísaný príbeh je pravdivý a bol napísaný pani Pavlínou. Ak by ste sa chceli s pani Pavlínou spojiť či porozprávať, napíšte nám a radi vám dáme kontakt, ktorý však slúži výhradne pre účel Vašich otázok, nie odovzdanie ďalším osobám či verejného šírenia. Všetkým vám úprimne prajeme veľa zdravia.

Ako Penoxal pomáha pri onkologickom ochorení?

Silný imunitný systém si dokáže s nádorovými bunkami poradiť a zničiť ich, niekedy však potrebuje pomoc. PENOXAL stimuluje imunitný systém a pomáha tak optimalizovať jeho pôsobenia, ktoré sa prejavujú dostatočne efektívne pri boji s nádorovými bunkami. Liek sa môže užívať aj počas rádioterapie a chemoterapie, kedy pomáha znášať niektoré nežiaduce účinky liečby. Ďalej zlepšuje činnosť tráviaceho traktu, pečene, obličiek a ďalších orgánov, ktoré sú pri onkologickej liečbe veľmi zaťažované, a tým prispieva k správnemu fungovaniu organizmu a celkovej pohode. Je teda vhodným doplnkom pri celkovej liečby onkologického ochorenia, čo vo svojom vyjadrení o Penoxalu potvrdzuje MUDr. Anna Galambošoválekárnik PharmDr. Tomáš Arndt a ďalší lekári. O skúsenostiach používateľov Penoxalu sa môžete viac dočítať TU.

Povedzte nám svoj príbeh

Pomôžete tak ostatným a my Vás odmeníme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Penoxal posilňuje imunitu

Penoxal100% prírodné zloženie obohatené o vitamín C a beta glukán, ktoré prispieva k nomálnej funkcii imunitného systému.

ADRESA

BIOCOL PHARMA a.s., Tomkova 180/11 500 02, Hradec Králové, Česká republika

Penoxal je vyrobený z prírodného mikroorganizmu, radí sa medzi medicinálne liečivé huby. Účinná látka Biocol je vyrobená patentovaným spôsobom formou modernej biotechnologickej výroby.

Copyright © 2022 Penoxal

X
Add to cart