Jana Ch. – črevné problémy a pooperačné bolesti

Som rada, že môžem týmto mojím príbehom poďakovať za pre mňa takmer zázračný doplnok stravy PENOXAL, ktorý ma ako jediný zbavil mojich dlhoročných problémov s veľkou bolesťou v brušnej oblasti. Za svoj život som prekonala väčší počet operácií/slepé črevo, cisársky rez, operáciu prsníka pri rakovine, operáciu žlčníka a niekoľko gynekologických operácií. Od tej doby som trpela nepríjemnými bolesťami, ktoré som sa snažila liečiť rôznymi liekmi na bolesť, ale tie zaberali len chvíľu a navyše mi po nich bolo zakaždým zle od žalúdka. Skúšala som aj všelijaké bylinky, ale ani tie mi veľmi nepomohli. Bola som už veľmi zúfalá a nevedela som, ako sa s tým vysporiadať.

Našťastie som sa o svojich problémoch zverila jednej svojej známej a tá mi poradila, aby som skúsila Penoxal. Jej vraj veľmi pomohol, tak aby som ho skúsila. Tak som bola rada, že snáď zoženiem niečo, čo ma zbaví toho môjho trápenia. Najskôr som váhala, pretože patria medzi tie drahšie a ja som dôchodkyňa. Ale zase som si povedala, že by mi tento prípravok mohol pomôcť. A poviem vám, že som urobila veľmi dobre, pretože Penoxal zabral ešte lepšie, ako som vôbec dúfala a som ten najšťastnejší človek na svete.

Už som si objednala aj ďalšie balenie, pretože verím, že ma Penoxal časom zbaví bolestí nastálo. Svojej známej som samozrejme poďakovala a s pokojným svedomím tento prípravok odporučím všetkým svojim známym. Rada by som ešte odporučila všetkým ostatným, ktorí trpíte úpornými bolesťami, skúste to tiež a uvidíte, že budete sami prekvapení, ako dobre zaberá a pritom nemá vedľajšie nepríjemné účinky ako niektoré lieky na bolesť.

Prečítajte si ďalšie príbehy

Informácie k článku:

Popísaný príbeh je pravdivý a bol napísaný pani Janou. Ak by ste sa chceli s pani Janou spojiť či porozprávať, napíšte nám a radi vám dáme kontakt, ktorý však slúži výhradne pre účel Vašich otázok, nie odovzdanie ďalším osobám či verejného šírenia. Všetkým vám úprimne prajeme veľa zdravia.

 

Aké má Penoxal využitie pri gastroenterologických problémoch?

Okrem pozitívneho ovplyvnenia obranyschopnosti organizmu napomáha prípravok Penoxal k správnej funkcii tráviaceho traktu, čo sa odrazí aj v dobrom stave imunitného systému. Podporuje optimálny stav črevnej mikroflóry. Pozitívne pôsobí na vyprázdňovanie, čo sa dá využiť aj pri liečbe mnohých ochorení, pri ktorých dochádza k narušeniu sliznice čreva a tým k zvýšenému riziku rozvoja závažnejších ochorení. Pozitívne účinky Penoxalu na zažívanie sa prejavujú pocitom, že je žalúdok a tráviaci systém v poriadku. Je teda vhodným doplnkom pri celkovej liečby gastroenterologických ochorenia, čo vo svojom vyjadrení o Penoxalu potvrdzuje MUDr. Anna Galambošoválekárnik PharmDr. Tomáš Arndt a ďalší lekári. O skúsenostiach používateľov Penoxalu sa môžete viac dočítať TU.

Povedzte nám svoj príbeh

Pomôžete tak ostatným a my Vás odmeníme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Penoxal posilňuje imunitu

Penoxal100% prírodné zloženie obohatené o vitamín C a beta glukán, ktoré prispieva k nomálnej funkcii imunitného systému.

ADRESA

BIOCOL PHARMA a.s., Tomkova 180/11 500 02, Hradec Králové, Česká republika

Penoxal je vyrobený z prírodného mikroorganizmu, radí sa medzi medicinálne liečivé huby. Účinná látka Biocol je vyrobená patentovaným spôsobom formou modernej biotechnologickej výroby.

Copyright © 2022 Penoxal

X
Add to cart