Helena Lorenz - Karlsruhe, Nemecko (obnova organizmu)

Imunita naruby

Penoxal som začala užívať len tak na skúšku, na mesiac, podľa odporúčania známeho. Brala som dve kapsule denne, aby som reštarovala svoj organizmus a posilnila imunitný systém. Počas samotného týždňa som mala pocit, že je mi celkovo lepšie na tele i na duši. Cítila som sa odolnejšie, silnejšie, aj pokojnejšie. Pretože ale všeobecne žijem veľmi zdravo, a tiež pravidelne športujem, nemôžem tvrdiť, že by som pozorovala obrovský rozdiel. Fakt je, že po mesačnej kúre som s Penoxalom prestala. A to bola chyba. Vrátili sa mi zápaly, infekcie, cítila som sa tzv. pod psa. 

Penoxal ako prevencia 

Teraz beriem Penoxal znovu, mám väčšie balenia, užívam 3 kapsule denne. Počas asi dvoch týždňov sa mi choroby zase upokojili a dokonca mám taký dojem, že sa mi zlepšila pleť. Určite Penoxal odporúčam, prináša výsledky, a tie sú v pomere s cenou v poriadku.

 

Informácie k článku:

Popísaný príbeh je pravdivý a bol napísaný pani Helenou. Ak by ste sa chceli s pani Helenou spojiť či porozprávať, napíšte nám a radi Vám dáme kontakt, ktorý však slúži výhradne pre účel Vašich otázok, nie na odovzdanie ďalším osobám či verejného šírenia. Všetkým Vám úprimne prajeme veľa zdravia.

Penoxal je dostupný vo všetkých lekárňach.