Lucie K. – rakovina krčka maternice

Odjakživa som bojovala so zníženou imunitou. Stačilo, aby ma ofúklo a už som bola prechladnutá, navyše som veľmi trpela na afty, ktoré sa mi robili stále dookola. Aj napriek rôznym prípravkom, ktoré som užívala, nedokázala som sa toho zbaviť. V roku 2019 som začala trpieť gynekologickými zápalmi a v januári len pár dní pred svojimi 29 narodeninami som sa dozvedela správu, ktorú asi nikto v živote nechce počuť. Bola mi diagnostikovaná rakovina krčka maternice. Stres, ktorý bol spojený so zisteným ochorením bol obrovský a afty, opary sa začali vyskytovať ešte vo väčšej miere ako inokedy. Hľadala som doplnok stravy, ktorý by mi mohol pomôcť. Po čítaní recenzií ma zaujal Penoxal, ktorý som začala užívať. Bola som plná očakávaní, či mi prípravok pomôže. Začala som s nižším dávkovaním 2 tablety denne a postupne dávku zvýšila na 4 denne.  

Musím povedať, že po 3 týždňoch užívania Penoxal sa mi začali afty strácať, bez výskytu nových. Na to aký som prežívala stres kvôli diagnóze to bolo vážne super a naozaj ma povzbudilo, že moje telo sa dáva do poriadku, aspoň trochu. Doktor mi povedal, že je potrebná operácia a ja sa začala báť, ako moje telo bude reagovať po operácii. Bála som sa, že kvôli oslabeniu organizmu budem mať opäť veľa áft. Operácia prebehla v poriadku a ja som sa zotavila veľmi dobre. Žiadne afty, žiadne veľké pooperačné bolesti. Teraz mi doktor povedal, že podľa všetkého pomohla operácia, takže teraz je potrebné udržať sa v pohode. K tomu mi pomáha Penoxal. Cítim sa naozaj fajn. V užívaní Penoxalu budem určite pokračovať a odporúčam všetkým, ktorí nevedia čo na imunitu :).  

Rovno chcem aj poďakovať tímu Penoxal, že na moje otázky, ktoré som pokladala mi bolo vždy skvele odpovedané.

Ďakujem a prajem Všetkým hlavne zdravíčko.

Prečítajte si ďalšie príbehy

Informácie k článku:

Popísaný príbeh je pravdivý a bol napísaný pani Luciou. Ak by ste sa chceli s pani Luciou spojiť či porozprávať, napíšte nám a radi vám dáme kontakt, ktorý však slúži výhradne pre účel Vašich otázok, nie odovzdanie ďalším osobám či verejného šírenia. Všetkým vám úprimne prajeme veľa zdravia.

Ako Penoxal pomáha pri onkologickom ochorení?

Silný imunitný systém si dokáže s nádorovými bunkami poradiť a zničiť ich, niekedy však potrebuje pomoc. PENOXAL stimuluje imunitný systém a pomáha tak optimalizovať jeho pôsobenia, ktoré sa prejavujú dostatočne efektívne pri boji s nádorovými bunkami. Liek sa môže užívať aj počas rádioterapie a chemoterapie, kedy pomáha znášať niektoré nežiaduce účinky liečby. Ďalej zlepšuje činnosť tráviaceho traktu, pečene, obličiek a ďalších orgánov, ktoré sú pri onkologickej liečbe veľmi zaťažované, a tým prispieva k správnemu fungovaniu organizmu a celkovej pohode. Je teda vhodným doplnkom pri celkovej liečby onkologického ochorenia, čo vo svojom vyjadrení o Penoxalu potvrdzuje MUDr. Anna Galambošoválekárnik PharmDr. Tomáš Arndt a ďalší lekári. O skúsenostiach používateľov Penoxalu sa môžete viac dočítať TU.

Povedzte nám svoj príbeh

Pomôžete tak ostatným a my Vás odmeníme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Penoxal posilňuje imunitu

Penoxal100% prírodné zloženie obohatené o vitamín C a beta glukán, ktoré prispieva k nomálnej funkcii imunitného systému.

ADRESA

BIOCOL PHARMA a.s., Tomkova 180/11 500 02, Hradec Králové, Česká republika

Penoxal je vyrobený z prírodného mikroorganizmu, radí sa medzi medicinálne liečivé huby. Účinná látka Biocol je vyrobená patentovaným spôsobom formou modernej biotechnologickej výroby.

Copyright © 2022 Penoxal

X
Add to cart