Milan R. – rakovina prostaty

V januári 2012 som navštívil svojho obvodného lekára v celkom banálnej veci. Ten mi okrem iného povedal, že by bolo dobré po päťdesiatke odobrať krv a dať ju do laboratória. Za týždeň dorazili výsledky a tam mi lekár povedal, že okrem mierne zvýšeného cholesterolu mám aj vyššie PSA. Do tej doby som netušil, že nejaké PSA existuje. Vysvetlil mi, že to súvisí s prostatou, ale že sa môže jednať aj o zápal. Ťažkosti som nemal, ale aj tak som dostal žiadanku na vyšetrenie k urológovi.

Zvolil som urológa, ku ktorému kedysi dochádzal môj otec. Ten mi predpísal nejaké lieky a po ich doužívaní som podstúpil urologické vyšetrenie. Kontrolné PSA bolo rovnaké ako pred liečbou, a tak mi bola doporučená biopsia. Na otázku, či existuje aj iná možnosť, mi bolo odpovedané, že áno, ale nie je hradená poisťovňou. Rozbor moču vo výške dnešných cca 200€ som si teda uhradil a po mesiaci sa dozvedel vysokú pravdepodobnosť pozitívneho nálezu. Potom ma už biopsia neminula. Zážitok to nebol príjemný, ale dal sa vydržať. Hoci bol môj lekár odborne na úrovni, pri výsledkoch z biopsie mi sucho povedal „máte rakovinu, vyberte si, kde to chcete operovať“. V tej chvíli sa mi zrútil svet a bol som rád, že sedím.

Od doby, kedy mi bola oznámená spomínaná diagnóza, som zmenil niekoľko vecí. Rozhodol som sa ísť alternatívnou cestou, hoci som nevynechal klasickú medicínu. Upravil som životosprávu a vynechal niektoré potraviny. Musím dodať, že som nefajčiar a alkoholu neholdujem. Ak si dám pivo, tak jedno a občas. Prestal som konzumovať červené mäso a jem viac rýb, ovocia a zeleniny. V zimných mesiacoch lisujem ovocné a zeleninové šťavy. Na odporúčanie som prestal konzumovať aj mliečne výrobky z kravského mlieka. Mlieko si doprajem kozie, syr alebo jogurt. V našej kuchyni sa objavil tekvicový, ľanový či kokosový olej, ale aj kajenské korenie, kurkumu a pod. Snažím sa o dostatočný prísun vitamínu C, či už v podobe tabliet a prášku, ale oveľa radšej napr. v rakytníkovej šťave. Od doby, kedy som narazil na prírodný doplnok stravy Penoxal, užívam ho dvakrát denne 100mg.

Operácia prebehla úspešne a vďaka tomu som sa vyhol ožarovaniu. Napriek tomu som sa musel vyrovnávať s radom pooperačných následkov, ako boli problémy s inkontinenciou či s erekciou, čo ma ako muža úplne ničilo. Od tej doby som chodil na pravidelné kontroly. Okrem toho som dochádzal na biorezonanciu, kde som už tiež zlepšil svoje výsledky, zbavil sa parazitov, kvasiniek atď. Bohužiaľ vďaka stúpajúcemu PSA som musel podstúpiť ďalšie koliesko vyšetrovaní a urologický tím sa zhodol, že tentoraz musím podstúpiť rádioterapiu. Výsledky rádioterapie vychádzajú dobre a Penoxal ďalej užívam na posilnenie organizmu a proti nežiaducim účinkom liečby.

Rakovina je boj a ja som sa rozhodol bojovať. Veľkú oporu mám vo svojej žene, ktorú som si nedávno po viac ako desaťročnej známosti zobral. Oporou mi je aj môj veľký koníček rybárčenie a cestovanie. Bolo ťažké skĺbiť chorobu, liečbu a to, čo mám tak rád. Našťastie sa mi podarilo nájsť ten správny doplnok stravy Penoxal, vďaka ktorému som liečbu zvládol bez väčších ťažkostí, a predovšetkým sa dostavili dobré výsledky. Samozrejme dobrý koniec prisudzujem aj zmene životosprávy, ktorá je však u takejto choroby nevyhnutná.

Prečítajte si ďalšie príbehy

Informácie k článku:

Popísaný príbeh je pravdivý a bol napísaný pánom Milanom. Ak by ste sa chceli s pánom Milanom spojiť či porozprávať, napíšte nám a radi vám dáme kontakt, ktorý však slúži výhradne pre účel Vašich otázok, nie odovzdanie ďalším osobám či verejného šírenia. Všetkým vám úprimne prajeme veľa zdravia.

Ako Penoxal pomáha pri onkologickom ochorení?

Silný imunitný systém si dokáže s nádorovými bunkami poradiť a zničiť ich, niekedy však potrebuje pomoc. PENOXAL stimuluje imunitný systém a pomáha tak optimalizovať jeho pôsobenia, ktoré sa prejavujú dostatočne efektívne pri boji s nádorovými bunkami. Liek sa môže užívať aj počas rádioterapie a chemoterapie, kedy pomáha znášať niektoré nežiaduce účinky liečby. Ďalej zlepšuje činnosť tráviaceho traktu, pečene, obličiek a ďalších orgánov, ktoré sú pri onkologickej liečbe veľmi zaťažované, a tým prispieva k správnemu fungovaniu organizmu a celkovej pohode. Je teda vhodným doplnkom pri celkovej liečby onkologického ochorenia, čo vo svojom vyjadrení o Penoxalu potvrdzuje MUDr. Anna Galambošoválekárnik PharmDr. Tomáš Arndt a ďalší lekári. O skúsenostiach používateľov Penoxalu sa môžete viac dočítať TU.

Povedzte nám svoj príbeh

Pomôžete tak ostatným a my Vás odmeníme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Penoxal posilňuje imunitu

Penoxal100% prírodné zloženie obohatené o vitamín C a beta glukán, ktoré prispieva k nomálnej funkcii imunitného systému.

ADRESA

BIOCOL PHARMA a.s., Tomkova 180/11 500 02, Hradec Králové, Česká republika

Penoxal je vyrobený z prírodného mikroorganizmu, radí sa medzi medicinálne liečivé huby. Účinná látka Biocol je vyrobená patentovaným spôsobom formou modernej biotechnologickej výroby.

Copyright © 2022 Penoxal

X
Add to cart