Rakovina semenníkov (testikulárne nádory) - C62

(testikulárne nádory) - C62

Najpočetnejší výskyt rakoviny semenníkov, čiže testikulárnych nádorov pripadá štátom severnej Európy, predovšetkým potom Dánsku. Rakovina semenníkov je typickým ochorením pre mladšiu a strednú generáciu, u mužov nad 50 rokov sa vyskytuje len zriedka. Podľa výskumov USA je veľká súvislosť medzi rakovinou semenníkov a mužskú neplodnosťou.

Príčiny ochorenia rakoviny semenníkov

Rakovina semenníkov je častou chorobou mladých mužov do 35 rokov. V 90% prípadov sa nádorové ochorenie semenníkov objavuje u bielej rasy, s veľkou frekvenciou sa stretávame predovšetkým v severských krajinách. Rizikovým faktorom pre vznik ochorenia sú infekcie semenníka, znížená funkcia imunitného systému a vývojové chyby, z ktorých najčastejšie je tzv. kryptorchismus - nezostúpené semenníky. Vyššie riziko je aj u mužov, u ktorých bol tento problém už vyriešený.

Príznaky rakoviny semenníkov

Väčšina príznakov môže byť príčinou iných nezhubných ochorení semenníkov, ich výskyt však nie je dobré podceňovať a s návštevou lekára otáľať, obzvlášť ak príznaky trvajú dlhšie ako 14 dní. Najbežnejšia je zmena veľkosti semenníkov, bolesť, opuch a začervenanie, prípadne výskyt hrčiek v miešku. Môžu sa objaviť aj bolesti v podbrušku, častým príznakom je aj zvýšená citlivosť a zväčšenie bradaviek.

Prevencia

Prevencia ochorenia nie je možná, k včasnému odhaleniu príznakov ochorenia však môže byť nápomocné pravidelné samovyšetrovanie a posilnenie imunitného systému.

Vplyv imunitného systému na rakovinu semenníkov

Zmierniť či zamedziť pôsobenie rizikových faktorov rakoviny semenníkov možno posilnením imunitného systému. Silná imunita ničí nádorové bunky a chráni mužské pohlavné žľazy pred ochorením. V prípade, že je rozpoznaný akýkoľvek príznak rakoviny semenníkov, prírodným preparátom na posilnenie imunity môže byť včas zakročené proti jej rozšírení. Aj vtedy, ak sa jedná o nezhubné ochorenie semenníkov, by mala byť imunita podporená.

Prečítajte si príbehy uživateľov

Ako Penoxal pomáha pri onkologickom ochorení?

Silný imunitný systém si dokáže s nádorovými bunkami poradiť a zničiť ich, niekedy však potrebuje pomoc. PENOXAL stimuluje imunitný systém a pomáha tak optimalizovať jeho pôsobenia, ktoré sa prejavujú dostatočne efektívne pri boji s nádorovými bunkami. Liek sa môže užívať aj počas rádioterapie a chemoterapie, kedy pomáha znášať niektoré nežiaduce účinky liečby. Ďalej zlepšuje činnosť tráviaceho traktu, pečene, obličiek a ďalších orgánov, ktoré sú pri onkologickej liečbe veľmi zaťažované, a tým prispieva k správnemu fungovaniu organizmu a celkovej pohode. Je teda vhodným doplnkom pri celkovej liečby onkologického ochorenia, čo vo svojom vyjadrení o Penoxalu potvrdzuje MUDr. Anna Galambošoválekárnik PharmDr. Tomáš Arndt a ďalší lekári. O skúsenostiach používateľov Penoxalu sa môžete viac dočítať TU.

Informácie o produkte Penoxal

Penoxal

Penoxal je prírodný doplnok stravy s pozitívnym vplyvom na imunitný systém, ktorý nevykazuje žiadne negatívne alebo toxické účinky.

Vyniká schopnosťou podporovať predovšetkým špecifické biele krvinky – B a T-lymfocyty, ktoré sú kľúčové pre správne imunitné reakcie a prevenciu ochorení. Jeho výrazné antioxidačné pôsobenie a vplyv na optimalizáciu apoptózy znižujú riziko vzniku najzávažnejšieho ochorenia súčasnosti – rakoviny.

Výživový doplnok Penoxal sa tiež významne podieľa na zmiernení nežiaducich účinkov chemoterapeutickej a rádioterapeutickej liečby a navracia hodnoty krvného obrazu rýchlejšie k normálu.

Povedzte nám svoj príbeh

Pomôžete tak ostatným a my Vás odmeníme.

Penoxal posilňuje imunitu

Penoxal100% prírodné zloženie obohatené o vitamín C a beta glukán, ktoré prispieva k nomálnej funkcii imunitného systému.

ADRESA

BIOCOL PHARMA a.s., Tomkova 180/11 500 02, Hradec Králové, Česká republika

Penoxal je vyrobený z prírodného mikroorganizmu, radí sa medzi medicinálne liečivé huby. Účinná látka Biocol je vyrobená patentovaným spôsobom formou modernej biotechnologickej výroby.

Copyright © 2022 Penoxal

X
Add to cart