Galya, Veľká Británia – rakovina kože

Od roku 2011 bojujem s rakovinou kože. Všetko začalo pehou, ktorú doktor správne neošetril a odvtedy začala moja nočná mora. Pri prvej operácii, ktorú som podstúpila, mi odstránili z podpazušia lymfy a o niekoľko rokov neskôr som prekonala operáciu pľúc, vrátane odstránenia mnohých ďalších pieh. A pred rokom som podstúpila hysterektómiu, pretože sa mi rakovina znova vrátila a najhoršie na tom bolo, že som mala metastázy v celom tele. Začala som teda terapiu s mekinistom a tafinlarem a po jednom týždni mi moja dcéra objednala Penoxal. Po dvoch týždňoch som išla na skener a moje telo bolo čisté. Verím, že to nie je len terapia, čo mi pomáha. Veľmi odporúčam!

Prečítajte si ďalšie príbehy

Informácie k článku:

Napísaný príbeh je pravdivý a napísala ho Galya. Chceli by ste sa tiež podeliť o svoj príbeh? Pomôže ostatným pri rozhodovaní a my vás za to radi odmeníme.

Ako Penoxal pomáha pri onkologickom ochorení?

Silný imunitný systém si dokáže s nádorovými bunkami poradiť a zničiť ich, niekedy však potrebuje pomoc. PENOXAL stimuluje imunitný systém a pomáha tak optimalizovať jeho pôsobenia, ktoré sa prejavujú dostatočne efektívne pri boji s nádorovými bunkami. Liek sa môže užívať aj počas rádioterapie a chemoterapie, kedy pomáha znášať niektoré nežiaduce účinky liečby. Ďalej zlepšuje činnosť tráviaceho traktu, pečene, obličiek a ďalších orgánov, ktoré sú pri onkologickej liečbe veľmi zaťažované, a tým prispieva k správnemu fungovaniu organizmu a celkovej pohode. Je teda vhodným doplnkom pri celkovej liečby onkologického ochorenia, čo vo svojom vyjadrení o Penoxalu potvrdzuje MUDr. Anna Galambošoválekárnik PharmDr. Tomáš Arndt a ďalší lekári. O skúsenostiach používateľov Penoxalu sa môžete viac dočítať TU.

Povedzte nám svoj príbeh

Pomôžete tak ostatným a my Vás odmeníme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Penoxal posilňuje imunitu

Penoxal100% prírodné zloženie obohatené o vitamín C a beta glukán, ktoré prispieva k nomálnej funkcii imunitného systému.

ADRESA

BIOCOL PHARMA a.s., Tomkova 180/11 500 02, Hradec Králové, Česká republika

Penoxal je vyrobený z prírodného mikroorganizmu, radí sa medzi medicinálne liečivé huby. Účinná látka Biocol je vyrobená patentovaným spôsobom formou modernej biotechnologickej výroby.

Copyright © 2022 Penoxal

X
Add to cart