Danuše G. – žalúdočné ťažkosti

V minulom roku som mala obdobie, kedy som stále pociťovala mierne, ale nepríjemné bolesti žalúdka. Užívam lieky na diabetes druhého typu, na zníženie krvného tlaku a zníženie hladiny cholesterolu. Pripisovala som teda nevoľnosti kombinácii týchto liekov, čo sa čiastočne potvrdilo, keď som jeden z liekov začala užívať večer namiesto s ostatnými liekmi ráno. Avšak úplne sa problém nevyriešil, a tak som vyhľadala potravinový doplnok Penoxal, o ktorom som sa dočítala z letáku. Asi po desiatich dňoch užívania nevoľnosť ustala. Dobrala som celé 120 tabletovej balenie (2x denne 50mg). Od tej doby som bez ťažkostí a značne sa mi uľavilo. Teraz Penoxal užívam ako prevenciu na podporu imunity.

Keď v apríli roku 2015 diagnostikovali môjmu známemu, pánovi Jurajovi (67), rakovinu hrubého čreva, musel sa začať pripravovať na operáciu. Okrem diétnych obmedzení a lekárskych odporúčaní začal na podporu imunity užívať nemenovaný prípravok. Dávkovanie tohto lieku mu ale nevyhovovalo. Zhodou okolností som v tom čase dostala tip na doplnok stravy Penoxal. Odporučila som pánovi Jurajovi, aby Penoxal vyskúšal, čo tiež v júli minulého roka urobil.

Nezostalo však pri jednej nepriaznivej situácii. Nasledovala operácia pľúc – odstránenie jedného laloku, kde lekári tiež objavili rakovinové ložisko. Penoxal Juraj užíval po celú dobu choroby i pri niekoľko mesačnej chemoterapii a následne i rekonvalescencii. V marci tohto roku mu po kontrole lekári oznámili, že rakovinu prekonal a je zdravý..

Počas choroby a následnej liečby chemoterapiou, kedy užíval Penoxal, neprišiel ani o vlasy, ani o fúzy. Chemoterapiu znášal takmer bez stavov nevoľnosti. Následky po oboch operáciách a chemoterapii má viditeľne ľahšie, než niektorí ďalší pacienti.

Druhým človekom, ktorému som Penoxal odporučila, je vzdialený príbuzný, pán vo veku 82 rokov. Trápilo ho niekoľko mesiacov nechutenstvo a sťažoval sa na bolesti v oblasti žalúdka. Absolvoval niekoľko vyšetrení aj hospitalizáciu na pozorovanie zdravotného stavu, ale príčinu ťažkostí lekári nezistili. Užíval kvapky na podporu chuti do jedla, ale necítil sa lepšie. Navrhla som mu, aby vyskúšal Penoxal. Dala som mu príbalový leták a povedala o vlastné skúsenosti s týmto doplnkom stravy.

Do dvoch týždňov od začiatku užívania lieku sa jeho stav razantne zlepšil, bolesti ustali a začal opäť jesť.

Prečítajte si ďalšie príbehy

Informácie k článku:

Popísaný príbeh je pravdivý a bol napísaný pani Danušou. Ak by ste sa chceli s pani Danušou spojiť či porozprávať, napíšte nám a radi vám dáme kontakt, ktorý však slúži výhradne pre účel Vašich otázok, nie odovzdanie ďalším osobám či verejného šírenia. Všetkým vám úprimne prajeme veľa zdravia.

 

Aké má Penoxal využitie pri gastroenterologických problémoch?

Okrem pozitívneho ovplyvnenia obranyschopnosti organizmu napomáha prípravok Penoxal k správnej funkcii tráviaceho traktu, čo sa odrazí aj v dobrom stave imunitného systému. Podporuje optimálny stav črevnej mikroflóry. Pozitívne pôsobí na vyprázdňovanie, čo sa dá využiť aj pri liečbe mnohých ochorení, pri ktorých dochádza k narušeniu sliznice čreva a tým k zvýšenému riziku rozvoja závažnejších ochorení. Pozitívne účinky Penoxalu na zažívanie sa prejavujú pocitom, že je žalúdok a tráviaci systém v poriadku. Je teda vhodným doplnkom pri celkovej liečby gastroenterologických ochorenia, čo vo svojom vyjadrení o Penoxalu potvrdzuje MUDr. Anna Galambošoválekárnik PharmDr. Tomáš Arndt a ďalší lekári. O skúsenostiach používateľov Penoxalu sa môžete viac dočítať TU.

Povedzte nám svoj príbeh

Pomôžete tak ostatným a my Vás odmeníme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Penoxal posilňuje imunitu

Penoxal100% prírodné zloženie obohatené o vitamín C a beta glukán, ktoré prispieva k nomálnej funkcii imunitného systému.

ADRESA

BIOCOL PHARMA a.s., Tomkova 180/11 500 02, Hradec Králové, Česká republika

Penoxal je vyrobený z prírodného mikroorganizmu, radí sa medzi medicinálne liečivé huby. Účinná látka Biocol je vyrobená patentovaným spôsobom formou modernej biotechnologickej výroby.

Copyright © 2022 Penoxal

X
Add to cart