Manželia Pavlovi – rakovina obličiek

S Penoxalom mám skúsenosť ja aj môj manžel. Manželovi bol pri kontrole prostaty zistený novotvar na obličke, pri nasledujúcom vyšetrení sa ukázalo, že ide o rakovinový tumor. Lekári sa obávali, že budú musieť obličku odobrať celú, ale nakoniec sa podarilo tumor odstrániť a obličku zachrániť. Manželovi boli odporúčané prípravky na podporu imunity, preto začal užívať Penoxal. Cítil sa oveľa lepšie, bol aktívny, netrpel nechutenstvom, ani únavou. Ja som Penoxal užívala pred operáciou prietrže a tiež na jeseň, ako prevenciu pred chrípkou. Bola som nadmieru spokojná. 

Jazva po operácii sa mi skvele zahojila a v zime som nebola chorá. Penoxal užívame aj naďalej na podporu imunity. Pri kontrole ultrazvukom a vyšetrení prostaty bol môjmu manželovi nájdený novotvar na obličke. Z toho dôvodu bol poslaný na vyšetrenie, kde mu zistili rakovinový tumor na panvičke ľavej obličky a začalo koliesko vyšetrovania a nakoniec operácie. Manželovi hrozilo, že mu bude odobraná celá oblička, pretože tento druh nádoru bol veľmi zle operovateľný. Po nejakom zistení a šikovnosti a skúsenosti lekárov sa im podarilo tumor odstrániť a obličku zachrániť.

Pri prepustení do domáceho ošetrovania bola na manželovi vidieť jeho skleslosť, nechuť do jedla, apatia a celková slabosť. Skrátka to nebol on. Mesiac potom mu bolo oznámené, že nemusí podstúpiť chemoterapiu a že sa vlastne po operácií podarilo všetko odstrániť bez nejakých veľkých následkov. Ďalej bolo manželovi lekárom odporučené, aby dbal na posilnenie svojej imunity, preto sme vyhľadali a rozhodli sa užívať Penoxal.

Z počiatku Penoxal manžel užíval dvakrát denne a po mesiaci bolo už vidieť, ako sa jeho stav deň odo dňa zlepšuje. Vrátila sa mu chuť do jedla, aktivita a po ďalšom mesiaci som zistila, že už je jeho fyzický aj psychický stav rovnako dobrý ako pred chorobou. Nasledujúce obdobie začal manžel užívať Penoxal už raz denne počas trištvrte roka.

Pri kontrolnom vyšetrení lekárov bolo zistené, že má manžel obličku úplne v poriadku, preto sa tiež predĺžil interval kontrolných návštev a dodnes ho lekár kontroluje raz za osem mesiacov.

Vďaka posilneniu imunity sme sa celé zimné obdobie vyhýbali chrípkam aj iným infekčným chorobám. Nielen za manžela, ale aj sama za seba môžem Penoxal len odporučiť, lebo som si ho vyskúšala aj ja v čase operácie prietrže. Pred operáciou prietrže a rekonštrukcií brucha som Penoxal nasadila preventívne, brala ho zhruba mesiac pred zákrokom a všetko prebehlo úplne v poriadku. Hojenie jazvy postupovalo bez problémov. Navyše operácia prebehla pred zimou a ja som mala obavu, že chytím obligátne chrípku, ktorá má za následky zápal horných dýchacích ciest s urputným kašľom, čo som si po operácii prietrže nemohla dovoliť. Vďaka riadne posilnenej imunite však chrípka neprišla, a tak som mohla v kľude zakončiť úspešnú liečbu.

Z toho dôvodu by som Penoxal priamo doporučila svojim blízkym a odporučila ľuďom, ktorí si chcú udržať imunitu v nejakých medziach a chcú byť v poriadku.

Prečítajte si ďalšie príbehy

Informácie k článku:

Popísaný príbeh je pravdivý a bol napísaný pani Pavlovou. Ak by ste sa chceli s pani Pavlovou spojiť či porozprávať, napíšte nám a radi vám dáme kontakt, ktorý však slúži výhradne pre účel Vašich otázok, nie odovzdanie ďalším osobám či verejného šírenia. Všetkým vám úprimne prajeme veľa zdravia.

Ako Penoxal pomáha pri onkologickom ochorení?

Silný imunitný systém si dokáže s nádorovými bunkami poradiť a zničiť ich, niekedy však potrebuje pomoc. PENOXAL stimuluje imunitný systém a pomáha tak optimalizovať jeho pôsobenia, ktoré sa prejavujú dostatočne efektívne pri boji s nádorovými bunkami. Liek sa môže užívať aj počas rádioterapie a chemoterapie, kedy pomáha znášať niektoré nežiaduce účinky liečby. Ďalej zlepšuje činnosť tráviaceho traktu, pečene, obličiek a ďalších orgánov, ktoré sú pri onkologickej liečbe veľmi zaťažované, a tým prispieva k správnemu fungovaniu organizmu a celkovej pohode. Je teda vhodným doplnkom pri celkovej liečby onkologického ochorenia, čo vo svojom vyjadrení o Penoxalu potvrdzuje MUDr. Anna Galambošoválekárnik PharmDr. Tomáš Arndt a ďalší lekári. O skúsenostiach používateľov Penoxalu sa môžete viac dočítať TU.

Povedzte nám svoj príbeh

Pomôžete tak ostatným a my Vás odmeníme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Penoxal posilňuje imunitu

Penoxal100% prírodné zloženie obohatené o vitamín C a beta glukán, ktoré prispieva k nomálnej funkcii imunitného systému.

ADRESA

BIOCOL PHARMA a.s., Tomkova 180/11 500 02, Hradec Králové, Česká republika

Penoxal je vyrobený z prírodného mikroorganizmu, radí sa medzi medicinálne liečivé huby. Účinná látka Biocol je vyrobená patentovaným spôsobom formou modernej biotechnologickej výroby.

Copyright © 2022 Penoxal

X
Add to cart