Ivoš V. – dráždivý kolon

Všetko začalo pred rokmi, keď som trpel každodennými hnačky, ktoré sa opakovali aj 10x denne. Hnačky boli zakaždým sprevádzané až dvoma deci krvi v stolici. Kŕče a nechutenstvo boli tiež na dennom poriadku a pochopiteľne nasledoval rapídny úbytok na váhe.

Začal som navštevovať svojho lekára v Ledči nad Sázavou, ale nedokázal mi pomôcť. Bol som teda odkázaný na vyššie pracovisko do Havlíčkovho Brodu. Po niekoľkých kolonoskopiách neprišiel žiadny záver a liečba nezaberala. Opäť som bol odkázaný na iné vyššie pracovisko a to do Kolína, kde mi počas 2 rokov bola vykonaná 4 x kolonoskopia, magnetická rezonancia, odber stolice, 50x odber krvi, moču, odber vzoriek čriev, zo žalúdka atď.

Okrem črevných problémov mi opakovane začali až do krvi opúchať a praskať ďasná a pery. Návštevy zubára nepomohli a iba konštatoval, že sa vraj jedná o alergickú reakciu. Mimochodom, počas jedného roka som bol 3x hospitalizovaný kvôli opuchom krku, ďasien a pier. Nasledovala liečba antibiotikami a kortikoidmi, ale bezvýsledne.

Jediný výsledok bol taký, že mi nedokážu pomôcť a možno nasadiť len kortikoidy, ale to vraj neodporúčajú a odkázali ma do Prahy. Počas niekoľkých ďalších rokov som opakovane podstúpil kompletné vyšetrenie u alergológa v Havlíčkovom Brode, ale opäť som len dostal odporúčanie do Vojenskej nemocnice. Samozrejme v tomto období nebola cesta mimo domova bez živočíšneho uhlia či iných liekov možná. Zahraničné montáže som prežíval len vďaka liekom na črevá.

Ako si myslíte, že môže vyzerať organizmus liečený nepretržite 3 roky prípravky ako Smecta, endiaron, živočíšne uhlie a kortikoidy? Po návšteve v Prahe mi bola odporučená ďalšia kolonoskopia a kalciové tablety, ktoré som už bral skôr. Skúšal som všetko možné, mraky vitamínov, Aloe Vera, Lepicol, atď .. Problémy črevného a alergického rázu a opätovné užívanie liekov na hnačku ma neustále sprevádzali.

Musela prísť zmena. Na odporúčanie známeho výživového poradcu som začal držať keto diétu a na skúšku kúpil 90 tabliet Penoxalu aj napriek tomu, že som pripravku moc neveril. Po 2 týždňoch som necítil žiadnu zmenu, tak som zvýšil denné dávkovanie z dvoch na tri tablety. Po doužívaní celého balenia sa ale výsledky dostavili. Stolicu mám pravidelnú, žiadne kŕče, opäť po rokoch priberám na váhe a môžem normálne fungovať. Neviem aký vplyv na to má diéta, ale vyradil som tiež mlieko, jednoduché cukry a kolu. Všetko dohromady jednoducho funguje. Inak moja diagnóza je dráždivý kolon, autoimunitné ochorenie s potravinovou alergiou. Rozhodne doplnok skúste.

Prečítajte si ďalšie príbehy

Informácie k článku:

Popísaný príbeh je pravdivý a bol napísaný pánom Ivošom. Ak by ste sa chceli s pánom Ivošom spojiť či porozprávať, napíšte nám a radi vám dáme kontakt, ktorý však slúži výhradne pre účel Vašich otázok, nie odovzdanie ďalším osobám či verejného šírenia. Všetkým vám úprimne prajeme veľa zdravia.

 

Aké má Penoxal využitie pri gastroenterologických problémoch?

Okrem pozitívneho ovplyvnenia obranyschopnosti organizmu napomáha prípravok Penoxal k správnej funkcii tráviaceho traktu, čo sa odrazí aj v dobrom stave imunitného systému. Podporuje optimálny stav črevnej mikroflóry. Pozitívne pôsobí na vyprázdňovanie, čo sa dá využiť aj pri liečbe mnohých ochorení, pri ktorých dochádza k narušeniu sliznice čreva a tým k zvýšenému riziku rozvoja závažnejších ochorení. Pozitívne účinky Penoxalu na zažívanie sa prejavujú pocitom, že je žalúdok a tráviaci systém v poriadku. Je teda vhodným doplnkom pri celkovej liečby gastroenterologických ochorenia, čo vo svojom vyjadrení o Penoxalu potvrdzuje MUDr. Anna Galambošoválekárnik PharmDr. Tomáš Arndt a ďalší lekári. O skúsenostiach používateľov Penoxalu sa môžete viac dočítať TU.

Povedzte nám svoj príbeh

Pomôžete tak ostatným a my Vás odmeníme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Penoxal posilňuje imunitu

Penoxal100% prírodné zloženie obohatené o vitamín C a beta glukán, ktoré prispieva k nomálnej funkcii imunitného systému.

ADRESA

BIOCOL PHARMA a.s., Tomkova 180/11 500 02, Hradec Králové, Česká republika

Penoxal je vyrobený z prírodného mikroorganizmu, radí sa medzi medicinálne liečivé huby. Účinná látka Biocol je vyrobená patentovaným spôsobom formou modernej biotechnologickej výroby.

Copyright © 2022 Penoxal

X
Add to cart