Jitka P. – Ulcerózna kolitída

Vo svojich 21 rokoch som sa začala stretávať so zdravotnými problémami. Začala som dochádzať na alergológiu a imunológiu, kde mi bola zistená astma a imunodeficiencia, ktorý sa prejavuje veľkou únavou a častou chorobnosťou. Po pôrode svojej prvej dcéry sa mi pridali problémy so zažívaním. Trpela som bolesťami brucha (čreva), kŕčmi, sprevádzanými krvavou stolicou. Vzhľadom na môj vtedajší vek lekári moje problémy nijako neriešili s odôvodnením „ste mladá, to nič nie je.“ Keď som porodila svoje druhé dieťa, nastúpila som po materskej dovolenke na pozíciu zdravotnej sestry do nemocnice, kde som svoje zdravotné problémy riešila na oddelení, kde som pracovala, s lekárom, ktorý ma odoslal na niekoľko vyšetrení. Výsledkom bol zápal čriev, ktorý bol následne preliečený niekoľkých antibiotikami. 

Potom som cca 10 rokov bola bez výrazných ťažkostí, ale v roku 2020 mi nastal akútny zápal tenkého a hrubého čreva, na čo mi bola po „x“ vyšetreniach diagnostikovaná ulcerózna kolitída a zároveň nasadená liečba pomocou kortikoidov. Po 14 dňoch tejto liečby sa mi začala objavovať krv v moči. Po niekoľkých vyšetreniach mi bola ďalej diagnostikovaná endometrióza na vaječníku a nasadená hormonálna liečba, ktorú som, po prečítaní príbalového letáku a skúseností žien na internete, odmietla.

Pátrala som po možnostiach alternatívnej liečby a narazila na článok, v ktorom som sa dozvedela o Penoxale. Zistila som, že Penoxal je presne určený na moje diagnózy (imunita, endometrióza a ulcerózna kolitída), tak som aj napriek vyššej cene neváhala a jedno balenie vyskúšala. Teraz som pred dobratím prvého balenia (120 kapsúl) a musím podotknúť, že postupne bolesti v podbrušku, krv v moči aj stolici zmizli a celkovo sa cítim lepšie.

Záverom uvádzam, že som bohužiaľ stratila dôveru v klasickú liečbu a zároveň by som týmto chcela Penoxal odporučiť všetkým, ktorí majú niektorý z vyššie uvedených zdravotných problémov. Už vidím zmysel iba v prírodných produktoch/liekoch, čo sa dlhodobejšieho užívania týka, a Penoxal je celkom určite v mojej alternatívnej liečbe jeden z nich.

Prečítajte si ďalšie príbehy

Informácie k článku:

Popísaný príbeh je pravdivý a bol napísaný pani Jitkou. Ak by ste sa chceli s pani Jitkou spojiť či porozprávať, napíšte nám a radi vám dáme kontakt, ktorý však slúži výhradne pre účel Vašich otázok, nie odovzdanie ďalším osobám či verejného šírenia. Všetkým vám úprimne prajeme veľa zdravia.

 

Aké má Penoxal využitie pri gastroenterologických problémoch?

Okrem pozitívneho ovplyvnenia obranyschopnosti organizmu napomáha prípravok Penoxal k správnej funkcii tráviaceho traktu, čo sa odrazí aj v dobrom stave imunitného systému. Podporuje optimálny stav črevnej mikroflóry. Pozitívne pôsobí na vyprázdňovanie, čo sa dá využiť aj pri liečbe mnohých ochorení, pri ktorých dochádza k narušeniu sliznice čreva a tým k zvýšenému riziku rozvoja závažnejších ochorení. Pozitívne účinky Penoxalu na zažívanie sa prejavujú pocitom, že je žalúdok a tráviaci systém v poriadku. Je teda vhodným doplnkom pri celkovej liečby gastroenterologických ochorenia, čo vo svojom vyjadrení o Penoxalu potvrdzuje MUDr. Anna Galambošoválekárnik PharmDr. Tomáš Arndt a ďalší lekári. O skúsenostiach používateľov Penoxalu sa môžete viac dočítať TU.

Povedzte nám svoj príbeh

Pomôžete tak ostatným a my Vás odmeníme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Penoxal posilňuje imunitu

Penoxal100% prírodné zloženie obohatené o vitamín C a beta glukán, ktoré prispieva k nomálnej funkcii imunitného systému.

ADRESA

BIOCOL PHARMA a.s., Tomkova 180/11 500 02, Hradec Králové, Česká republika

Penoxal je vyrobený z prírodného mikroorganizmu, radí sa medzi medicinálne liečivé huby. Účinná látka Biocol je vyrobená patentovaným spôsobom formou modernej biotechnologickej výroby.

Copyright © 2022 Penoxal

X
Add to cart