Petr B. – zápal pľúc

V roku 2021 som stále zhruba pol roka pokašliaval. Dráždilo ma skoro všetko, káva, čaj, prechod z tepla do zimy. Stále som si hovoril, že už je čas zájsť k lekárovi. Ale nejako mi pracovné vyťaženie bránilo túto návštevu uskutočniť. K pokašliavaniu sa pridali teploty, najskôr len zvýšené, ale potom aj veľmi vysoké 40,5. Lekár mi predpísal antibiotiká s tým, že ide o angínu. Po troch dňoch antibiotiká nezabrali, dostal som ďalší druh, opäť nezaberali a teploty sa striedali.

Na röntgene pľúc sa ukázala voda. Podľa CT mi bol diagnostikovaný tumor s veľkosťou 5×7 mm na ľavom dolnom laloku. Nasadené antibiotiká a teploty sa mierne znižovali. Nasledovala bronchoskopia a nekonečné čakanie na výsledky. Počas čakania som objavil stránky PENOXAL a všetko som si prečítal, liek si objednal a začal ho užívať. Ešte skôr ako boli výsledky, začal som pociťovať zmeny k lepšiemu. Teraz sú výsledky negatívne a bol to „len“ zápal pľúc a tumor bolo hnisavé ložisko. PENOXAL beriem stále a verím, že mi pomôže zvýšiť imunitu, po tak ťažkom zápale pľúc a v tejto „Covidovej“ dobe mi pomôže všetko prekonať.

Prečítajte si ďalšie príbehy​

Informácie k článku:

Popísaný príbeh je pravdivý a bol napísaný pánom Petrom. Ak by ste sa chceli s pánom Petrom spojiť či porozprávať, napíšte nám a radi vám dáme kontakt, ktorý však slúži výhradne pre účel Vašich otázok, nie odovzdanie ďalším osobám či verejného šírenia. Všetkým vám úprimne prajeme veľa zdravia.

Ako Penoxal pomáha pri oslabenej imunite?

Penoxal je prírodný doplnok stravy obsahujúci unikátnu patentovanú látku Biocol, ktorej pozitívny vplyv na imunitný systém je navyše podporený beta-glukánom z hlivy ustricovitej a vitamínom C. Penoxal podporuje činnosť predovšetkým B a T-lymfocytov – bielych krviniek ťažiskových pre imunitné reakcie, reguluje smrť poškodených a chorých buniek, napomáha správnej činnosti tráviaceho traktu, zmierňuje príznaky mnohých ochorení a celkovo harmonizuje fungovanie organizmu, čím prispieva k pocitu pohody. Neovplyvňuje účinky iných liečiv a pri dlhodobom užívaní a vysokom dávkovaní nevykazuje žiadne toxické ani iné negatívne účinky. Je teda vhodným doplnkom pri celkovej liečby imunity, čo vo svojom vyjadrení o Penoxalu potvrdzuje MUDr. Anna Galambošoválekárnik PharmDr. Tomáš Arndt a ďalší lekári. O skúsenostiach používateľov Penoxalu sa môžete viac dočítať TU.

Povedzte nám svoj príbeh

Pomôžete tak ostatným a my Vás odmeníme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Penoxal posilňuje imunitu

Penoxal100% prírodné zloženie obohatené o vitamín C a beta glukán, ktoré prispieva k nomálnej funkcii imunitného systému.

ADRESA

BIOCOL PHARMA a.s., Tomkova 180/11 500 02, Hradec Králové, Česká republika

Penoxal je vyrobený z prírodného mikroorganizmu, radí sa medzi medicinálne liečivé huby. Účinná látka Biocol je vyrobená patentovaným spôsobom formou modernej biotechnologickej výroby.

Copyright © 2022 Penoxal

X
Add to cart