Panu Liborovi bola diagnostikovaná rakovina prostaty

Volám sa Svoboda Libor, narodil som sa 20.2.1963 a žijem v Ústí nad Labem. Sú to tri roky, čo mi bola diagnostikovaná rakovina prostaty. Podrobil som sa operácii, pri ktorej mi bol nádor odstránený, avšak nebol som dieťa šťasteny. Nasledovala rádiooterapia a ďalej hormonálna terapia. Istú dobu to aj zaberalo, ale pre zhoršené markery mi bol nasadený LHRH faktor – Eligart. Po pár mesiacoch však prestal fungovať a PSA sa zdvihlo až k číslu 70. Podrobil som sa operácii odobratia semenníkov a z dôvodu eliminácie testosterónu ma čaká chemoterapia, keďže pri PET vyšetrení bolo zistené že sa rakovina vracia .

Kúpil som si Penoxal v najväčšom balení, čo sa predáva. Začal som brať dve kapsule ráno a dve večer. Začalo mi klesať PSA zo 72 na 60 a to už po desiatich dňoch užívania. Doktor, ktorého som informoval o tom, že Penoxal beriem, len predniesol, že PSA samo od seba klesá, ale ja verím, že to bolo Penoxalom. Uvidíme, aké budú výsledky po mesiacoch a pol. Lepšie sa mi dýchalo a zlepšila sa mi aj kondička. Upravilo sa mi vyprázdňovanie k normálu, ktoré bolo po ožarovaní v zlom stave. Cítim sa skvele a mám plno energie. Čaká ma chemoterapia a viem, že Penoxal mi túto liečbu uľahčí.

 

 

Informácie k článku:

Popísaný príbeh je pravdivý a bol napísaný pánom Liborom. Ak by ste sa chceli s pánom Liborom spojiť či porozprávať, napíšte nám a radi vám dáme kontakt, ktorý však slúži výhradne pre účel Vašich otázok, nie odovzdanie ďalším osobám či verejného šírenia. Všetkým vám úprimne prajeme veľa zdravia.

Ako Penoxal pomáha pri onkologickom ochorení prostaty?

Silný imunitný systém si dokáže s nádorovými bunkami poradiť a zničiť ich, niekedy však potrebuje pomoc. PENOXAL stimuluje imunitný systém a pomáha tak optimalizovať jeho pôsobenia, ktoré sa prejavujú dostatočne efektívne pri boji s nádorovými bunkami. Liek sa môže užívať aj počas rádioterapie a chemoterapie, kedy pomáha znášať niektoré nežiaduce účinky liečby. Ďalej zlepšuje činnosť tráviaceho traktu, pečene, obličiek a ďalších orgánov, ktoré sú pri onkologickej liečbe veľmi zaťažované, a tým prispieva k správnemu fungovaniu organizmu a celkovej pohode. Je teda vhodným doplnkom pri celkovej liečbe onkologického ochorenia, čo vo svojom vyjadrení o Penoxale potvrdzuje MUDr. Anna Galambošoválekárnik PharmDr. Tomáš Arndt a ďalší lekári. O skúsenostiach používateľov Penoxalu sa môžete viac dočítať TU.