Iveta M. – zhubný nádor na vaječníku a hrubom čreve

Tak ako každý človek aj ja som po zistení ťažkého ochorenia hľadala čokoľvek, čo by mi mohlo pomôcť . Už niekoľko rokov dozadu som trpela nevysvetliteľnými bolesťami brucha a chrbta. Začiatkom roku 2018 som začala pozorovať úbytok na váhe a bola som strašne unavená. Nakoniec som sa po mojom naliehaní doprosila vyšetrenia ultrazvukom brušnej dutiny. Zistilo sa, že ide údajne o žlčník, ktorý mi bol následne v apríli 2018 odoperovaný. Pri operácii mi však poškodili nervy oboch dolných končatín od kolien nadol. Necítila som nohy. Vôbec som nemohla poriadne chodiť, nohy sa mi podlamovali, poskakovala som ako saranča a kopala s nimi dopredu v štýle karatistu. Bolo mi povedané, že sa tomu hovorí kohútia chôdza. Bolesti brucha neustávali a bolesti chrbta sa stupňovali.

Keďže sa môj stav nezlepšoval, hospitalizovali ma na neurológii, kde som bola po celý čas na infúziách. Po týždni liečby ma prepustili a začala som dochádzať na rehabilitácie. Tu manželovi ukázali cviky a masáže, ktoré máme doma vykonávať, aby došlo k zlepšeniu môjho zdravotného stavu. Bez barlí som nebola schopná pohybu, mala som závraty a problémy so stabilitou. Bolesti chrbta a brucha trvali aj naďalej, váha išla stále dole (za 4 mesiace cca 20kg) Nič som nemohla pre bolesti jesť, začala som byť z toho nervózna a zúfalá. Obvodný lekár tvrdil, že sa to určite vráti do normálu a bolesti chrbta i brucha ustúpia. Neustúpili. Preto som už neváhala a objednala sa u iného lekára (gastroenterológ), ku ktorému pravidelne dochádzam. Keď ma uvidel, v akom som stave, vedel, že niečo nie je v poriadku. Ihneď ma poslal na CT vyšetrenie, kde sa po hystológii zistilo, že mám zhubný nádor na jednom vaječníku, tenkom aj hrubom čreve a mnoho menších v celej brušnej dutine.

Okamžite som bola odoslaná do onkologickej poradne. Náhodou som tam stretla svoju bývalú spolupracovníčku, ktorá zhodou okolností tiež onkologicky ochorela a tá mi práve odporučila PENOXAL. Trochu ma prekvapila jeho vyššia cena. Pozorne som však čítala recenzie a preto som si ho ešte pred absolvovaním chemoterapie objednala. Chemoterapia však nezabrala. Z toho dôvodu mi ako poslednú možnosť s neurčitým výsledkom naplánovali operáciu na január 2019. To už som PENOXAL užívala 3 mesiace. Bohužiaľ,  choroba bola v takom štádiu, že mi bola odobratá časť tenkého aj hrubého čreva a urobený vývod z tenkého čreva (ileostómiou).

Penoxal užívam denne, s výnimkou obdobia, čo som ležala na JIS oddelení. Jeho užívanie som oznámila svojmu operujúcemu lekárovi, ktorý mi ho schválil, nemal s tým problém. Chodila som i k výživovej poradkyni, aby sa niečo urobilo s mojou takmer podvýživou. Pribrala som a váha sa mi stabilizovala. Teraz po roku užívania môžem s pokojným svedomím povedať, že som urobila veľmi dobre. Pred tým som bola veľmi unavená, akoby bez energie. Chemoterapiu som síce absolvovala bez akýchkoľvek problémov, len škoda, že nezabrala. Po operácii som už ďalšie neabsolvovala, pretože to odniesli obličky. Imunita sa mi zlepšila, vyhýbajú sa mi chrípky, nachladenia. Výsledky krvi sa mi veľmi zlepšili. Mám chuť aj k jedlu. Pribrala som 20 kg, cítim sa dobre. Pevne ​​verím, že je to vďaka PENOXALU. Vďaka za neho a vďaka za spolupracovníčku, ktorá mi ho odporučila!

Prečítajte si ďalšie príbehy

Informácie k článku:

Popísaný príbeh je pravdivý a bol napísaný pani Ivetou. Ak by ste sa chceli s pani Ivetou spojiť či porozprávať, napíšte nám a radi vám dáme kontakt, ktorý však slúži výhradne pre účel Vašich otázok, nie odovzdanie ďalším osobám či verejného šírenia. Všetkým vám úprimne prajeme veľa zdravia.

Ako Penoxal pomáha pri onkologickom ochorení?

Silný imunitný systém si dokáže s nádorovými bunkami poradiť a zničiť ich, niekedy však potrebuje pomoc. PENOXAL stimuluje imunitný systém a pomáha tak optimalizovať jeho pôsobenia, ktoré sa prejavujú dostatočne efektívne pri boji s nádorovými bunkami. Liek sa môže užívať aj počas rádioterapie a chemoterapie, kedy pomáha znášať niektoré nežiaduce účinky liečby. Ďalej zlepšuje činnosť tráviaceho traktu, pečene, obličiek a ďalších orgánov, ktoré sú pri onkologickej liečbe veľmi zaťažované, a tým prispieva k správnemu fungovaniu organizmu a celkovej pohode. Je teda vhodným doplnkom pri celkovej liečby onkologického ochorenia, čo vo svojom vyjadrení o Penoxalu potvrdzuje MUDr. Anna Galambošoválekárnik PharmDr. Tomáš Arndt a ďalší lekári. O skúsenostiach používateľov Penoxalu sa môžete viac dočítať TU.

Povedzte nám svoj príbeh

Pomôžete tak ostatným a my Vás odmeníme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Penoxal posilňuje imunitu

Penoxal100% prírodné zloženie obohatené o vitamín C a beta glukán, ktoré prispieva k nomálnej funkcii imunitného systému.

ADRESA

BIOCOL PHARMA a.s., Tomkova 180/11 500 02, Hradec Králové, Česká republika

Penoxal je vyrobený z prírodného mikroorganizmu, radí sa medzi medicinálne liečivé huby. Účinná látka Biocol je vyrobená patentovaným spôsobom formou modernej biotechnologickej výroby.

Copyright © 2022 Penoxal

X
Add to cart