Martin P. – lymfóm na mandliach

Môj, teraz 75 ročný otec, ktorý bol do svojich 72 rokov stále činný a stále fyzicky veľa pracoval, pretože vlastnil svoju hrnčiarsku dielňu, prechladol a náhle ochorel ťažkým zápalom priedušiek a pohrudnice a musel byť na niekoľko mesiacov hospitalizovaný. Dokonca aj na jednotke intenzívnej starostlivosti. Hospitalizáciu ťažko psychicky znášal a snáď aj preto mu po tomto prekonanom stresovom období, kedy už bol v poriadku, náhle vyrástol na mandli neznámy výrastok. Výrastok nebolel, ale spôsoboval ťažkosti pri prehĺtaní. Otecko absolvoval vyšetrenie na ORL a biopsiu, ktorá hneď na prvý pokus vyšla dosť hrozivo. Diagnóza znela karcinóm! Zľakli sme sa a chystali otecka na akútnu operáciu na krčnej chirurgii.

V deň nástupu do nemocnice prišiel ešte podrobný opis histológie a diagnóza sa zmenila. Nebol to karcinóm, ale lymfóm a to okamžite zmenilo stratégiu liečby. Otecko „frčal“ na hematoonkológiu a akútne PET CT, ktoré potom dokázalo ešte zasiahnutie pohrudničnej uzlinky a nález na slezine. Lymfóm rástol veľmi rýchlo a mohol spôsobiť dýchacie ťažkosti, takže bolo nutné okamžite zahájiť liečbu na hematoonkológii. Tá pozostávala z niekoľkých cyklov chemoterapie. Mala som obavu, ako bude znášať liečbu, zvlášť po oslabení z nemocnice a preto som hľadala, nejaký podporný prostriedok, ktorý by liečbu podporil a obmedzil vedľajšie účinky chemoterapie. Prešla som internetové stránky a našla…. Penoxal.

Prečítala som si lekárske správy, skúsenosti pacientov, odporúčania lekárnikov a uverila, že to bude ten správny doplnok na podporu imunity a liečby pre môjho otca. Sama pracujem ako zdravotná sestra v intenzívnej starostlivosti, takže som chcela prípravok, ktorý odporúča aj odborná lekárska verejnosť. A vďakabohu, nesplietla som sa. Otecko začal s užívaním hneď, ako začal chemoterapiu a to užívaním podľa odporúčania 4 x denne 50 mg Penoxalu počas 4 mesiacov. Verím, že aj vďaka tomu sa cítil počas chemoterapie vlastne normálne, len trochu viac unavený. Nemal nauzeu, ani nevracal, mal chuť do jedla. Po pol roku liečby absolvoval nové PET CT, vyšetrenie na ORL a tiež kontrolnú gastroskopiu a nemá žiadny nález v hrdle ani inde v tele. Pán doktor odporučil len sledovanie a pravidelné kontroly na hematoonkológii.

Otecko sa cíti tak dobre, že sám hovorí, že snáď ani žiadnu rakovinu neprekonal. To ma viedlo aj k tomu, že keď mi kamarátka s bolesťou oznámila, že jej dcéra ochorela karcinómom prsníka, okamžite som jej ponúkla informácie o Penoxale a odporučila jej ho. A pevne dúfam, že aj ona zdolá s pomocou Penoxalu, ktorý už 4x denne užíva, túto zákernú chorobu. Sama som si zaobstarala tiež jedno 120 kapsľové balenie na ťažkosti s myómom a očakávam len tie najlepšie výsledky.

S radosťou a vďakou Marie Pospěchová

Prečítajte si ďalšie príbehy

Informácie k článku:

Popísaný príbeh je pravdivý a bol napísaný pánom Martinom. Ak by ste sa chceli s pánom Martinom spojiť či porozprávať, napíšte nám a radi vám dáme kontakt, ktorý však slúži výhradne pre účel Vašich otázok, nie odovzdanie ďalším osobám či verejného šírenia. Všetkým vám úprimne prajeme veľa zdravia.

Ako Penoxal pomáha pri onkologickom ochorení?

Silný imunitný systém si dokáže s nádorovými bunkami poradiť a zničiť ich, niekedy však potrebuje pomoc. PENOXAL stimuluje imunitný systém a pomáha tak optimalizovať jeho pôsobenia, ktoré sa prejavujú dostatočne efektívne pri boji s nádorovými bunkami. Liek sa môže užívať aj počas rádioterapie a chemoterapie, kedy pomáha znášať niektoré nežiaduce účinky liečby. Ďalej zlepšuje činnosť tráviaceho traktu, pečene, obličiek a ďalších orgánov, ktoré sú pri onkologickej liečbe veľmi zaťažované, a tým prispieva k správnemu fungovaniu organizmu a celkovej pohode. Je teda vhodným doplnkom pri celkovej liečby onkologického ochorenia, čo vo svojom vyjadrení o Penoxalu potvrdzuje MUDr. Anna Galambošoválekárnik PharmDr. Tomáš Arndt a ďalší lekári. O skúsenostiach používateľov Penoxalu sa môžete viac dočítať TU.

Povedzte nám svoj príbeh

Pomôžete tak ostatným a my Vás odmeníme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Penoxal posilňuje imunitu

Penoxal100% prírodné zloženie obohatené o vitamín C a beta glukán, ktoré prispieva k nomálnej funkcii imunitného systému.

ADRESA

BIOCOL PHARMA a.s., Tomkova 180/11 500 02, Hradec Králové, Česká republika

Penoxal je vyrobený z prírodného mikroorganizmu, radí sa medzi medicinálne liečivé huby. Účinná látka Biocol je vyrobená patentovaným spôsobom formou modernej biotechnologickej výroby.

Copyright © 2022 Penoxal

X
Add to cart