Andrea P. – syndróm dráždivého čreva

V 16tich rokoch mi bol diagnostikovaný syndróm dráždivého čreva. Vyskúšala som neskutočné kvantum rôznych prípravkov a bola na toľkých vyšetreniach, že už by som ich snáď ani nespočítala. Vo svojich štyridsiatich rokoch už som sa ako-tak s touto chorobou naučila fungovať, zistila som, že viac ako čokoľvek chemické zaberajú na toto psychosomatické ochorenie skôr prípravky prírodného charakteru. Lieky na upokojenie a na utíšenie bolestí si beriem už len pri ataku cca 1 až 2 krát do mesiaca.

Bohužiaľ, v poslednej dobe po prekonanej črevnej infekcii som začala mať neskutočné problémy, ktorých som sa nedokázala zbaviť, nedokázala som fungovať, chodiť do práce alebo napríklad na nákup, pretože som mala neustále kŕče, brucho nafúknuté tak, že ma kolegovia podozrievali, že som tehotná.

Na prípravok Penoxal som narazila na internete úplnou náhodou, keď som hľadala pomoc pre svoje zhoršujúce sa problémy. Mal výborné recenzie, odporúčania od doktorov z nemocníc a to ma presvedčilo. Objednala som si ho aj napriek tomu, že cena bola dosť vysoká. Začala som s dávkami 2 x 100 mg a musím povedať, že tretiu noc od začiatku užívania som prespala úplne celú bez kŕčov a rôznych črevných problémov. Pociťovala som celkovú úľavu a po týždni kŕče úplne zmizli. Po mesiaci užívania som znížila dávkovanie na 1 x 100mg a zatiaľ to funguje.

Občas sa nejaká kŕč ešte objaví, ale je to neporovnateľné s tým, čo som zažívala pred objavením Penoxalu. Tiež mám zážitok s chrípkou, ktorú som dostala od svojho syna, kedy sa nakazilo skoro pol triedy. Chrípku som síce dostala, ale mala tak mierny priebeh, že som ani nemusela zostať doma a chodila som ďalej do práce. V tú dobu som užívala Penoxal 4 x 50mg.

Prečítajte si ďalšie príbehy

Informácie k článku:

Popísaný príbeh je pravdivý a bol napísaný pani Andreou. Ak by ste sa chceli s pani Andreou spojiť či porozprávať, napíšte nám a radi vám dáme kontakt, ktorý však slúži výhradne pre účel Vašich otázok, nie odovzdanie ďalším osobám či verejného šírenia. Všetkým vám úprimne prajeme veľa zdravia.

 

Aké má Penoxal využitie pri gastroenterologických problémoch?

Okrem pozitívneho ovplyvnenia obranyschopnosti organizmu napomáha prípravok Penoxal k správnej funkcii tráviaceho traktu, čo sa odrazí aj v dobrom stave imunitného systému. Podporuje optimálny stav črevnej mikroflóry. Pozitívne pôsobí na vyprázdňovanie, čo sa dá využiť aj pri liečbe mnohých ochorení, pri ktorých dochádza k narušeniu sliznice čreva a tým k zvýšenému riziku rozvoja závažnejších ochorení. Pozitívne účinky Penoxalu na zažívanie sa prejavujú pocitom, že je žalúdok a tráviaci systém v poriadku. Je teda vhodným doplnkom pri celkovej liečby gastroenterologických ochorenia, čo vo svojom vyjadrení o Penoxalu potvrdzuje MUDr. Anna Galambošoválekárnik PharmDr. Tomáš Arndt a ďalší lekári. O skúsenostiach používateľov Penoxalu sa môžete viac dočítať TU.

Povedzte nám svoj príbeh

Pomôžete tak ostatným a my Vás odmeníme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Penoxal posilňuje imunitu

Penoxal100% prírodné zloženie obohatené o vitamín C a beta glukán, ktoré prispieva k nomálnej funkcii imunitného systému.

ADRESA

BIOCOL PHARMA a.s., Tomkova 180/11 500 02, Hradec Králové, Česká republika

Penoxal je vyrobený z prírodného mikroorganizmu, radí sa medzi medicinálne liečivé huby. Účinná látka Biocol je vyrobená patentovaným spôsobom formou modernej biotechnologickej výroby.

Copyright © 2022 Penoxal

X
Add to cart