Rakovina týmusu a jej príznaky

Rakovina týmusu je vzácny typ rakoviny. Brzlík je malý orgán v hornej časti hrudníka, ktorý vytvára bunky, dôležité pre ochranu tela pred útokom votrelcov, ako sú huby a baktérie. Rakovina týmusu je malígny nádor, ktorý začína v bunkách týmusu. Malígny znamená, že sa môže šíriť alebo metastázovať do iných častí tela. Rakovina týmusu je liečiteľná, najmä ak sa objaví skoro, ale stále častejšie sa darí úspešne liečiť aj neskoršie fázy nádorov.

Aké sú rizikové faktory rakoviny týmusu

Žiadne špecifické zdedené, environmentálne alebo životné štýly neboli nikdy uznané ako rizikové faktory. Niektoré štúdie naznačili možnú súvislosť s vystavením radiácií v hornej oblasti hrudníka. Jedinými známymi rizikovými faktormi sú vek a etnikum.

Aké sú príznaky rakoviny týmusu?

Aj keď tieto príznaky môžu byť spôsobené rakovinou týmusu, môžu byť tiež spôsobené iným ochorením. Napriek tomu, ak trpíte niektorým z týchto problémov, je dôležité okamžite navštíviť lekára, aby mohla byť prípadná príčina nájdená a liečená.

  • dýchavičnosť
  • kašeľ (ktorý môže vyvolať krvavý spútum)
  • bolesť na hrudi
  • problémy s prehĺtaním
  • strata chuti do jedla
  • strata váhy

Liečba rakoviny týmusu

Operácia je najčastejším riešením u rakoviny týmusu a môže byť sprevádzaná radiáciou alebo chemoterapiou v závislosti na štádiu nádoru a úspešnosti operácie. V niektorých prípadoch predchádza chemoterapia operácii.

Prevencia rakoviny týmusu

Pretože nevieme, čo spôsobuje väčšinu nádorov, nie je možné vedieť, ako im predchádzať.

Imunitný systém môže pomôcť bojovať proti rakovine

Imunitný systém je rozhodujúci v boji proti rakovine. Zatiaľ čo niektoré lieky zabíjajú rakovinové bunky a ďalšie liečebné postupy vrátia rakovinové bunky do normálnych buniek, imunitný systém musí byť neustále posilňovaný, aby liečba bola komplexná.

Prečítajte si príbehy uživateľov

Ako Penoxal pomáha pri onkologickom ochorení?

Silný imunitný systém si dokáže s nádorovými bunkami poradiť a zničiť ich, niekedy však potrebuje pomoc. PENOXAL stimuluje imunitný systém a pomáha tak optimalizovať jeho pôsobenia, ktoré sa prejavujú dostatočne efektívne pri boji s nádorovými bunkami. Liek sa môže užívať aj počas rádioterapie a chemoterapie, kedy pomáha znášať niektoré nežiaduce účinky liečby. Ďalej zlepšuje činnosť tráviaceho traktu, pečene, obličiek a ďalších orgánov, ktoré sú pri onkologickej liečbe veľmi zaťažované, a tým prispieva k správnemu fungovaniu organizmu a celkovej pohode. Je teda vhodným doplnkom pri celkovej liečby onkologického ochorenia, čo vo svojom vyjadrení o Penoxalu potvrdzuje MUDr. Anna Galambošoválekárnik PharmDr. Tomáš Arndt a ďalší lekári. O skúsenostiach používateľov Penoxalu sa môžete viac dočítať TU.

Informácie o produkte Penoxal

Penoxal

Penoxal je prírodný doplnok stravy s pozitívnym vplyvom na imunitný systém, ktorý nevykazuje žiadne negatívne alebo toxické účinky.

Vyniká schopnosťou podporovať predovšetkým špecifické biele krvinky – B a T-lymfocyty, ktoré sú kľúčové pre správne imunitné reakcie a prevenciu ochorení. Jeho výrazné antioxidačné pôsobenie a vplyv na optimalizáciu apoptózy znižujú riziko vzniku najzávažnejšieho ochorenia súčasnosti – rakoviny.

Výživový doplnok Penoxal sa tiež významne podieľa na zmiernení nežiaducich účinkov chemoterapeutickej a rádioterapeutickej liečby a navracia hodnoty krvného obrazu rýchlejšie k normálu.

Povedzte nám svoj príbeh

Pomôžete tak ostatným a my Vás odmeníme.

Penoxal posilňuje imunitu

Penoxal100% prírodné zloženie obohatené o vitamín C a beta glukán, ktoré prispieva k nomálnej funkcii imunitného systému.

ADRESA

BIOCOL PHARMA a.s., Tomkova 180/11 500 02, Hradec Králové, Česká republika

Penoxal je vyrobený z prírodného mikroorganizmu, radí sa medzi medicinálne liečivé huby. Účinná látka Biocol je vyrobená patentovaným spôsobom formou modernej biotechnologickej výroby.

Copyright © 2022 Penoxal

X
Add to cart