Karolína Č. – zápal vaječníkov

Začalo to v tehotenstve tým, že som neustále trpela gynekologickými ťažkosťami. Zápal močových ciest, zápal vaječníkov a nakoniec cysty na vaječníkoch. Neustále unavená, bez nálady, trpela som depresiami. Bolo to hrozné, myslela som si že toto po pôrode skončí ale nestalo sa tak, naopak to bolo horšie.

Pridali sa obličkové koliky, hemoroidy, bolesti v podbrušku, s ktorými si nikto nevedel rady. Neustále do mňa pchali antibiotiká, rôzne doplnky stravy, vitamíny. Depresie som mala naozaj také, že som skončila na antidepresívach. Posielali ma na kolonoskopiu, gastroskopiu, ultrazvuk a nikto nič nenašiel. Neustále sa mi tvorili cysty na vaječníkoch a hrozila mi aj operácia. Práve môj prakticky lekár mi odporučil užívať Penoxal a aj keď už mi nič nezaberalo, skúsila som ho. A za to som veľmi vďačná!

Naozaj výborný doplnok stravy, nielen že sa cítim lepšie psychicky, ale prešla ma únava, mám viac energie a predovšetkým sa mi prestali robiť zápaly a cysty! Môj gynekológ bol naozaj v šoku, nemohol tomu uveriť. Povedala som mu o Penoxale a povedal mi, že ho bude odporúčať ženám pri rôznych problémoch. Som tak rada, že už nemusím lietať po nemocniciach, rôznych vyšetreniach a že mi je dobre. Hrozne ma to obmedzovalo. Dokonca som nebola vôbec prechladnutá a to naozaj trpím na angíny. Za mňa je Penoxal to najlepšie, čo som kedy mohla užívať. Mam už druhé balenie a určite nie posledné. Odporúčam všetkým, aj keď som tomu zo začiatku veľmi neverila, som rada že som do toho išla.

Prečítajte si ďalšie príbehy

Informácie k článku:

Popísaný príbeh je pravdivý a bol napísaný pani Karolínou. Ak by ste sa chceli s pani Karolínou spojiť či porozprávať, napíšte nám a radi vám dáme kontakt, ktorý však slúži výhradne pre účel Vašich otázok, nie odovzdanie ďalším osobám či verejného šírenia. Všetkým vám úprimne prajeme veľa zdravia.

Aké má Penoxal využitie pri gynekologických problémoch?

Prípravok Penoxal podporuje jednoduchšie a rýchlejšie vyliečenie tým, že posilňuje imunitu, čím znižuje riziko vzniku ochorenia, upravuje nerovnováhu vnútorného prostredia a harmonizuje činnosť reprodukčných orgánov. Je teda vhodným doplnkom pri celkovej liečby gynekologického ochorenia, čo vo svojom vyjadrení o Penoxalu potvrdzuje MUDr. Anna Galambošoválekárnik PharmDr. Tomáš Arndt a ďalší lekári. O skúsenostiach používateľov Penoxalu sa môžete viac dočítať TU.

Povedzte nám svoj príbeh

Pomôžete tak ostatným a my Vás odmeníme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Penoxal posilňuje imunitu

Penoxal100% prírodné zloženie obohatené o vitamín C a beta glukán, ktoré prispieva k nomálnej funkcii imunitného systému.

ADRESA

BIOCOL PHARMA a.s., Tomkova 180/11 500 02, Hradec Králové, Česká republika

Penoxal je vyrobený z prírodného mikroorganizmu, radí sa medzi medicinálne liečivé huby. Účinná látka Biocol je vyrobená patentovaným spôsobom formou modernej biotechnologickej výroby.

Copyright © 2022 Penoxal

X
Add to cart