Posilnenie imunity

Imunitný systém je dôležitý obranný mechanizmus čeliace pôsobenia veľkého množstva cudzích látok, choroboplodných zárodkov či parazitov, ktoré poškodzujú zdravie človeka. Oslabený imunitný systém vedie k rade ochorení od vírusovej choroby až po rakovinu. Oslabený organizmus sa väčšinou prejavuje až ochorením, ktoré je príčinou slabé imunity. Zbystriť by sme mali pri zvýšenej únave bez dôvodu, nechuti k jedlu, zimnicu či prechladnutie (kýchanie, zvýšená teplota, pokašliavanie). Psychicky náročné obdobie a stres sú jasnými podnety na posilnenie imunity.

Z pohľadu anatómie sú všetci ľudia rovnakí, každé telo sa ale prejavuje inak. Reakcie imunitného systému sú odrazom štýlu života a pôsobenia vonkajších vplyvov. Pravidelné posilňovanie imunity je prirodzenou súčasťou prevencie všetkých ochorení. Nevyhnutné posilnenie imunity je potom u aktívnych jedincov alebo profesionálnych športovcov, u ľudí, ktorí už pociťujú známky oslabenia imunitného systému (prechladnutie, únava, depresia, pieálen záhy), u tých, ktorí narušujú zdravú životosprávu (fajčenie, nadmiera alkoholu, nedostatok pohybu, chemicky upravené potraviny, nedostatok ovocia, zeleniny), aj tých, ktorí sú náchylnejší k chorobám (genetické dispozície, chronické ťažkosti, operácia).


Ako posilniť imunitu?Základom správneho fungovania tela je dostatočný prísun potrebných vitamínov a minerálov, ktoré prirodzene získavame z prijatej stravy. Bohužiaľ v dnešnej dobe sa ponúka hneď niekoľko dôvodov, prečo ľudia strácajú kontrolu nad príjmom zdravej stravy. Nedostatok potrebných vitamínov v tele spôsobuje stravovanie v rýchlom občerstvení, chemické upravovanie potravín, prísady v podobe modifikovaného cukru a bielej múky a rad ďalších faktorov. Z týchto príčin sa na zemi stále objavujú nové a častejšie ochorenia, ktorým imunitný systém musí čeliť. Prevencia vo forme posilnenie imunity je teda obrovsky dôležitá.

Prečítajte si príbehy uživateľov

Ako Penoxal pomáha pri oslabenej imunite?

Penoxal je prírodný doplnok stravy obsahujúci unikátnu patentovanú látku Biocol, ktorej pozitívny vplyv na imunitný systém je navyše podporený beta-glukánom z hlivy ustricovitej a vitamínom C. Penoxal podporuje činnosť predovšetkým B a T-lymfocytov – bielych krviniek ťažiskových pre imunitné reakcie, reguluje smrť poškodených a chorých buniek, napomáha správnej činnosti tráviaceho traktu, zmierňuje príznaky mnohých ochorení a celkovo harmonizuje fungovanie organizmu, čím prispieva k pocitu pohody. Neovplyvňuje účinky iných liečiv a pri dlhodobom užívaní a vysokom dávkovaní nevykazuje žiadne toxické ani iné negatívne účinky. Je teda vhodným doplnkom pri celkovej liečby imunity, čo vo svojom vyjadrení o Penoxalu potvrdzuje MUDr. Anna Galambošoválekárnik PharmDr. Tomáš Arndt a ďalší lekári. O skúsenostiach používateľov Penoxalu sa môžete viac dočítať TU.

Informácie o produkte Penoxal

Penoxal

Penoxal je prírodný doplnok stravy s pozitívnym vplyvom na imunitný systém, ktorý nevykazuje žiadne negatívne alebo toxické účinky.

Vyniká schopnosťou podporovať predovšetkým špecifické biele krvinky – B a T-lymfocyty, ktoré sú kľúčové pre správne imunitné reakcie a prevenciu ochorení. Jeho výrazné antioxidačné pôsobenie a vplyv na optimalizáciu apoptózy znižujú riziko vzniku najzávažnejšieho ochorenia súčasnosti – rakoviny.

Výživový doplnok Penoxal sa tiež významne podieľa na zmiernení nežiaducich účinkov chemoterapeutickej a rádioterapeutickej liečby a navracia hodnoty krvného obrazu rýchlejšie k normálu.

Povedzte nám svoj príbeh

Pomôžete tak ostatným a my Vás odmeníme.

Penoxal posilňuje imunitu

Penoxal100% prírodné zloženie obohatené o vitamín C a beta glukán, ktoré prispieva k nomálnej funkcii imunitného systému.

ADRESA

BIOCOL PHARMA a.s., Tomkova 180/11 500 02, Hradec Králové, Česká republika

Penoxal je vyrobený z prírodného mikroorganizmu, radí sa medzi medicinálne liečivé huby. Účinná látka Biocol je vyrobená patentovaným spôsobom formou modernej biotechnologickej výroby.

Copyright © 2022 Penoxal

X
Add to cart