Val M., Veľká Británia – nadúvanie a zadržiavanie vody (divertikulitída)

Už dlhšiu dobu som sa necítila dobre a trpela hrozným nadúvaním a zadržiavaním vody. Niekoľkokrát som navštívila svojho praktického lekára s rôznymi príznakmi, ale najhoršie bolo nadúvanie a opuchnuté členky, nohy a brucho. Poslal ma na kolonoskopiu, ktorej výsledky ukázali, že sa jedná o divertikulitídu s o trochu horším priebehom. Rada môjho praktického lekára bola sedieť s nohami hore !!!! Potom som začala hľadať na internete a narazila som na Penoxal. Prečítala som si všetky recenzie, a tie ma tak ohromili, že som sa rozhodla to vyskúšať. Keď mi tablety prišli, len som ich strčila do skrinky, pretože som sa cítila tak zle, že som sa nebola schopná vynaložit žiadne úsilie. Asi pred dvoma týždňami som to balenie zazrela a pomyslela si, že horšie ako mi je, mi po nich byť nemôže. 

Moje nohy stále viac a viac opúchali a nosenie členkových ponožiek začalo byť bolestivé. Začala som vyzerať ako tehotná, a to v 67 rokoch nechcete. Tak som ich začala užívať. Nemôžem uveriť tomu, čo sa mi stalo. Mám krásne štíhle nohy a členky, už nevyzerám tehotná a mám pás. Mám oveľa lepšiu farbu ako som mala a zrazu sa cítim mladšia o niekoľko rokov. Mám Fitbit hodinky, ktoré mi syn kúpil na Vianoce, a každý deň dosiahnem a prekročím dané ciele. 10 000 krokov zvyčajne dosiahnem do popoludnia a prekročím všetky fitness úrovne. V noci spím dobrých 8 hodín a vstávam s tým, že sa cítim sviežo a pripravená vstať a začať fungovať. Vďaka, vďaka Penoxal, že si mi pridal roky života. Opuch nie je jedinou vecou – tiež ma menej bolia kolená a aj moja bedrá sú v lepšom stave. Penoxal je pre mňa ako zázračný liek a môj priateľ na celý život.

Prečítajte si ďalšie príbehy

Informácie k článku:

Napísaný príbeh je pravdivý a napísala ho pani Val. Chceli by ste sa tiež podeliť o svoj príbeh? Pomôže ostatným pri rozhodovaní a my vás za to radi odmeníme.

Aké má Penoxal využitie pri gastroenterologických problémoch?

Okrem pozitívneho ovplyvnenia obranyschopnosti organizmu napomáha prípravok Penoxal k správnej funkcii tráviaceho traktu, čo sa odrazí aj v dobrom stave imunitného systému. Podporuje optimálny stav črevnej mikroflóry. Pozitívne pôsobí na vyprázdňovanie, čo sa dá využiť aj pri liečbe mnohých ochorení, pri ktorých dochádza k narušeniu sliznice čreva a tým k zvýšenému riziku rozvoja závažnejších ochorení. Pozitívne účinky Penoxalu na zažívanie sa prejavujú pocitom, že je žalúdok a tráviaci systém v poriadku. Je teda vhodným doplnkom pri celkovej liečby gastroenterologických ochorenia, čo vo svojom vyjadrení o Penoxalu potvrdzuje MUDr. Anna Galambošoválekárnik PharmDr. Tomáš Arndt a ďalší lekári. O skúsenostiach používateľov Penoxalu sa môžete viac dočítať TU.

Povedzte nám svoj príbeh

Pomôžete tak ostatným a my Vás odmeníme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Penoxal posilňuje imunitu

Penoxal100% prírodné zloženie obohatené o vitamín C a beta glukán, ktoré prispieva k nomálnej funkcii imunitného systému.

ADRESA

BIOCOL PHARMA a.s., Tomkova 180/11 500 02, Hradec Králové, Česká republika

Penoxal je vyrobený z prírodného mikroorganizmu, radí sa medzi medicinálne liečivé huby. Účinná látka Biocol je vyrobená patentovaným spôsobom formou modernej biotechnologickej výroby.

Copyright © 2022 Penoxal

X
Add to cart