Mária Ď. – rakovina prsníka

Volám sa Mária. Mám 60rokov. Som ZŤP-S. Mám viac chorôb: diabetička na inzulíne, vysoký krvný tlak, mám náhradu bedrového kĺbu. Ako keby toto bolo málo. Na jar v roku 2020 som sa stala onkopacientom (rakovina prsníka). Som po masektómii oboch pŕs. Na jeseň som absolvovala chemoterapiu, ktorú som chvála Bohu znášala dobre. V januári 2021 ma čakala rádioterapia, 3 týždne v nemocnici. Veľmi som sa bála. Cítila som sa slabá. Veľa som plakala. Chcela som si pred nástupom do nemocnice zvýšiť imunitu. A vtedy som chvála Bohu našla na internete Penoxal. Hneď som vedela, že ja to potrebujem. Akoby to pán Boh poslal. Bolo písané, že sa dá kúpiť v lekárniach Dr.Max.

Keď som už volala do ôsmej lekárni a nikde nemali, som napísala na stránku Penoxalu. Popoludní mi zavolal milý pán z Penoxalu, že mi to pošle. Na druhý deň v schránke bolo oznámenie z pošty. Nechcela som tomu veriť. Penoxal som mala doma? Penoxal som dostala dva dni pred nástupom do nemocnice. Hneď som začala užívať. S Penoxalom som zvládla 3 týždne v nemocnici. Dodal mi silu vydržať a nevzdávať sa. Bola som fyzicky aj psychicky silná. Odporučila som aj ženám, s ktorými som bola na izbe. Moje pozitívne skúsenosti aj naďalej šírim. Len odporučiť viem každému onkologickému pacientovi, aby to užívali. Penoxal robí zázraky. Som rada, že som ho našla. Budem ho naďalej užívať.  Ďakujem

Prečítajte si ďalšie príbehy

Informácie k článku:

Popísaný príbeh je pravdivý a bol napísaný pani Máriou. Ak by ste sa chceli s pani Máriou spojiť či porozprávať, napíšte nám a radi vám dáme kontakt, ktorý však slúži výhradne pre účel Vašich otázok, nie odovzdanie ďalším osobám či verejného šírenia. Všetkým vám úprimne prajeme veľa zdravia.

Ako Penoxal pomáha pri onkologickom ochorení?

Silný imunitný systém si dokáže s nádorovými bunkami poradiť a zničiť ich, niekedy však potrebuje pomoc. PENOXAL stimuluje imunitný systém a pomáha tak optimalizovať jeho pôsobenia, ktoré sa prejavujú dostatočne efektívne pri boji s nádorovými bunkami. Liek sa môže užívať aj počas rádioterapie a chemoterapie, kedy pomáha znášať niektoré nežiaduce účinky liečby. Ďalej zlepšuje činnosť tráviaceho traktu, pečene, obličiek a ďalších orgánov, ktoré sú pri onkologickej liečbe veľmi zaťažované, a tým prispieva k správnemu fungovaniu organizmu a celkovej pohode. Je teda vhodným doplnkom pri celkovej liečby onkologického ochorenia, čo vo svojom vyjadrení o Penoxalu potvrdzuje MUDr. Anna Galambošoválekárnik PharmDr. Tomáš Arndt a ďalší lekári. O skúsenostiach používateľov Penoxalu sa môžete viac dočítať TU.

Povedzte nám svoj príbeh

Pomôžete tak ostatným a my Vás odmeníme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Penoxal posilňuje imunitu

Penoxal100% prírodné zloženie obohatené o vitamín C a beta glukán, ktoré prispieva k nomálnej funkcii imunitného systému.

ADRESA

BIOCOL PHARMA a.s., Tomkova 180/11 500 02, Hradec Králové, Česká republika

Penoxal je vyrobený z prírodného mikroorganizmu, radí sa medzi medicinálne liečivé huby. Účinná látka Biocol je vyrobená patentovaným spôsobom formou modernej biotechnologickej výroby.

Copyright © 2022 Penoxal

X
Add to cart