Ulrike, Nemecko - podráždený žalúdok a črevá

Už približne 13 rokov trpím fibromyalgiou, chronickou únavou, chronickou infekciou vírusom Ebbstein Barrovej a ďalšími dlhodobými vírusovými infekciami. Celý rad terapií a pokusov s užívaním tabliet / potravinových doplnkov počas týchto 13 rokov zostali viac menej bezúspešné.

Teraz užívam dva týždne Penoxal a - je to neuveriteľné, ale je to skutočne pravda! - už teraz pociťujem nárast energie a menšiu únavu! Opäť môžem ísť rýchlejšie do kopca, bez toho aby som lapala po dychu. A dokonca sa aj znížilo nadmerné množstvo extrasystolami. Než som začala tento prípravok užívať, mala som obavy, keďže jediným možným vedľajším účinkom, ktorý je uvedený, je hnačka. Z dôvodu dráždivého žalúdka a čriev dostanem hnačku rýchlo, často a na dlhú dobu. Ale aj tento problém počas posledných dvoch týždňov zmizol. Samozrejme, môže to byť náhoda. Ale fakt, že sa cítim silnejšia a už nie som taká unavená, rozhodne nie je náhoda, ale výsledok užívania Penoxalu!  

A je tomu tak, aj keď užívam len jednu tabletu dvakrát denne, a to preto, že mám strach z tejto reakcie, kedy v mojom tele odumiera príliš rýchlo veľké množstvo vírusov. Okrem toho nie je môj žalúdok často schopný tolerovať ani lieky s najlepšou znášanlivosťou a potom je mi neustále zle. Doteraz som musela prestať užívať veľmi veľa liekov, nie však Penoxal. Až doteraz sa u jeho užívania neprejavili žiadne vedľajšie účinky! 

Tieto tablety teda môžem odporučiť každému, kto dlhodobo zápasí s chronickými "záhadnými" chorobami alebo ktorého telo je zaťažené vírusmi, rovnako ako moje! A tiež komukoľvek so syndrómom chronickej únavy.

 

 

Informácie k článku:

Napísaný príbeh je pravdivý a napísala ho Ulrike. Chceli by ste sa tiež podeliť o svoj príbeh? Pomôže ostatným pri rozhodovaní a my vás za to radi odmeníme. ZDIEĽAJTE SVOJ PRÍBEH

 

Aké má Penoxal využitie pri podráždení žalúdka a čriev?

Okrem pozitívneho ovplyvnenia obranyschopnosti organizmu napomáha prípravok Penoxal k správnej funkcii tráviaceho traktu, čo sa odrazí aj v dobrom stave imunitného systému. Podporuje optimálny stav črevnej mikroflóry. Pozitívne pôsobí na vyprázdňovanie, čo sa dá využiť aj pri liečbe mnohých ochorení, pri ktorých dochádza k narušeniu sliznice čreva a tým k zvýšenému riziku rozvoja závažnejších ochorení. Pozitívne účinky Penoxalu na zažívanie sa prejavujú pocitom, že je žalúdok a tráviaci systém v poriadku. Je teda vhodným doplnkom pri celkovej liečbe gastroenterologických ochorení, čo vo svojom vyjadrení o Penoxale potvrdzuje MUDr. Anna Galambošová, lekárnik PharmDr. Tomáš Arndt a ďalší lekári. O skúsenostiach používateľov Penoxalu sa môžete viac dočítať TU.