Monika S. – problémy s imunitou

Po operácii krčnej chrbtice som mala problémy s imunitou, bola som veľmi unavená a necítila som sa dobre. Lekári mi indikovali zbytočne CT vyšetrenie na základe zle stanovenej diagnózy. Po CT som prežila anafylaktickú reakciu na dezinfekciu. Bolo mi veľmi zle, bola som unavená, mala črevné problémy a tiež zápal močového mechúra. V priebehu letných prázdnin som užívala dvoje antibiotiká a kortikoidy.

Môj stav sa stále nezlepšoval. Sedimentácia bola stále vysoká. Začala som pátrať po lieku, ktorý by dokázal zlepšiť moju imunitu a vrátiť ma späť do aktívneho a rušného života. Na internete som objavila Penoxal a prečítala si kladné reakcie skutočných príbehov. Objednala som si balenie 50 mg a 60 tabliet navyše, aby som účinky penoxalu sama vyskúšala.

Po dvoch týždňoch sa k môjmu údivu začal môj stav zlepšovať, únava začala ustupovať, po zápale nebolo ani pamiatky. Ustúpili chrípky, črevné ochorenia a celkovo som sa cítila lepšie. Metabolizmus a funkcie organizmu sa dali do poriadku. Cítim sa vitálne a zdravá. Penoxal beriem pol roka a cítim sa veľmi dobre. Prestala ma dokonca bolieť aj chrbtica a cítim sa skvele.

Penoxalu zostanem verná a budem ho brať stále, lebo je pre mňa nenahraditeľným zázrakom pre posilnenie imunity a zlepšenie zdravotného stavu. Správna imunita a jej posilnenie je veľmi dôležité pre každodenný život plný zhonu a vírusových ochorení, ktoré sú všade okolo nás.

Teraz užívam Penoxal 2 x týždenne 50 mg a cítim sa výborne. Penoxal môžem len doporučiť. 

Prečítajte si ďalšie príbehy

Informácie k článku:

Popísaný príbeh je pravdivý a bol napísaný pani Monikou. Ak by ste sa chceli s pani Monikou spojiť či porozprávať, napíšte nám a radi vám dáme kontakt, ktorý však slúži výhradne pre účel Vašich otázok, nie odovzdanie ďalším osobám či verejného šírenia. Všetkým vám úprimne prajeme veľa zdravia.

Ako Penoxal pomáha pri oslabenej imunite?

Penoxal je prírodný doplnok stravy obsahujúci unikátnu patentovanú látku Biocol, ktorej pozitívny vplyv na imunitný systém je navyše podporený beta-glukánom z hlivy ustricovitej a vitamínom C. Penoxal podporuje činnosť predovšetkým B a T-lymfocytov – bielych krviniek ťažiskových pre imunitné reakcie, reguluje smrť poškodených a chorých buniek, napomáha správnej činnosti tráviaceho traktu, zmierňuje príznaky mnohých ochorení a celkovo harmonizuje fungovanie organizmu, čím prispieva k pocitu pohody. Neovplyvňuje účinky iných liečiv a pri dlhodobom užívaní a vysokom dávkovaní nevykazuje žiadne toxické ani iné negatívne účinky. Je teda vhodným doplnkom pri celkovej liečby imunity, čo vo svojom vyjadrení o Penoxalu potvrdzuje MUDr. Anna Galambošoválekárnik PharmDr. Tomáš Arndt a ďalší lekári. O skúsenostiach používateľov Penoxalu sa môžete viac dočítať TU.

Povedzte nám svoj príbeh

Pomôžete tak ostatným a my Vás odmeníme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Penoxal posilňuje imunitu

Penoxal100% prírodné zloženie obohatené o vitamín C a beta glukán, ktoré prispieva k nomálnej funkcii imunitného systému.

ADRESA

BIOCOL PHARMA a.s., Tomkova 180/11 500 02, Hradec Králové, Česká republika

Penoxal je vyrobený z prírodného mikroorganizmu, radí sa medzi medicinálne liečivé huby. Účinná látka Biocol je vyrobená patentovaným spôsobom formou modernej biotechnologickej výroby.

Copyright © 2022 Penoxal

X
Add to cart