Soňa S. – rakovina prsníka

Volám sa Soňa Sedláčková a mám 52 rokov. Môj príbeh sa začal odohrávať v máji, keď som si nahmatala hrčku v prsníku. Zo začiatku som si myslela, že je to iba stukovatené tkanivo, ale pre istotu som sa objednala na vyšetrenie, ktoré mi pôvodne chceli dať až v lete. Nakoniec sa sestrička zľutovala a našla termín hneď týždeň po mojom zavolaní. Pán doktor mi povedal, že to nevyzerá dobre a čakala som na výsledok z vyšetrenia. Ten bohužiaľ potvrdil útvar pravidelného tvaru a tak ma čakala biopsia. Po biopsii to bolo jasné. Agresívny nádor, ktorý veľmi rýchlo vyrástol, pretože ešte v januári som podstúpila pravidelnú kontrolu a na mamografe nebolo nič vidieť. Čakala ma operácia a ďalší verdikt, či bude potrebná chemoterapia alebo nie. Bohužiaľ som nemala šťastie, ako niektoré iné ženy, ktorým stačila iba operácia a následná hormonálna liečba. Tie stresy, operácie a následná liečba boli úplne vyčerpávajúce. Musela som doma „fungovať“ a nemohla si dovoliť celé dni ležať.

Hľadala som rôzne alternatívy, ktoré by aspoň trošku pomohli, ale nič mi nepomohlo. Až naraz, ako blesk z čistého neba som narazila na Penoxal. Najprv mi bolo ľúto peňazí, pretože balenie bolo pomerne drahé, ale už teraz môžem povedať, že to boli najlepšie investované peniaze. Po 14 dňoch užívania som sa necítila taká unavená, prílev energie bol pre mňa vzpružením od sivých dní, ktoré som doma prežívala. Zvládla som aj krátku vychádzku. Ďalšie plus, ktorým mi Penoxal dokázal, že je skutočne špičkou nielen pri onkologických pacientoch bolo prechladnutie. Celá moja rodina prekonala nádchu a kašeľ a ja, ako onkologický pacient s oslabenou imunitou, som žiadne prechladnutie nemusela prekonávať.

Verím, že môžem ďakovať Penoxalu za zlepšenie stavu po aplikovaní chemoterapie, keď som nemohla dôjsť ani na záchod. Naozaj ďakujem všetkým, že na trhu je takýto výrobok! Pokiaľ niekto váha a premýšľa, či si výrobok zakúpiť, môžem Vám povedať jediné – NEVÁHAJTE a investujte do tohto preparátu a už nebudete potrebovať iné doplnkové preparáty z lekární. Ďakujem ja aj celá moja rodina za to, že má v rámci možností opäť fungujúcu maminku a manželku.

Prečítajte si ďalšie príbehy

Informácie k článku:

Popísaný príbeh je pravdivý a bol napísaný pani Soňou. Ak by ste sa chceli s pani Soňou spojiť či porozprávať, napíšte nám a radi vám dáme kontakt, ktorý však slúži výhradne pre účel Vašich otázok, nie odovzdanie ďalším osobám či verejného šírenia. Všetkým vám úprimne prajeme veľa zdravia.

Ako Penoxal pomáha pri onkologickom ochorení?

Silný imunitný systém si dokáže s nádorovými bunkami poradiť a zničiť ich, niekedy však potrebuje pomoc. PENOXAL stimuluje imunitný systém a pomáha tak optimalizovať jeho pôsobenia, ktoré sa prejavujú dostatočne efektívne pri boji s nádorovými bunkami. Liek sa môže užívať aj počas rádioterapie a chemoterapie, kedy pomáha znášať niektoré nežiaduce účinky liečby. Ďalej zlepšuje činnosť tráviaceho traktu, pečene, obličiek a ďalších orgánov, ktoré sú pri onkologickej liečbe veľmi zaťažované, a tým prispieva k správnemu fungovaniu organizmu a celkovej pohode. Je teda vhodným doplnkom pri celkovej liečby onkologického ochorenia, čo vo svojom vyjadrení o Penoxalu potvrdzuje MUDr. Anna Galambošoválekárnik PharmDr. Tomáš Arndt a ďalší lekári. O skúsenostiach používateľov Penoxalu sa môžete viac dočítať TU.

Povedzte nám svoj príbeh

Pomôžete tak ostatným a my Vás odmeníme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Penoxal posilňuje imunitu

Penoxal100% prírodné zloženie obohatené o vitamín C a beta glukán, ktoré prispieva k nomálnej funkcii imunitného systému.

ADRESA

BIOCOL PHARMA a.s., Tomkova 180/11 500 02, Hradec Králové, Česká republika

Penoxal je vyrobený z prírodného mikroorganizmu, radí sa medzi medicinálne liečivé huby. Účinná látka Biocol je vyrobená patentovaným spôsobom formou modernej biotechnologickej výroby.

Copyright © 2022 Penoxal

X
Add to cart