Jan A. – rakovina pľúc

Volám sa Ján, mám 74 rokov a som už dva roky onkologický pacient. Nasledovala teda liečba chemoterapiou, ktorá hoci mi pomohla sa s nádorom popasovať, zanechala samozrejme v mojom tele i nepriaznivé následky. Po chemoterapiách som podľahol večné únave, nadmerným výkyvom nálad a ďalším problémom s tým spojeným. Kto podstúpil chemoterapiou liečbu, určite vie, o čom hovorím.

Pretože som aj ja sám občas pátral na internete po informáciách k mojej chorobe, jedného dňa som narazil na reklamu na preparát PENOXAL. Rozhodol som sa ho vyskúšať, aby som sa zbavil vedľajších účinkov liečby a podporil svoj organizmus, ktorý je pri onkologickej liečbe veľmi oslabený.

 

PENOXAL som začal užívať pred pol rokom a už po pár týždňoch som pocítil, že s únavou je to oveľa lepšie. Pomaly som získaval energiu, nálada sa mi zlepšila a samozrejme prechladnutie, ktoré ma najviac ohrozuje, sa mi odvtedy vyhýba. Zo svojich skúseností by som teda Penoxal vrelo odporučil, a to predovšetkým tým, ktorí potrebujú tak trochu nakopnúť po skúsenosti s rakovinou.

Prečítajte si ďalšie príbehy

Informácie k článku:

Popísaný príbeh je pravdivý a bol napísaný pánom Janom. Ak by ste sa chceli s pánom Janom spojiť či porozprávať, napíšte nám a radi vám dáme kontakt, ktorý však slúži výhradne pre účel Vašich otázok, nie odovzdanie ďalším osobám či verejného šírenia. Všetkým vám úprimne prajeme veľa zdravia.

Ako Penoxal pomáha pri onkologickom ochorení?

Silný imunitný systém si dokáže s nádorovými bunkami poradiť a zničiť ich, niekedy však potrebuje pomoc. PENOXAL stimuluje imunitný systém a pomáha tak optimalizovať jeho pôsobenia, ktoré sa prejavujú dostatočne efektívne pri boji s nádorovými bunkami. Liek sa môže užívať aj počas rádioterapie a chemoterapie, kedy pomáha znášať niektoré nežiaduce účinky liečby. Ďalej zlepšuje činnosť tráviaceho traktu, pečene, obličiek a ďalších orgánov, ktoré sú pri onkologickej liečbe veľmi zaťažované, a tým prispieva k správnemu fungovaniu organizmu a celkovej pohode. Je teda vhodným doplnkom pri celkovej liečby onkologického ochorenia, čo vo svojom vyjadrení o Penoxalu potvrdzuje MUDr. Anna Galambošoválekárnik PharmDr. Tomáš Arndt a ďalší lekári. O skúsenostiach používateľov Penoxalu sa môžete viac dočítať TU.

Povedzte nám svoj príbeh

Pomôžete tak ostatným a my Vás odmeníme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Penoxal posilňuje imunitu

Penoxal100% prírodné zloženie obohatené o vitamín C a beta glukán, ktoré prispieva k nomálnej funkcii imunitného systému.

ADRESA

BIOCOL PHARMA a.s., Tomkova 180/11 500 02, Hradec Králové, Česká republika

Penoxal je vyrobený z prírodného mikroorganizmu, radí sa medzi medicinálne liečivé huby. Účinná látka Biocol je vyrobená patentovaným spôsobom formou modernej biotechnologickej výroby.

Copyright © 2022 Penoxal

X
Add to cart