Písomná informácia - Informácia pre užívateľov

PENOXAL 50mg

Doplnok stravy (kapsuly)

Penoxal je prírodný doplnok stravy, obsahujúci patentovanú látku Biocol, ktorá je mikrobiologického pôvodu a získava sa viacstupňovým biotechnologickým procesom a následnou štandardizáciou. Vďaka svojmu zloženiu v kombinácii s Beta-glukánom a vitamínom C prispieva k správnej funkcii imunitného systému. Prípravok nemá vedľajšie účinky a je úplne netoxický bez vzájomného pôsobenia s ostatnými prípravkami.

Prípravok Penoxal odporúčame pri stavoch súvisiacich s oslabeným imunitným systémom.

Balenie: 60 a 120 kapsúl

Zloženie: Biocol, kyselina askorbová, beta-1,3/1,6-D-glukán, maltodextrín (plnidlo), želatína (kapsuly).
Hmotnosť 1 kapsuly 376 mg.

PENOXAL neobsahuje konzervačné látky, chemické zložky či farbivá.

Upozornenie:

Prípravok Penoxal je veľmi dobre znášaný a tolerovaný aj pri dlhodobom užívaní a vysokých dávkach. V osobitných prípadoch môže dôjsť k hnačke. V tomto prípade odporúčame znížiť dávkovanie.

Dávkovanie:

2 – 4 kapsuly denne (50mg), 1 – 2 kapsuly denne (100mg)

Odporúčame Penoxal užívať pol hodiny pred jedlom

Varovanie

Uchovávajte mimo dosahu detí. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Pre zdravie je dôležitá pestrá strava a zdravý životný štýl. Dodržujte pitný režim. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Nie je určené pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy.

Skladovanie

Skladujte v suchu a tme pri teplote do 25 ° C v pôvodnom obale, aby bol chránený pred svetlom a vlhkosťou.

Min. trvanlivosť do:

Viď spodná strana obalu a na etikete.

Informácie o produkte Penoxal

Penoxal

Penoxal je prírodný doplnok stravy s pozitívnym vplyvom na imunitný systém, ktorý nevykazuje žiadne negatívne alebo toxické účinky.

Vyniká schopnosťou podporovať predovšetkým špecifické biele krvinky – B a T-lymfocyty, ktoré sú kľúčové pre správne imunitné reakcie a prevenciu ochorení. Jeho výrazné antioxidačné pôsobenie a vplyv na optimalizáciu apoptózy znižujú riziko vzniku najzávažnejšieho ochorenia súčasnosti – rakoviny.

Výživový doplnok Penoxal sa tiež významne podieľa na zmiernení nežiaducich účinkov chemoterapeutickej a rádioterapeutickej liečby a navracia hodnoty krvného obrazu rýchlejšie k normálu.

Penoxal posilňuje imunitu

Penoxal100% prírodné zloženie obohatené o vitamín C a beta glukán, ktoré prispieva k nomálnej funkcii imunitného systému.

ADRESA

BIOCOL PHARMA a.s., Tomkova 180/11 500 02, Hradec Králové, Česká republika

Penoxal je vyrobený z prírodného mikroorganizmu, radí sa medzi medicinálne liečivé huby. Účinná látka Biocol je vyrobená patentovaným spôsobom formou modernej biotechnologickej výroby.

Copyright © 2022 Penoxal

X
Add to cart