Dagmar – rakovina maternice

S Penoxalom ma zoznámila moja vnučka. Priniesla mi ho z toho dôvodu, že som ochorela rakovinou maternice a chcela mi pomôcť prírodnou cestou. Pred rakovinou som veľa trpela na prechladnutie a mala veľmi oslabenú imunitu. Penoxal mi mal v období rakoviny pomôcť predovšetkým urýchliť hojenie po operácii, kedy mi boli odstránené oba vaječníky a maternica, a následne lepšie znášať nežiaduce účinky brachyterapie a ožarovania panvy, ktoré ma čakalo. 

V súvislosti s rakovinou maternice ma trápil aj rad príznakov, od výtoku až po nadmerné krvácanie. Trápili ma aj náhle zmeny telesnej teploty, a predovšetkým veľký stres a obavy z výsledkov liečby. V tomto ohľade som našťastie mala veľkú podporu manžela a rodiny.

Po užívaní 2x100mg Penoxalu denne som mohla potvrdiť, že na mňa jeho zloženie pôsobí pozitívne, presne tak, ako mi vnučka vyčítala z internetu. Po operácii mi stačili dva dni, aby som bola schopná zdvihnúť nohy až hore. Doktori ma dokonca chválili, že sa rýchlo zotavujú. Počas liečby ožarovaním sa nedostavila sebemenší únava, bola som schopná dôjsť si na nákup, pracovať na záhradke, prechádzky dva – tri kilometre denne, úplne bez problému. Vďaka Penoxalu som sa tiež vyhla nechutenstvu, vracaniu alebo iným zažívacím ťažkostiam, ktoré bežne onkologických pacientov sprevádzajú. Na onkologickom oddelení som sa mohla presvedčiť na vlastné oči, že skutočne veľká väčšina ľudí podstupujúci liečbu veľmi trpí, sú v dôsledku ožarovania veľmi oslabení. Mne sa našťastie všetky tieto ťažkosti vyhli, čo prisudzujem posilnení obranyschopnosti Penoxalom.

Po piatich týždňoch ožarovania a rádioterapie, ktorú som podstúpila celkom dvakrát, som sa postupne dostávala do stále lepšej formy, jazvy sa rýchlo hojili a lekári mi povedali dobré výsledky, vďaka ktorým mohla byť liečba ukončená. V súčasne dobe som snáď už zdravá. Avšak stále bohužiaľ existuje riziko, že by sa rakovina mohla vrátiť. Preto užívam Penoxal naďalej ako prevenciu, a už nedopustím, aby moje telo bolo oslabené natoľko, že by znovu ochorelo. Penoxal odporúčam aj svojmu okoliu ako ochranu pred chrípkou a nachladnutím, ktoré sa mi teraz úplne vyhýbajú.

Prečítajte si ďalšie príbehy

Informácie k článku:

Popísaný príbeh je pravdivý a bol napísaný pani Dagmar. Ak by ste sa chceli s pani Dagmar spojiť či porozprávať, napíšte nám a radi vám dáme kontakt, ktorý však slúži výhradne pre účel Vašich otázok, nie odovzdanie ďalším osobám či verejného šírenia. Všetkým vám úprimne prajeme veľa zdravia.

Ako Penoxal pomáha pri onkologickom ochorení?

Silný imunitný systém si dokáže s nádorovými bunkami poradiť a zničiť ich, niekedy však potrebuje pomoc. PENOXAL stimuluje imunitný systém a pomáha tak optimalizovať jeho pôsobenia, ktoré sa prejavujú dostatočne efektívne pri boji s nádorovými bunkami. Liek sa môže užívať aj počas rádioterapie a chemoterapie, kedy pomáha znášať niektoré nežiaduce účinky liečby. Ďalej zlepšuje činnosť tráviaceho traktu, pečene, obličiek a ďalších orgánov, ktoré sú pri onkologickej liečbe veľmi zaťažované, a tým prispieva k správnemu fungovaniu organizmu a celkovej pohode. Je teda vhodným doplnkom pri celkovej liečby onkologického ochorenia, čo vo svojom vyjadrení o Penoxalu potvrdzuje MUDr. Anna Galambošoválekárnik PharmDr. Tomáš Arndt a ďalší lekári. O skúsenostiach používateľov Penoxalu sa môžete viac dočítať TU.

Povedzte nám svoj príbeh

Pomôžete tak ostatným a my Vás odmeníme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Penoxal posilňuje imunitu

Penoxal100% prírodné zloženie obohatené o vitamín C a beta glukán, ktoré prispieva k nomálnej funkcii imunitného systému.

ADRESA

BIOCOL PHARMA a.s., Tomkova 180/11 500 02, Hradec Králové, Česká republika

Penoxal je vyrobený z prírodného mikroorganizmu, radí sa medzi medicinálne liečivé huby. Účinná látka Biocol je vyrobená patentovaným spôsobom formou modernej biotechnologickej výroby.

Copyright © 2022 Penoxal

X
Add to cart