Ulrike S., Nemecko – podráždený žalúdok a črevá

Už približne 13 rokov trpím fibromyalgiou, chronickou únavou, chronickou infekciou vírusom Ebbstein Barrovej a ďalšími dlhodobými vírusovými infekciami. Celý rad terapií a pokusov s užívaním tabliet / potravinových doplnkov počas týchto 13 rokov zostali viac menej bezúspešné. Teraz užívam dva týždne Penoxal a – je to neuveriteľné, ale je to skutočne pravda! – už teraz pociťujem nárast energie a menšiu únavu! Opäť môžem ísť rýchlejšie do kopca, bez toho aby som lapala po dychu. A dokonca sa aj znížilo nadmerné množstvo extrasystolami. Než som začala tento prípravok užívať, mala som obavy, keďže jediným možným vedľajším účinkom, ktorý je uvedený, je hnačka. Z dôvodu dráždivého žalúdka a čriev dostanem hnačku rýchlo, často a na dlhú dobu.

Ale aj tento problém počas posledných dvoch týždňov zmizol. Samozrejme, môže to byť náhoda. Ale fakt, že sa cítim silnejšia a už nie som taká unavená, rozhodne nie je náhoda, ale výsledok užívania Penoxalu!  

A je tomu tak, aj keď užívam len jednu tabletu dvakrát denne, a to preto, že mám strach z tejto reakcie, kedy v mojom tele odumiera príliš rýchlo veľké množstvo vírusov. Okrem toho nie je môj žalúdok často schopný tolerovať ani lieky s najlepšou znášanlivosťou a potom je mi neustále zle. Doteraz som musela prestať užívať veľmi veľa liekov, nie však Penoxal. Až doteraz sa u jeho užívania neprejavili žiadne vedľajšie účinky! 

Tieto tablety teda môžem odporučiť každému, kto dlhodobo zápasí s chronickými „záhadnými“ chorobami alebo ktorého telo je zaťažené vírusmi, rovnako ako moje! A tiež komukoľvek so syndrómom chronickej únavy.

Prečítajte si ďalšie príbehy

Informácie k článku:

Napísaný príbeh je pravdivý a napísala ho pani Ulrike. Chceli by ste sa tiež podeliť o svoj príbeh? Pomôže ostatným pri rozhodovaní a my vás za to radi odmeníme.

Aké má Penoxal využitie pri gastroenterologických problémoch?

Okrem pozitívneho ovplyvnenia obranyschopnosti organizmu napomáha prípravok Penoxal k správnej funkcii tráviaceho traktu, čo sa odrazí aj v dobrom stave imunitného systému. Podporuje optimálny stav črevnej mikroflóry. Pozitívne pôsobí na vyprázdňovanie, čo sa dá využiť aj pri liečbe mnohých ochorení, pri ktorých dochádza k narušeniu sliznice čreva a tým k zvýšenému riziku rozvoja závažnejších ochorení. Pozitívne účinky Penoxalu na zažívanie sa prejavujú pocitom, že je žalúdok a tráviaci systém v poriadku. Je teda vhodným doplnkom pri celkovej liečby gastroenterologických ochorenia, čo vo svojom vyjadrení o Penoxalu potvrdzuje MUDr. Anna Galambošoválekárnik PharmDr. Tomáš Arndt a ďalší lekári. O skúsenostiach používateľov Penoxalu sa môžete viac dočítať TU.

Povedzte nám svoj príbeh

Pomôžete tak ostatným a my Vás odmeníme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Penoxal posilňuje imunitu

Penoxal100% prírodné zloženie obohatené o vitamín C a beta glukán, ktoré prispieva k nomálnej funkcii imunitného systému.

ADRESA

BIOCOL PHARMA a.s., Tomkova 180/11 500 02, Hradec Králové, Česká republika

Penoxal je vyrobený z prírodného mikroorganizmu, radí sa medzi medicinálne liečivé huby. Účinná látka Biocol je vyrobená patentovaným spôsobom formou modernej biotechnologickej výroby.

Copyright © 2022 Penoxal

X
Add to cart