Adam B., Poľsko – rakovina močového mechúra

V auguste 2020 mi bola diagnostikovaná rakovina močového mechúra. Rakovina sa ukázala byť malígna. V rovnakom mesiaci som podstúpil operáciu na odstránenie nádoru, ktorý našťastie ešte nebol príliš pokročilý. Čítal som veľa rôznych publikácií o tomto type rakoviny, ukázalo sa, že existuje vysoká pravdepodobnosť relapsu choroby. Bol som zdrvený, pretože v nemocnici na rovnakej izbe ležal pacient, ktorému bol diagnostikovaný tento typ rakoviny príliš neskoro a lekári boli nútení vykonať tzv. cystektómiu, teda odstránenie celého močového mechúra, čo je spojené s nepríjemnosťami každodenného života až do smrti.

Po návrate domov som začal hľadať na internete nejaký liek na túto chorobu, a narazil som na Penoxal. Z opisov sa zdalo, že by mal pomôcť imunizovať zdravé bunky proti rakovine. Kúpil som a začal užívať 2 kapsuly denne.

Po absolvovaní preventívnej terapie BCG a používaní Penoxoalu som po 6 mesiacoch podstúpil kontrolné vyšetrenie cystoskopiou, kde bola odobratá vzorka na vyšetrenie. Ukázalo sa, že po nádore nie je žiadna stopa. Samozrejme, musím podstupovať z času na čas kontrolné vyšetrenie, ale som optimista. Penoxal pomohol môjmu telu bojovať s chorobou.
Stále pokračujem v užívaní Penoxalu, neprerušujem liečbu.

Moja druhá skúsenosť s Penoxalom bola nasledujúca:

Aj v mojej rodine to počas pandémie koronavírusu nebolo bez problémov, moja žena a dcéra mali príznaky vírusu a na počudovanie, ja som žiadne nemal, a navyše po celú zimu, čo sa nikdy predtým nestalo, som nemal žiadnu infekciu, ako je bolesť v hrdle, nádcha alebo kašeľ, myslím, že je to tiež imunizačným účinkom Penoxalu.

Odporúčam Penoxal všetkým chorým a zdravým ľuďom, ktorí sú v rizikovej skupine nádorových ochorení preventívne, pretože to stojí za to.
S pozdravom Adam.

Prečítajte si ďalšie príbehy

Informácie k článku:

Napísaný príbeh je pravdivý a napísal ho Adam. Chceli by ste sa tiež podeliť o svoj príbeh? Pomôže ostatným pri rozhodovaní a my vás za to radi odmeníme. 

Ako Penoxal pomáha pri onkologickom ochorení?

Silný imunitný systém si dokáže s nádorovými bunkami poradiť a zničiť ich, niekedy však potrebuje pomoc. PENOXAL stimuluje imunitný systém a pomáha tak optimalizovať jeho pôsobenia, ktoré sa prejavujú dostatočne efektívne pri boji s nádorovými bunkami. Liek sa môže užívať aj počas rádioterapie a chemoterapie, kedy pomáha znášať niektoré nežiaduce účinky liečby. Ďalej zlepšuje činnosť tráviaceho traktu, pečene, obličiek a ďalších orgánov, ktoré sú pri onkologickej liečbe veľmi zaťažované, a tým prispieva k správnemu fungovaniu organizmu a celkovej pohode. Je teda vhodným doplnkom pri celkovej liečby onkologického ochorenia, čo vo svojom vyjadrení o Penoxalu potvrdzuje MUDr. Anna Galambošoválekárnik PharmDr. Tomáš Arndt a ďalší lekári. O skúsenostiach používateľov Penoxalu sa môžete viac dočítať TU.

Povedzte nám svoj príbeh

Pomôžete tak ostatným a my Vás odmeníme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Penoxal posilňuje imunitu

Penoxal100% prírodné zloženie obohatené o vitamín C a beta glukán, ktoré prispieva k nomálnej funkcii imunitného systému.

ADRESA

BIOCOL PHARMA a.s., Tomkova 180/11 500 02, Hradec Králové, Česká republika

Penoxal je vyrobený z prírodného mikroorganizmu, radí sa medzi medicinálne liečivé huby. Účinná látka Biocol je vyrobená patentovaným spôsobom formou modernej biotechnologickej výroby.

Copyright © 2022 Penoxal

X
Add to cart