Jana S. – rakovina žlčových ciest a metastázy

Do svojich 46 rokov som absolvovala len preventívne prehliadky u zubára, gynekológa a očného. Počas vianočných sviatkoch 2014 som sa začala cítiť veľmi slabá a celé moje telo začalo vypovedať službu. Začala som blednúť. V prvom týždni 2015 som neušla ani 10 krokov, schody som vyliezla iba po štyroch a bola som biela ako stena. Kolegyňa a môj šéf v práci ma donútili navštíviť lekára.

A potom to začalo – okamžitá hospitalizácia, niekoľkonásobné transfúzie krvi (nemala som žiadne červené krvinky) a hromada náročných vyšetrení. Po týždni, presne na moje 47 narodeniny, mi oznámili diagnózu: rakovina žlčových ciest (Vaterskej papily) s prerastaním do svaloviny. Nasledovala operácia, pri ktorej mi úplne odstránili žlčník a dvanástnik a odstránili časť pankreasu, žalúdka, tenkého a hrubého čreva a veľkú časť svalového tkaniva v ich okolí.

Boli použité rôzne spojky, aby bol funkčný tráviaci trakt. Keďže bolo odstránené široké okolie zasiahnutej časti, nemusela som podstúpiť žiadnu chemoterapiu, iba musím od tejto operácie brať pred každým jedlom lieky. Jazdila som po štvrť roku na kontroly a všetko bolo rok a pol v poriadku. Cez prázdniny 2017 vyšetrenie CT ukázalo ložiská na pľúcach. Nasledovala operácia, pri ktorej boli odstránené metastázy a časť pravého pľúca. Našťastie som nepotrebovala žiadny prístroj a pľúca zvládli dýchanie bez pomoci. Nasledovala chemoterapia, pri ktorej som zhltla snáď tony práškov a cítila som sa celkovo veľmi zle. Potom som opäť začala jazdiť na kontroly po štvrť roku, ale vydržalo to iba dva roky.

Na prázdninovom vyšetrení CT sa objavilo minimálne 8 metastáz na rovnakej strane pľúc. Bohužiaľ lekári rozhodli, že operácia nie je možná, kvôli veľkým rizikám. Dochádzala som teda aspoň raz týždenne na chemoterapiu a začala zháňať nejakú alternatívnu liečbu. Kamarátka sa zaoberá čínskou medicínou, takže mi odporučila rôzne hubky. Na internete som našla prípravok PENOXAL, ktorý ma zaujal a hneď sme ho tiež objednali. Chemoterapia sa od doby, kedy som začala PENOXAL a čínske huby užívať, stala znesiteľnejšia. Po 4 mesiacoch bolo rozhodnuté, že je môj stav stabilizovaný a je možná operácia. Bola mi odstránená veľká časť pľúc (13,5x11cm), kde malo byť minimálne 8 metastáz. Po dôkladnom histologickom vyšetrení  odobratých tkanív bola nájdená iba 1 metastáza. Operatér ani môj onkológ nechápali, kam ostatné metastázy zmizli, pretože chemoterapia bola zacielená len na to, aby sa choroba nešírila ďalej. Ja verím, že PENOXAL a čínske huby zohrali svoju dôležitú úlohu. Po operácii som pokračovala v chemoterapii a vďaka týmto prípravkom bol jej priebeh znesiteľný a liečbu som mohla úspešne dokončiť.

V súčasnej dobe vyšetrenie ukázalo, že som vlastne takmer zdravý človek. PENOXAL užívam stále 2x denne a užívať ho budem aj naďalej, pretože verím, že vďaka nemu som nemala žiadne pooperačné problémy, chemoterapia prebehla bez väčších ťažkostí, moje zažívanie je v poriadku a myslím si, že vďaka tomu, že účinkom PENOXALU verím, sa zlepšil aj môj psychický stav.

Dovoľujem si týmto odporučiť prípravok PENOXAL všetkým, ktorí majú akýkoľvek zdravotný problém, ale myslím si, že aj zdravý človek jeho užívaním pocíti priaznivý účinok.

Prečítajte si ďalšie príbehy

Informácie k článku:

Popísaný príbeh je pravdivý a bol napísaný pani Janou. Ak by ste sa chceli s pani Janou spojiť či porozprávať, napíšte nám a radi vám dáme kontakt, ktorý však slúži výhradne pre účel Vašich otázok, nie odovzdanie ďalším osobám či verejného šírenia. Všetkým vám úprimne prajeme veľa zdravia.

Ako Penoxal pomáha pri onkologickom ochorení?

Silný imunitný systém si dokáže s nádorovými bunkami poradiť a zničiť ich, niekedy však potrebuje pomoc. PENOXAL stimuluje imunitný systém a pomáha tak optimalizovať jeho pôsobenia, ktoré sa prejavujú dostatočne efektívne pri boji s nádorovými bunkami. Liek sa môže užívať aj počas rádioterapie a chemoterapie, kedy pomáha znášať niektoré nežiaduce účinky liečby. Ďalej zlepšuje činnosť tráviaceho traktu, pečene, obličiek a ďalších orgánov, ktoré sú pri onkologickej liečbe veľmi zaťažované, a tým prispieva k správnemu fungovaniu organizmu a celkovej pohode. Je teda vhodným doplnkom pri celkovej liečby onkologického ochorenia, čo vo svojom vyjadrení o Penoxalu potvrdzuje MUDr. Anna Galambošoválekárnik PharmDr. Tomáš Arndt a ďalší lekári. O skúsenostiach používateľov Penoxalu sa môžete viac dočítať TU.

Povedzte nám svoj príbeh

Pomôžete tak ostatným a my Vás odmeníme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Penoxal posilňuje imunitu

Penoxal100% prírodné zloženie obohatené o vitamín C a beta glukán, ktoré prispieva k nomálnej funkcii imunitného systému.

ADRESA

BIOCOL PHARMA a.s., Tomkova 180/11 500 02, Hradec Králové, Česká republika

Penoxal je vyrobený z prírodného mikroorganizmu, radí sa medzi medicinálne liečivé huby. Účinná látka Biocol je vyrobená patentovaným spôsobom formou modernej biotechnologickej výroby.

Copyright © 2022 Penoxal

X
Add to cart