Milan Č. – nádoru na týmusu

V máji 2016 som zo dňa na deň začal chrchlať a postupne začal strácať hlas, až som mohol len šepkať.

Navštívil som teda ORL, kde mi pán doktor predpísal inhalácie v domnení, že všetko môže súvisieť s teplým počasím, studeným pitím a klimatizáciou. Po mesiaci, keď sa môj stav nezlepšoval, som na odporúčania priateľov navštívil ORL v Plzni, kde pri vyšetrení zistili, že hlasivky a krk sú v poriadku, že problém bude niekde inde a poslali ma do nemocnice na CT vyšetrenie. Toto vyšetrenie otočilo môj život o 360 stupňov. Bol mi zistený nádor na týmusu (tumor predného mediastima), ktorý začal tlačiť na hlasivkové nervy a ľavá hlasivka je úplne paralyzovaná, preto došlo k strate hlasu.

Podstúpil som teda operáciu nádoru, pri ktorej sa zistilo, že nádor o veľkosti 5x5cm nemožno operovať z dôvodu,že vrastá do aorty a bola teda odobraná iba biopsia pre zistenie typu nádoru. Nádor bol po rozbore uznaný ako stredne diferencovaný thymický karcinóm a bola mi navrhnutá onkologická liečba. Vzhľadom k „zriedkavosti“ tohto typu nádoru som na onkológii dostal jednu z najagresívnejších druhov liečby. Liečba sa mala skladať z dvoch dávok chemoterapie vždy po troch týždňoch, ale všetko bolo inak, a možno aj vďaka Penoxalu..

Pred nástupom na chemoterapiu som si začal na internete zháňať informácie a skúsenosti, ako pomôcť telu lepšie znášať chemoterapiu a v jednej diskusii bol spomenutý práve Penoxal. Priamo na stránkach Penoxalu som si prečítal o čo sa jedná, z čoho sa skladá a rozhodol som sa vyskúšať najsilnejší variant tohto lieku. Pred každou dávkou chemoterapie mi bolo vykonané vyšetrenie krvi na zistenie stavu červených a hlavne bielych krviniek, ktoré dostávajú touto liečbou najviac zabrať. Pred druhou dávkou, kedy som Penoxal užíval už 26 dní, bol ošetrujúci lekár prekvapený z výsledkov vyšetrení krvi, ktoré boli výborné a bola mi navrhnutá tretia dávka chemoterapie, ktorá už vlastne bola „nad plán“. Priznal som užívanie Penoxalu a lekár mi ho odsúhlasil a dokonca aj dopísal ako súčasť liečby.

Nakoniec som tie dávky „nad plán“ dostal tri, teda celkom päť. Neviem ako veľkú úlohu v tom všetkom hral Penoxal, ale vyhli sa mi aj väčšie vedľajšie príznaky chemoterapie, o ktorých som čítal na internete. Po chemoterapii som ako ďalšiu liečbu mal 33 x ožarovanie, kde sa mi pri kontrolách pýtal lekár, či na ožarovanie vôbec chodím, pretože som nemal žiadne spáleniny, ani začervenanú kožu v mieste ožarovania. Že by aj tu pomohol Penoxal?

Som pol roka po chemoterapii, liečba zabrala, nádor sa zmenšil a je v remisii. Pevne verím tomu, že mi vo všetkom pomohol aj Penoxal a som rád, že som na začiatku neriešil peniaze a rozhodol som sa tento liek vyskúšať. 

S pozdravom Milan 

Prečítajte si ďalšie príbehy

Informácie k článku:

Popísaný príbeh je pravdivý a bol napísaný pánom Milanom. Ak by ste sa chceli s pánom Milanom spojiť či porozprávať, napíšte nám a radi vám dáme kontakt, ktorý však slúži výhradne pre účel Vašich otázok, nie odovzdanie ďalším osobám či verejného šírenia. Všetkým vám úprimne prajeme veľa zdravia.

Ako Penoxal pomáha pri onkologickom ochorení?

Silný imunitný systém si dokáže s nádorovými bunkami poradiť a zničiť ich, niekedy však potrebuje pomoc. PENOXAL stimuluje imunitný systém a pomáha tak optimalizovať jeho pôsobenia, ktoré sa prejavujú dostatočne efektívne pri boji s nádorovými bunkami. Liek sa môže užívať aj počas rádioterapie a chemoterapie, kedy pomáha znášať niektoré nežiaduce účinky liečby. Ďalej zlepšuje činnosť tráviaceho traktu, pečene, obličiek a ďalších orgánov, ktoré sú pri onkologickej liečbe veľmi zaťažované, a tým prispieva k správnemu fungovaniu organizmu a celkovej pohode. Je teda vhodným doplnkom pri celkovej liečby onkologického ochorenia, čo vo svojom vyjadrení o Penoxalu potvrdzuje MUDr. Anna Galambošoválekárnik PharmDr. Tomáš Arndt a ďalší lekári. O skúsenostiach používateľov Penoxalu sa môžete viac dočítať TU.

Povedzte nám svoj príbeh

Pomôžete tak ostatným a my Vás odmeníme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Penoxal posilňuje imunitu

Penoxal100% prírodné zloženie obohatené o vitamín C a beta glukán, ktoré prispieva k nomálnej funkcii imunitného systému.

ADRESA

BIOCOL PHARMA a.s., Tomkova 180/11 500 02, Hradec Králové, Česká republika

Penoxal je vyrobený z prírodného mikroorganizmu, radí sa medzi medicinálne liečivé huby. Účinná látka Biocol je vyrobená patentovaným spôsobom formou modernej biotechnologickej výroby.

Copyright © 2022 Penoxal

X
Add to cart