Zdeněk P. – rakovina hrubého čreva

Začiatkom roka 2017 som objavil krv v stolici. Myslel som si, že sa jedná o hemoroidy, pretože som mal tieto problémy už skôr. Kúpil som si masť a aplikoval som ju nejakú dobu. Medzitým som sa na internete dočítal o lieku PENOXAL, ktorý sa môže používať na prevenciu rôzneho ochorenia. Objednal som si ho a začal užívať PENOXAL 50mg 2x denne.

Pretože problémy neustávali, zašiel som si na vyšetrenie k odbornému lekárovi do Svitav. Odtiaľ som bol objednaný na kolonoskopiu do Svitavskej nemocnice. K môjmu zdeseniu mi bol diagnostikovaný nádor hrubého čreva a to zhubný. Od tejto doby som začal užívať PENOXAL 100mg 3x denne. 11. júla som bol operovaný v Masarykovom onkologickom ústave v Brne. Operácia prebehla bez problémov a po ôsmich dňoch som bol prepustený do domácej starostlivosti.

Po operácii som ďalej so súhlasom lekárov užíval PENOXAL 100mg 3x denne. Asi po 10 – tich dňoch som išiel na kontrolu a vybratie stehov. Pri kontrole mi bolo oznámené, že histologický nález bol negatívny a že pravdepodobne nebudem musieť podstúpiť doliečenie formou chemoterapie alebo ožarovania. Na ďalšej kontrole mi bolo komisiou potvrdené, že vyššie uvedené doliečenie nebude nutné. Ako sa mi uľavilo, môže pochopiť len človek, ktorý prekonal niečo podobné.

V súčasnej dobe užívam PENOXAL 50mg 2x denne ako prevenciu. Viem, že PENOXAL nie je liek, ale jeho užívaním sa môžu následky ochorenia veľmi zmierniť. Preto ho môžem každému odporučiť.

Prečítajte si ďalšie príbehy

Informácie k článku:

Popísaný príbeh je pravdivý a bol napísaný pánom Zdenkom. Ak by ste sa chceli s pánom Zdenkom spojiť či porozprávať, napíšte nám a radi vám dáme kontakt, ktorý však slúži výhradne pre účel Vašich otázok, nie odovzdanie ďalším osobám či verejného šírenia. Všetkým vám úprimne prajeme veľa zdravia.

Ako Penoxal pomáha pri onkologickom ochorení?

Silný imunitný systém si dokáže s nádorovými bunkami poradiť a zničiť ich, niekedy však potrebuje pomoc. PENOXAL stimuluje imunitný systém a pomáha tak optimalizovať jeho pôsobenia, ktoré sa prejavujú dostatočne efektívne pri boji s nádorovými bunkami. Liek sa môže užívať aj počas rádioterapie a chemoterapie, kedy pomáha znášať niektoré nežiaduce účinky liečby. Ďalej zlepšuje činnosť tráviaceho traktu, pečene, obličiek a ďalších orgánov, ktoré sú pri onkologickej liečbe veľmi zaťažované, a tým prispieva k správnemu fungovaniu organizmu a celkovej pohode. Je teda vhodným doplnkom pri celkovej liečby onkologického ochorenia, čo vo svojom vyjadrení o Penoxalu potvrdzuje MUDr. Anna Galambošoválekárnik PharmDr. Tomáš Arndt a ďalší lekári. O skúsenostiach používateľov Penoxalu sa môžete viac dočítať TU.

Povedzte nám svoj príbeh

Pomôžete tak ostatným a my Vás odmeníme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Penoxal posilňuje imunitu

Penoxal100% prírodné zloženie obohatené o vitamín C a beta glukán, ktoré prispieva k nomálnej funkcii imunitného systému.

ADRESA

BIOCOL PHARMA a.s., Tomkova 180/11 500 02, Hradec Králové, Česká republika

Penoxal je vyrobený z prírodného mikroorganizmu, radí sa medzi medicinálne liečivé huby. Účinná látka Biocol je vyrobená patentovaným spôsobom formou modernej biotechnologickej výroby.

Copyright © 2022 Penoxal

X
Add to cart