Liz T. – syndróm dráždivého čreva

Volám sa Liz a pracujem v národnej zdravotnej službe (NHS). Rada by som sa podelila o svoju osobnú skúsenosť s užívaním Penoxalu. Po nedávnom úmrtí v rodine a taktiež po opätovnom prekonaní covidu, ktorý som už mala dvakrát, aj vzhľadom na rôzne ďalšie zdravotné problémy, napr. obavy z menopauzy, sa u mňa, nepochybne v dôsledku stresu, znovu naplno rozbehol syndróm dráždivého čreva. Cítila som, že môj imunitný systém nutne potrebuje podporiť. Keď som surfovala po internete a hľadala nejaké možnosti, čo by mi mohlo pomôcť s mojimi problémami, náhodou som narazila na Penoxal.

Odhodlala som sa a odoslala objednávku s nádejou, že by mi tento prípravok mohol pomôcť. A úplne úprimne, bola som ohromená tým, aký skvelý tento produkt je. Zdá sa, že sa nielen významne zlepšil môj imunitný systém, ale mám aj pocit, že sa zmiernili aj moje ďalšie zdravotné problémy. Cítim sa mladšia, mám lepšiu pleť, nechty a aj moja nálada je oveľa pozitívnejšia. A hlavne sa zase začínam cítiť normálne a mám rada to svoje staré ja. Nakoniec predsa vidím svetlo na konci tunela. Skúste to, nebudete sklamaní.

Prečítajte si ďalšie príbehy

Informácie k článku:

Napísaný príbeh je pravdivý a napísala ho pani Liz. Chceli by ste sa tiež podeliť o svoj príbeh? Pomôže ostatným pri rozhodovaní a my vás za to radi odmeníme.

Aké má Penoxal využitie pri gastroenterologických problémoch?

Okrem pozitívneho ovplyvnenia obranyschopnosti organizmu napomáha prípravok Penoxal k správnej funkcii tráviaceho traktu, čo sa odrazí aj v dobrom stave imunitného systému. Podporuje optimálny stav črevnej mikroflóry. Pozitívne pôsobí na vyprázdňovanie, čo sa dá využiť aj pri liečbe mnohých ochorení, pri ktorých dochádza k narušeniu sliznice čreva a tým k zvýšenému riziku rozvoja závažnejších ochorení. Pozitívne účinky Penoxalu na zažívanie sa prejavujú pocitom, že je žalúdok a tráviaci systém v poriadku. Je teda vhodným doplnkom pri celkovej liečby gastroenterologických ochorenia, čo vo svojom vyjadrení o Penoxalu potvrdzuje MUDr. Anna Galambošoválekárnik PharmDr. Tomáš Arndt a ďalší lekári. O skúsenostiach používateľov Penoxalu sa môžete viac dočítať TU.

Povedzte nám svoj príbeh

Pomôžete tak ostatným a my Vás odmeníme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Penoxal posilňuje imunitu

Penoxal100% prírodné zloženie obohatené o vitamín C a beta glukán, ktoré prispieva k nomálnej funkcii imunitného systému.

ADRESA

BIOCOL PHARMA a.s., Tomkova 180/11 500 02, Hradec Králové, Česká republika

Penoxal je vyrobený z prírodného mikroorganizmu, radí sa medzi medicinálne liečivé huby. Účinná látka Biocol je vyrobená patentovaným spôsobom formou modernej biotechnologickej výroby.

Copyright © 2022 Penoxal

X
Add to cart