Adela D., Veľká Británia – posilňovanie imunitného systému

Chcela by som sa podeliť o svoju osobnú skúsenosť s užívaním Penoxalu. Začala som ho brať v apríli 2020, krátko potom, ako som prekonala ťažkú ​​formu covidu-19. Kamarátka si o mňa robila veľké starosti a pustila sa do menšieho prieskumu, čo ma priviedlo k Penoxalu. Okamžite som si ho vzala a rekonvalescencia u mňa prebehla tak úžasne, že som sa rozhodla sama si niečo zistiť o jeho účinkoch na imunitný systém a ochranu T-buniek (pri ktorých sa ukázalo, že sú pri boji s covidem-19 kľúčové). Veľmi ma zaujímali aj účinky Penoxalu pri detoxikácii tela. Predtým som si totiž čítala o víruse Epstein-Barrovej, jeho zlovestnej prítomnosti v našich telách (pri väčšine populácie západného sveta) a jeho prejavoch pri takzvaných záhadných chorobách. Hoci som vo svojich päťdesiatich ôsmych rokoch celkom fit a zdravá, v minulosti som mala problémy s hornými dýchacími cestami (prekonala som zápal pohrudnice a dvakrát zápal pľúc) a viac ako 20 rokov som trpela adrenalínovou únavou. Navyše som odjakživa užívala antibiotiká. 

Posledných 11 mesiacov ale každý deň beriem Penoxal a nielen, že som sa veľmi rýchlo zotavila z covidu-19, ale už som neochorela a nemusím užívať antibiotiká. Nikdy predtým som si nepripadala zdravšie a som presvedčená, že Penoxal sa zásadným spôsobom podieľal na tom, že som sa zotavila z covidu-19, a umožnil mi ubrániť sa aj iným vírusom, ktorých je všade stále dosť.  

Na denné užívanie Penoxalu som presvedčila aj svojho dvadsaťšesťročného syna, ktorý trpí na problémy s hornými dýchacími cestami a musí neustále brať antibiotiká. Najprv som mu liek posielala z Británie do Sydney v Austrálii a teraz do Texasu v USA, aby ho mal dosť. Aj môj manžel, ktorý akékoľvek doplnky vždy odmietal, začal Penoxal brať každý deň. Býval ťažký fajčiar a Penoxal napravuje škody, ktoré mu fajčenie napáchalo na bunkách, a posilňuje jeho imunitný systém.  

Som vďačná aj za to, že Penoxal nemá žiadne negatívne vedľajšie účinky a ja si nemusím robiť starosti, že bude negatívne interagovať s liekmi, ktoré beriem na iný problém. Ďakujem, že vyrábate takto skvelý prípravok!  

S pozdravom 

Adela

Prečítajte si ďalšie príbehy

Informácie k článku:

Napísaný príbeh je pravdivý a napísala ho pani Adela. Chceli by ste sa tiež podeliť o svoj príbeh? Pomôže ostatným pri rozhodovaní a my vás za to radi odmeníme.

Ako Penoxal pomáha pri oslabenej imunite?

Penoxal je prírodný doplnok stravy obsahujúci unikátnu patentovanú látku Biocol, ktorej pozitívny vplyv na imunitný systém je navyše podporený beta-glukánom z hlivy ustricovitej a vitamínom C. Penoxal podporuje činnosť predovšetkým B a T-lymfocytov – bielych krviniek ťažiskových pre imunitné reakcie, reguluje smrť poškodených a chorých buniek, napomáha správnej činnosti tráviaceho traktu, zmierňuje príznaky mnohých ochorení a celkovo harmonizuje fungovanie organizmu, čím prispieva k pocitu pohody. Neovplyvňuje účinky iných liečiv a pri dlhodobom užívaní a vysokom dávkovaní nevykazuje žiadne toxické ani iné negatívne účinky. Je teda vhodným doplnkom pri celkovej liečby imunity, čo vo svojom vyjadrení o Penoxalu potvrdzuje MUDr. Anna Galambošoválekárnik PharmDr. Tomáš Arndt a ďalší lekári. O skúsenostiach používateľov Penoxalu sa môžete viac dočítať TU.

Povedzte nám svoj príbeh

Pomôžete tak ostatným a my Vás odmeníme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Penoxal posilňuje imunitu

Penoxal100% prírodné zloženie obohatené o vitamín C a beta glukán, ktoré prispieva k nomálnej funkcii imunitného systému.

ADRESA

BIOCOL PHARMA a.s., Tomkova 180/11 500 02, Hradec Králové, Česká republika

Penoxal je vyrobený z prírodného mikroorganizmu, radí sa medzi medicinálne liečivé huby. Účinná látka Biocol je vyrobená patentovaným spôsobom formou modernej biotechnologickej výroby.

Copyright © 2022 Penoxal

X
Add to cart