Tereza S. – oslabený imunitný systém

O prípravku Penoxal som prvýkrát počula od svojho kamaráta. Ten mi ho odporučil kvôli prevencii pred chrípkou a nachladnutím, lebo ja, aj môj päťročný syn sme veľmi trpeli na časté prechladnutia, predovšetkým v období jesene. Ja som navyše alergička, a tak sebemenšie prechladnutie znášam oveľa horšie. Penoxal som teda začala pravidelne užívať už pred piatimi mesiacmi a nedám na neho dopustiť. 

Od tej doby mi alergia, ktorá ma vždy sprevádzala od jari až do jesene, úplne ustúpila a obrovsky sa mi uľavilo. Hoci je teraz obdobie chrípok a všetci okolo mňa kýchajú, bacily sa mi vyhýbajú a prvýkrát po rokoch zažívame pokojný nástup zimy a môj syn môže pravidelne navštevovať škôlku bez obáv.

Môj synček, ktorý bol pred časom na operácii nosohltanovej mandle, užíva Penoxal pravidelne so mnou, vďaka čomu operáciu zvládol skvele. Narkózu prekonal bez akýchkoľvek ťažkostí, po operácii sa necítil vyčerpane, bol plný energie a netrpel bolesťou krku po operácii. Lekári nás chválili za skoré zotavenie a syn už odhodil strach z doktorov.

Penoxal by som teda rada odporučila všetkým dospelým i deťom, a to nielen ako prevenciu pred prechladnutím, ale predovšetkým ako výborný prípravok na podporu imunity.   

Prečítajte si ďalšie príbehy

Informácie k článku:

Popísaný príbeh je pravdivý a bol napísaný pani Terezou. Ak by ste sa chceli s pani Terezou spojiť či porozprávať, napíšte nám a radi vám dáme kontakt, ktorý však slúži výhradne pre účel Vašich otázok, nie odovzdanie ďalším osobám či verejného šírenia. Všetkým vám úprimne prajeme veľa zdravia.

Ako Penoxal pomáha pri oslabenej imunite?

Penoxal je prírodný doplnok stravy obsahujúci unikátnu patentovanú látku Biocol, ktorej pozitívny vplyv na imunitný systém je navyše podporený beta-glukánom z hlivy ustricovitej a vitamínom C. Penoxal podporuje činnosť predovšetkým B a T-lymfocytov – bielych krviniek ťažiskových pre imunitné reakcie, reguluje smrť poškodených a chorých buniek, napomáha správnej činnosti tráviaceho traktu, zmierňuje príznaky mnohých ochorení a celkovo harmonizuje fungovanie organizmu, čím prispieva k pocitu pohody. Neovplyvňuje účinky iných liečiv a pri dlhodobom užívaní a vysokom dávkovaní nevykazuje žiadne toxické ani iné negatívne účinky. Je teda vhodným doplnkom pri celkovej liečby imunity, čo vo svojom vyjadrení o Penoxalu potvrdzuje MUDr. Anna Galambošoválekárnik PharmDr. Tomáš Arndt a ďalší lekári. O skúsenostiach používateľov Penoxalu sa môžete viac dočítať TU.

Povedzte nám svoj príbeh

Pomôžete tak ostatným a my Vás odmeníme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Penoxal posilňuje imunitu

Penoxal100% prírodné zloženie obohatené o vitamín C a beta glukán, ktoré prispieva k nomálnej funkcii imunitného systému.

ADRESA

BIOCOL PHARMA a.s., Tomkova 180/11 500 02, Hradec Králové, Česká republika

Penoxal je vyrobený z prírodného mikroorganizmu, radí sa medzi medicinálne liečivé huby. Účinná látka Biocol je vyrobená patentovaným spôsobom formou modernej biotechnologickej výroby.

Copyright © 2022 Penoxal

X
Add to cart