Hanna, Poľsko – nádory na pľúcach

Píšem v mene mojej dcéry, ktorá už 6 rokov bojuje so zhubným nádorom. Pred 5 rokmi jej bola vyliečená rakovina tváre, kde jej hrozilo odstránenie oka, ale podarilo sa a nebolo potrebné ho odstrániť. Po operácii podstúpila rádioterapiu. Po piatich rokoch po vyšetrení CT sa ukázalo, že má metastázy na pľúcach a rakovina znova napadla tvár. Tentoraz bude oko odstránené, pretože má úplne zničenú očnú jamku a očné svaly s infiltráciou do mozgu.

Organizmus dcéry je absolútne bez imunity, je veľmi slabá. Hľadala som pomoc s posilnením jej imunitného systému a našla som doplnok s názvom PENOXAL. Zatiaľ som jej kúpila len niekoľko balení, ale všimla som si, že je dcéra silnejšia a práve tento doplnok jej napomáha. Teraz ju čaká chemoterapia na tvári a pľúcach. Dúfam však a dokonca mám aj istotu, že keď bude brať PENOXAL, zvládne to, ak bude tento doplnok užívať po celý čas pred chemoterapiou, rovnako ako počas a tiež po chemoterapii. Dcéra sa lieči v onkologickej nemocnici v Poznani, ul. Garbary.

Pre dcéru by som urobila čokoľvek, len aby som posilnila jej organizmus, pretože po tom všetkom, čo prešla, je jej imunita takmer nulová. Keď som jej teraz kupovala tento doplnok, videla som, že je silnejšia. Teraz ju čaká chemoterapia, ktorej sa veľmi bojí, ale verím, že nemusí byť tak hrozná, pretože tento doplnok jej naozaj veľa pomáha. Veľmi sa bojím o dcérku, pretože, ako som už písala, je už po operácii tváre, má defekty poschodia, stratila čuch a chuť. Po prvej operácii podstúpila rádioterapiu, ktorá tiež oslabila jej organizmus. Bohužiaľ rakovinu tváre má opätovne a bude mať odstránené oko. K tomu má pľúcne metastázy a až 11 nádorov! To všetko, čo sa jej stalo,  znamená nepredstaviteľný strach a dokonca traumu. Doplnok PENOXAL je veľmi účinný pre posilnenie imunitného systému.

Prečítajte si ďalšie príbehy

Informácie k článku:

Napísaný príbeh je pravdivý a napísala ho Hanna. Chceli by ste sa tiež podeliť o svoj príbeh? Pomôže ostatným pri rozhodovaní a my vás za to radi odmeníme.

Ako Penoxal pomáha pri onkologickom ochorení?

Silný imunitný systém si dokáže s nádorovými bunkami poradiť a zničiť ich, niekedy však potrebuje pomoc. PENOXAL stimuluje imunitný systém a pomáha tak optimalizovať jeho pôsobenia, ktoré sa prejavujú dostatočne efektívne pri boji s nádorovými bunkami. Liek sa môže užívať aj počas rádioterapie a chemoterapie, kedy pomáha znášať niektoré nežiaduce účinky liečby. Ďalej zlepšuje činnosť tráviaceho traktu, pečene, obličiek a ďalších orgánov, ktoré sú pri onkologickej liečbe veľmi zaťažované, a tým prispieva k správnemu fungovaniu organizmu a celkovej pohode. Je teda vhodným doplnkom pri celkovej liečby onkologického ochorenia, čo vo svojom vyjadrení o Penoxalu potvrdzuje MUDr. Anna Galambošoválekárnik PharmDr. Tomáš Arndt a ďalší lekári. O skúsenostiach používateľov Penoxalu sa môžete viac dočítať TU.

Povedzte nám svoj príbeh

Pomôžete tak ostatným a my Vás odmeníme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Penoxal posilňuje imunitu

Penoxal100% prírodné zloženie obohatené o vitamín C a beta glukán, ktoré prispieva k nomálnej funkcii imunitného systému.

ADRESA

BIOCOL PHARMA a.s., Tomkova 180/11 500 02, Hradec Králové, Česká republika

Penoxal je vyrobený z prírodného mikroorganizmu, radí sa medzi medicinálne liečivé huby. Účinná látka Biocol je vyrobená patentovaným spôsobom formou modernej biotechnologickej výroby.

Copyright © 2022 Penoxal

X
Add to cart