Helena L.,Nemecko – posilnenie imunitného systému

Penoxal som začala užívať len tak na skúšku, na mesiac, podľa odporúčania známeho. Brala som dve kapsule denne, aby som reštarovala svoj organizmus a posilnila imunitný systém. Počas samotného týždňa som mala pocit, že je mi celkovo lepšie na tele i na duši. Cítila som sa odolnejšie, silnejšie, aj pokojnejšie. 

Pretože ale všeobecne žijem veľmi zdravo, a tiež pravidelne športujem, nemôžem tvrdiť, že by som pozorovala obrovský rozdiel. Fakt je, že po mesačnej kúre som s Penoxalom prestala. A to bola chyba. Vrátili sa mi zápaly, infekcie, cítila som sa tzv. pod psa. 

Teraz beriem Penoxal znovu, mám väčšie balenia, užívam 3 kapsule denne. Počas asi dvoch týždňov sa mi choroby zase upokojili a dokonca mám taký dojem, že sa mi zlepšila pleť. Určite Penoxal odporúčam, prináša výsledky, a tie sú v pomere s cenou v poriadku.

Prečítajte si ďalšie príbehy

Informácie k článku:

Popísaný príbeh je pravdivý a bol napísaný pani Helenou. Ak by ste sa chceli s pani Helenou spojiť či porozprávať, napíšte nám a radi vám dáme kontakt, ktorý však slúži výhradne pre účel Vašich otázok, nie odovzdanie ďalším osobám či verejného šírenia. Všetkým vám úprimne prajeme veľa zdravia.

Ako Penoxal pomáha pri oslabenej imunite?

Penoxal je prírodný doplnok stravy obsahujúci unikátnu patentovanú látku Biocol, ktorej pozitívny vplyv na imunitný systém je navyše podporený beta-glukánom z hlivy ustricovitej a vitamínom C. Penoxal podporuje činnosť predovšetkým B a T-lymfocytov – bielych krviniek ťažiskových pre imunitné reakcie, reguluje smrť poškodených a chorých buniek, napomáha správnej činnosti tráviaceho traktu, zmierňuje príznaky mnohých ochorení a celkovo harmonizuje fungovanie organizmu, čím prispieva k pocitu pohody. Neovplyvňuje účinky iných liečiv a pri dlhodobom užívaní a vysokom dávkovaní nevykazuje žiadne toxické ani iné negatívne účinky. Je teda vhodným doplnkom pri celkovej liečby imunity, čo vo svojom vyjadrení o Penoxalu potvrdzuje MUDr. Anna Galambošoválekárnik PharmDr. Tomáš Arndt a ďalší lekári. O skúsenostiach používateľov Penoxalu sa môžete viac dočítať TU.

Povedzte nám svoj príbeh

Pomôžete tak ostatným a my Vás odmeníme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Penoxal posilňuje imunitu

Penoxal100% prírodné zloženie obohatené o vitamín C a beta glukán, ktoré prispieva k nomálnej funkcii imunitného systému.

ADRESA

BIOCOL PHARMA a.s., Tomkova 180/11 500 02, Hradec Králové, Česká republika

Penoxal je vyrobený z prírodného mikroorganizmu, radí sa medzi medicinálne liečivé huby. Účinná látka Biocol je vyrobená patentovaným spôsobom formou modernej biotechnologickej výroby.

Copyright © 2022 Penoxal

X
Add to cart