Tereza S. – HPV vírus

Dobrý deň, volám sa Tereza a chcela by som sa s Vami podeliť o príbeh s mojimi zdravotnými problémami. Používala som mnoho liekov, ktoré síce pomohli, ale vyvolali aj vedľajšie účinky. Neustále som bojovala s nízkou imunitou, bolesťou v krku, chorými hlasivkami, oparmi, nádchou. Nechýbali ani stále sa opakujúce prechladnutia. Snažila som sa jesť viac ovocia a zeleniny. Nevynechávala som ani rôzne vitamínové doplnky, ale výsledok nebol práve závratný. 

Bola som aj u lekára, ale ten ma liečil len antibiotikami. Tie síce na chvíľu pomohli, ale naozaj nie na dlho. Pomaly by som sa s neustálym prechladnutím naučila žiť a ignorovať ho, keby sa ku všetkým týmto problémom nepridali gynekologické problémy. Neustále výtoky, krvácanie mimo menštruáciu a bolesti v podbrušku ma donútili navštíviť gynekológa. Po rôznych steroch a odberoch krvi bol po dlhých 14tich dňoch výsledok skoro jasný. Podozrenie na HPV vírus. Takže zase séria vyšetrení a výsledok podozrenie potvrdil. Naozaj sa jednalo o HPV vírus. Nastala okamžitá liečba antibiotikami. Keďže som na tom bola s imunitou neustále mizerne a preliečenie HPV vírusu je beh na dlhú trať, dostala som tip na doplnok stravy PENOXAL.

Vyhľadala som si tento prípravok na internete a aj napriek môjmu prvotnému skeptickému posúdeniu som prípravok objednala. Cena sa mi síce zdala príliš veľká, ale doteraz neľutujem tie investované peniaze. HPV vírus pomaly, ale isto mizne, imunita sa závratnou rýchlosťou naštartovala a zlepšilo sa aj moje trávenie pri bezlepkovej diéte. Mala som tráviace ťažkosti, ale neriešila som ich. Teraz pociťujem naozaj zlepšenie. Nachladnutie ma zatiaľ obchádza, HPV vírus pomaly mizne a trávenie je také ako má byť u zdravého človeka. Za mňa je teda PENOXAL najlepší prírodný liek, ktorý naozaj pomáha a všetkým ho jedine odporúčam.

Prečítajte si ďalšie príbehy

Informácie k článku:

Popísaný príbeh je pravdivý a bol napísaný pani Terezou. Ak by ste sa chceli s pani Terezou spojiť či porozprávať, napíšte nám a radi vám dáme kontakt, ktorý však slúži výhradne pre účel Vašich otázok, nie odovzdanie ďalším osobám či verejného šírenia. Všetkým vám úprimne prajeme veľa zdravia.

Aké má Penoxal využitie pri gynekologických problémoch?

Prípravok Penoxal podporuje jednoduchšie a rýchlejšie vyliečenie tým, že posilňuje imunitu, čím znižuje riziko vzniku ochorenia, upravuje nerovnováhu vnútorného prostredia a harmonizuje činnosť reprodukčných orgánov. Je teda vhodným doplnkom pri celkovej liečby gynekologického ochorenia, čo vo svojom vyjadrení o Penoxalu potvrdzuje MUDr. Anna Galambošoválekárnik PharmDr. Tomáš Arndt a ďalší lekári. O skúsenostiach používateľov Penoxalu sa môžete viac dočítať TU.

Povedzte nám svoj príbeh

Pomôžete tak ostatným a my Vás odmeníme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Penoxal posilňuje imunitu

Penoxal100% prírodné zloženie obohatené o vitamín C a beta glukán, ktoré prispieva k nomálnej funkcii imunitného systému.

ADRESA

BIOCOL PHARMA a.s., Tomkova 180/11 500 02, Hradec Králové, Česká republika

Penoxal je vyrobený z prírodného mikroorganizmu, radí sa medzi medicinálne liečivé huby. Účinná látka Biocol je vyrobená patentovaným spôsobom formou modernej biotechnologickej výroby.

Copyright © 2022 Penoxal

X
Add to cart