Milena V. – nádor na vaječníkoch

Keďže moja choroba sa začala riešiť pomerne neskoro, musela som si veľa vyšetrení obehať sama a na tom poslednom mi diagnostikovali nádor na vaječníkoch.  Liečenie začalo až v minulom roku. Od októbra do decembra 2020 som prekonala tri chemoterapie s tým, že sa nádory zmenšia, po prvej chemoterapii mi ale museli urobiť vývod, pretože sa mi to spieklo „spiekli črevá“ ako som už písala, potom nasledovali ešte dve laparoskopie a 1 veľká operácia, kedy sa myslelo že nádor pôjde vytiahnuť ale nešiel. Potom nasledovala ďalšia séria chemoterapií.

Po 4. chemoterapii pôjdem na CT, kde sa uvidí, ako všetko dohromady zafungovalo. Životosprávu som upravila jem veľa ovocia, zeleniny (varenej) a hlavne mám rada domáce polievky vývary a zeleninové polievky. Každý deň si tiež dávam pohár šťavy z červenej repy, šťavu z rakytníka a vitamín C a D a hlavne vodu, čaje z vlastnoručne zbieraných byliniek, každý deň jedno vajce. Unavená sa už teraz necítim začala som opäť pomaly robiť na záhradke čo je moje veľké potešenie. Každý rok sadím veľa paprík a paradajok a myslela som, že je so všetkým koniec ale zatiaľ to ide. Rada varím každý deň. Športu som nikdy veľmi neholdovala. Iba jazda na bicykli a pešia turistika.

Rada tiež robím ručné práce k čomu som sa teraz tiež vrátila. Teraz v čase predveľkonočnom tiež drôtikujem vajíčka. Som rada že ma to zase baví, pretože po operácii som nemala vôbec na nič náladu. Verím, že je to aj vďaka vášmu doplnku stravy, pretože aj lepšie spím a nestresujem sa, s chorobou žijem a teraz je to vlastne všetko komplikované s cestami k lekárovi. Manžel ma musí voziť do nemocnice na chemoterapie a kvôli stómii som obmedzená pohybovo. Hlavne sa musím riadiť tým, že keď chcem niekam ísť, musím mať stómiu vyprázdnenú ale to sa ešte všetko snáď spraví a síce s obmedzením, ale budem môcť cestovať až sa zmení doba, ktorá nás zaskočila. Rada si zase zájdem sama autom do lesa alebo za dcérou.

Prečítajte si ďalšie príbehy

Informácie k článku:

Popísaný príbeh je pravdivý a bol napísaný pani Milenou. Ak by ste sa chceli s pani Milenou spojiť či porozprávať, napíšte nám a radi vám dáme kontakt, ktorý však slúži výhradne pre účel Vašich otázok, nie odovzdanie ďalším osobám či verejného šírenia. Všetkým vám úprimne prajeme veľa zdravia.

Ako Penoxal pomáha pri onkologickom ochorení?

Silný imunitný systém si dokáže s nádorovými bunkami poradiť a zničiť ich, niekedy však potrebuje pomoc. PENOXAL stimuluje imunitný systém a pomáha tak optimalizovať jeho pôsobenia, ktoré sa prejavujú dostatočne efektívne pri boji s nádorovými bunkami. Liek sa môže užívať aj počas rádioterapie a chemoterapie, kedy pomáha znášať niektoré nežiaduce účinky liečby. Ďalej zlepšuje činnosť tráviaceho traktu, pečene, obličiek a ďalších orgánov, ktoré sú pri onkologickej liečbe veľmi zaťažované, a tým prispieva k správnemu fungovaniu organizmu a celkovej pohode. Je teda vhodným doplnkom pri celkovej liečby onkologického ochorenia, čo vo svojom vyjadrení o Penoxalu potvrdzuje MUDr. Anna Galambošoválekárnik PharmDr. Tomáš Arndt a ďalší lekári. O skúsenostiach používateľov Penoxalu sa môžete viac dočítať TU.

Povedzte nám svoj príbeh

Pomôžete tak ostatným a my Vás odmeníme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Penoxal posilňuje imunitu

Penoxal100% prírodné zloženie obohatené o vitamín C a beta glukán, ktoré prispieva k nomálnej funkcii imunitného systému.

ADRESA

BIOCOL PHARMA a.s., Tomkova 180/11 500 02, Hradec Králové, Česká republika

Penoxal je vyrobený z prírodného mikroorganizmu, radí sa medzi medicinálne liečivé huby. Účinná látka Biocol je vyrobená patentovaným spôsobom formou modernej biotechnologickej výroby.

Copyright © 2022 Penoxal

X
Add to cart