Bc. Šárka V. – karcinóm prsníka

Dobrý deň, koncom roka 2020 som sa na oddelení prevencie onkologických ochorení dozvedela výsledky genetického testovania dedičnej dispozície na onkologické ochorenie. Toto vyšetrenie potom odštartovalo celý kolotoč preventívnych vyšetrení, pričom na mamografickom vyšetrení mi bol v marci 2021 objavený v pravom prsníku malý útvar, ktorý sa na následnej biopsii ukázal ako zhubný a na máj mi teda bola naplánovaná operácia.

Bohužiaľ, už pred operáciou, pravdepodobne v súvislosti s náhlym a potrebným vysadením hormonálnej antikoncepcie mi začali veľké problémy v panvovej oblasti, ženský zápal, zápal močových ciest a veľké bolesti celého podbruška. Nechcela som, aby sa operácia musela odkladať, preto som hľadala nejakú šetrnú cestu, ako telo vyliečiť bez antibiotickej liečby. Vtedy som objavila Penoxal a veľmi ma jeho účinky zaujali, preto som si ho kúpila a začala ho užívať v odporúčaných najvyšších dávkach, tj. 4 tabletky denne. Spoločne so šetrnou prírodnou liečbou – čajmi z brusníc, zlatobyľom, s D – manou a probiotickou liečbou v čapíkoch, som už po týždni bola bez akútnych problémov a mohla operáciu podstúpiť. Operácia moje telo zase oslabila a problémy sa mi vzápätí vrátili, preto hneď ako to bolo možné, po návrate z nemocnice som sa k liečbe Penoxalom vrátila. Problémy za pár dní odzneli a až do chemoterapeutickej liečby som bola absolútne bez akýchkoľvek ťažkostí, a dokonca som zvládla krásnu dovolenku s turistikou v rakúskych Alpách.

Následná chemoterapeutická liečba trvala 3 mesiace a po celú dobu som Penoxal užívala v najvyššom odporúčanom dávkovaní, myslím, že len vďaka nemu, som zabránila vážnym problémom so zápalmi, ktoré sa už znova nevyskytli. Samozrejme, pociťovala som vždy dva až tri dni po chemoterapii únavu a neminuli ma ani iné klasické nežiaduce účinky chemoterapie, ako je oslabenie slizníc a padanie vlasov, ale to, čoho som sa najviac obávala, zápalov, tomu som sa vďaka Penoxalu vyvarovala. Počas celej chemoterapeutickej liečby som bola tiež úplne zdravá, žiadna viróza ani bakteriálna infekcia dýchacích ciest neprebehla, za čo myslím tiež môžem poďakovať Penoxalu.

Teraz, keď už mám za sebou chemoterapeutickú liečbu a som v polovici liečby rádioterapiou, stále Penoxal užívam, znížila som dávkovanie, pretože pri plnom dávkovaní 4x denne som ho brala 4 mesiace a teraz užívam 2x denne a cítim sa dobre, a dokonca som už začala aj čiastočne pracovať. Teším sa, že snáď bude čoskoro celá liečba úspešne za mnou, ešte ma totiž čaká pokračovanie v liečbe biologickej, ale verím, že aj vďaka Penoxalu sa mi všetko podarí dobre zvládnuť. Penoxal by som chcela užívať aj ďalej po skončení liečby, pretože verím, že veľmi účinne posilňuje imunitu, čo je v dnešnej dobe veľmi cenné. Sama sa zaoberám celostnou starostlivosťou o telo, som kozmetička, masérka a odborná aromaterapeutka, ktorá sa stará o ženy. Mám rada šetrné cesty k zdraviu a o svoju psychiku sa starám aromaterapiou. Fyzický stánok môjho tela mi pomáha udržať v rovnováhe okrem iného aj Penoxal a z mojich osobných skúseností naozaj môžem liečbu Penoxalom odporučiť.

Prečítajte si ďalšie príbehy

Informácie k článku:

Popísaný príbeh je pravdivý a bol napísaný pani Šárkou. Ak by ste sa chceli s pani Šárkou spojiť či porozprávať, napíšte nám a radi vám dáme kontakt, ktorý však slúži výhradne pre účel Vašich otázok, nie odovzdanie ďalším osobám či verejného šírenia. Všetkým vám úprimne prajeme veľa zdravia.

Ako Penoxal pomáha pri onkologickom ochorení?

Silný imunitný systém si dokáže s nádorovými bunkami poradiť a zničiť ich, niekedy však potrebuje pomoc. PENOXAL stimuluje imunitný systém a pomáha tak optimalizovať jeho pôsobenia, ktoré sa prejavujú dostatočne efektívne pri boji s nádorovými bunkami. Liek sa môže užívať aj počas rádioterapie a chemoterapie, kedy pomáha znášať niektoré nežiaduce účinky liečby. Ďalej zlepšuje činnosť tráviaceho traktu, pečene, obličiek a ďalších orgánov, ktoré sú pri onkologickej liečbe veľmi zaťažované, a tým prispieva k správnemu fungovaniu organizmu a celkovej pohode. Je teda vhodným doplnkom pri celkovej liečby onkologického ochorenia, čo vo svojom vyjadrení o Penoxalu potvrdzuje MUDr. Anna Galambošoválekárnik PharmDr. Tomáš Arndt a ďalší lekári. O skúsenostiach používateľov Penoxalu sa môžete viac dočítať TU.

Povedzte nám svoj príbeh

Pomôžete tak ostatným a my Vás odmeníme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Penoxal posilňuje imunitu

Penoxal100% prírodné zloženie obohatené o vitamín C a beta glukán, ktoré prispieva k nomálnej funkcii imunitného systému.

ADRESA

BIOCOL PHARMA a.s., Tomkova 180/11 500 02, Hradec Králové, Česká republika

Penoxal je vyrobený z prírodného mikroorganizmu, radí sa medzi medicinálne liečivé huby. Účinná látka Biocol je vyrobená patentovaným spôsobom formou modernej biotechnologickej výroby.

Copyright © 2022 Penoxal

X
Add to cart